Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: ESO  (Read 12908 times)
Gothri
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



ESO
« on: February 13, 2014, 10:11:11 PM »

ELO!!! Czy ktos tu jeszcze zyje??? dycha czy nie dycha??
A jak dycha to czy pamieta swordmastera YMEL??? A jak pamieta to czy ma zamiar grac w ESO w twierdzy?? piszcie pozdro
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #1 on: February 13, 2014, 10:39:26 PM »

jest caly osobny dzial ESO na forum :P
Gothri
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #2 on: February 13, 2014, 10:45:23 PM »

Wiem, ale wiem tez ze pare osob ze starej ekipy zaglada tu czesto.
jak napisze w eso to utonie to w odpowiedziach. tu ktos to zobaczy ;]
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #3 on: February 13, 2014, 10:45:50 PM »

Spoks :)
Gothri
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #4 on: February 13, 2014, 10:50:58 PM »

Powiedz mi przy okazji gdzie mam podanie do gildii ESO napisac???
Czytałem warunki itp... itd... ale nie pisze tam gdzie mam to złożyć??
Zrobić temad pod tym, odpisać czy moze pm do Ciebie??

Mykam spac bo na 6 do pracy ;]

Pozdro
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #5 on: February 13, 2014, 11:04:57 PM »

Skoro w twierdzy byles i jestes to juz podania nie potrzeba
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #6 on: February 14, 2014, 02:55:56 PM »

Siema Ymel:D Ja planuje w ESO grac nie jestem tylko pewien czy dokladnie od premiery bo prawdopodobnie pokryje mi sie to z przeprowadzka ale predzej czy pozniej sie pojawie. Zanim zmkneli Wara kilka osob sie deklarowalo ze bedzie chcialo zagrac ale na ten moment nie znam zadnych konkretow kto i kiedy:) Blizej premiery pewnie jak zwykle sie rusza:P
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #7 on: February 14, 2014, 07:46:27 PM »

Thagiren i Ofock też rozważali. Ja i Dubhe graliśmy w betę i dosyć nas zniechęciło to co zobaczyliśmy.
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #8 on: February 14, 2014, 08:00:04 PM »

A ile czasu poswieciliscie na bete ?
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #9 on: February 14, 2014, 08:19:00 PM »

No ja do gry uczucia mam mocno mieszane obawiam sie ze bedzie z tego kolejne single player mmo. Zapowiadali nextgenowe mmo a poki co to raczej sa pare krokow za tytulami juz na rynku obecnymi. Po pierwszym dniu bety wogole mialem zamiar wywalic gre i juz nie wracac ale jak troche spuscilem z tonu jesli chodzi o oczekiwnia co do gry to juz nie bylo tak zle i gralo sie nawet przyjemnie. Zagram mimo wszystko dla chocby samej radochy eksplorowania, odkrywania nowych terenow, broni itp:)
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #10 on: February 14, 2014, 08:49:43 PM »

:) wdg mnie gra jest dosyc ciekawa. Jakby nie bylo jest to hybryda MMO i TES wiec jakies kompromisy musza byc. Ja po becie bylem bardzo mile zaskoczony i z niecierpliwoscia oczekuje premiery :)
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #11 on: February 14, 2014, 09:27:18 PM »

Dokladnie, slowo hybryda dobrze oddaje jak gra wyglada. Ktos kto szuka czysto krwistego mmo srodze sie zawiedzie. ESO to solidna gra badz tez tylko solidna gra, po tylu latach w Warhammerze najbardziej licze na pvp, jak ten element bedzie wciagajacy i grywalny to mi wystarczy. Sam pvp nie zdazylem sprawdzic za kazdym razem zatrzymywalo mi sie na load screenie i musialem crashowac gre ale czytajac komentarze poki co ludzie wypowiadaja sie pozytywnie. Ty Perun miales okazje pvp przetestowc?
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #12 on: February 14, 2014, 09:57:10 PM »

Mialem ale NDA :)
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #13 on: February 14, 2014, 10:05:04 PM »

pfffffffffffff:P
Gothri
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #14 on: February 14, 2014, 10:16:28 PM »

Hmmm. Kao powiem moze tak. Po WARku probowalem roznych mmo: rift tera ostatnio newerwinter i wszystkie sa albo calkowicie pve albo pve z odrobina pvp.
A to wlasnie pvp w WARku sprawialo ze nigdy nie bylo nudno, ze zawsze bylo co robic, nawet jak ludzie z gildii offline byli. Ja wychowalem sie na WARku fabularnym a gdy dostalem pierwszy komputer do takie oczywiscie krolowal daggerfal. Wiec ESO to chyba to mmorpg na ktore czekalem, a juz po zakladce aliance w grze wydaje mi sie ze moze byc bardzo fajne pvp podobne do WARka bo sa terytoria keepy i wartownie do utrzymywania. Nie wiem jak to bedzie dokladnie wygladalo ale mam nadzieje ze wlasnie jakos tak jak w WARku ;]
Pages: [1] 2
  Print