Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Uwagi dotyczące nowego Regulaminu Mrocznej Twierdzy  (Read 7506 times)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« on: May 13, 2013, 09:36:34 AM »

Pozwolę sobie założyć taki topic choć nie wiem czy mogę :) Myślę, że warto wypowiedzieć się kulturalnie na ten istotny temat.
Po pierwsze. Brawo ... brawo i jeszcze raz brawo. Jak dla mnie nareszcie jasno, rozsądnie i przejrzyście. Bardzo fajny i co ważne dobrze sformatowany tekst regulaminu.
Drobna tylko propozycja korekty w punkcie 21 (według mnie trochę to niejasne stylistycznie)
Quote
21. Osoba niesłuchająca napomnień Ops Leadera i nagminne niestosowanie się do jego uwag (np. odnośnie taktyki, czy rażącego zachowania) na Operacji, daje mu prawo do wyrzucenia takiej osoby z "grupy" i zaproszenie kolejnej osoby na liście. Wyrzucona osoba będzie mogła zapisać się na kolejne wyjście dopiero po upływie 2 tygodni.
Proponuję np.:
Quote
Nagminne niestosowanie się uczestnika Operacji do napomnień i uwag Ops Leadera (np. odnośnie taktyki, czy rażącego zachowania) daje mu prawo do usunięcia takiej osoby z grupy aktualnie odbywającego się rajdu i zaproszenie kolejnej, zapisanej na liście rajdowej. Wyrzucona osoba będzie mogła zapisać się na kolejne wyjście dopiero po upływie 2 tygodni.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #1 on: May 13, 2013, 10:25:43 AM »

Z jezyka obiegowego na jezyk urzedowy :)

Dobra uwaga :)
BogyOne
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #2 on: May 13, 2013, 11:33:53 AM »

Są 2 punkty 11 i 3 punkty 20. :)
Proponowalbym wstawic wierszowe odstepy m-y punktami dla ulatwienia lektury.

Bardzo mi sie regulamin podoba, widac ze wlozyliscie w niego duzo pracy. :)


yarpen
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #3 on: May 13, 2013, 11:57:58 AM »

Wasze uwagi zostały naniesione. Z tymi odstępami faktycznie lepiej się czyta, ale teraz regulamin sprawia wrażenie bardzo długiego. No cóż, nie ma że boli, trzeba przeczytać ;)

Dopisałem również punkt 12. Niby "oczywista oczywistość", no ale...

Quote
12. Gdyby była potrzeba dokończenia Operacji w inny dzień, pierwszeństwo w składzie mają osoby, które daną Operację zaczynały.
BogyOne
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #4 on: May 15, 2013, 02:01:59 PM »

Podoba mi się następująca formułka, która pojawiła się w zapisach na HMy :) :

- Dokładna znajomość swojej klasy ( rotacje + build+ staty)
- Min. dmg dla dps: 500k w ciągu 5min, min heal: 600k w ciągu 5 min


Piecoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #5 on: May 17, 2013, 10:34:00 AM »

Ciekawe czy zdążę wbić 55 lvl zanim skończy sie dla Was content ;)
yarpen
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #6 on: May 17, 2013, 12:21:49 PM »

Ciekawe czy zdążę wbić 55 lvl zanim skończy sie dla Was content ;)

Piecoo, spokojna głowa. By zrobić te najbardziej wymagające instancje będziemy potrzebowali jeszcze sporo czasu, bo na razie po 2.0 spokojnie się ubieramy, zgrywamy ze sobą itd. Poza tym, gramy bez aż tak wielkiego parcia. Wyczyścimy wszystko w tydzień i będziemy się nudzić :P Myślę, że spokojnie się na wszystko załapiesz :) Poza tym nawet jak wyczyścimy wszystko, to myślę, że będziemy to jeszcze długo farmić. Ale to jeszcze daleka przyszłość.
Piecoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #7 on: May 17, 2013, 09:11:06 PM »

Trzymam Cie za słowo ;D
Pages: [1]
  Print