Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Ostatnia prosta do startu! Jak spędzicie pierwsze godziny w ESO  (Read 2583 times)
XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« on: March 29, 2014, 02:06:44 PM »

Witam! Weszliśmy właśnie na ostatnią prostą i równe 24 godziny dzielą nas od uruchomienia serwerów, więc chciałem się was zapytać: Jak spędzicie swoje pierwsze godziny w ESO?? ;>

Osobiście zamierzam ok 20-30 min tworzyć postać, następnie po przejściu CH szybko wrócić na startowe wysepki i zrobić wszystkie zadania a także pozbierać Skyshardy ;) W międzyczasie spróbuje się zapoznać z ludźmi z moich gildii na komunikatorze głosowy, a wieczorową porą zabrać do biurka zimne piwko z lodówki :D I cisnąć do 24 (niestety w poniedziałek na uczelnie o 9 :/ )

Edit:Edit: Nie umiem liczyć, 22 godziny :P
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #1 on: March 29, 2014, 05:43:32 PM »

Mmmm jak znam życie podzielę czas między relogami po crashu serwera/invitami do gildii/ poszukiwaniami zaginionego pifa coby sobie umilić czas....
Nerwusik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #2 on: March 29, 2014, 08:38:35 PM »

Germion ponoć w przypadku niemożności zalogowania się do gry będzie można grać niejako "offline", co ma wyeliminować tego typu sytuacje o których piszesz :) Także mam zamiar zacząć od wyspy początkowej, wziąłem sobie tydzień urlopu więc praca nie będzie mnie ograniczać przez pierwsze dni :) Planuję także zbierać wszystko i wszędzie gdzie się da, przechodzić mapę wzdłuż i wszerz. W becie grałem w innej frakcji, tak więc ebonheart pact będzie dla mnie nowością.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #3 on: March 29, 2014, 09:54:29 PM »

Taaa, ale w strefie "czekania" za bardzo nie da się gildii poszerzać dla dobra SPRAWY!!
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #4 on: March 29, 2014, 11:00:29 PM »

Tne w xcoma I zaraz pada rozwale. Sniper 68 % szansy na trafienie I ciagne hybia. Masakra. Zwalniam dupka jak przeżyje. ..
ironsquid
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #5 on: March 30, 2014, 07:46:04 AM »

Jeśli w ogóle uda mi się zalogować (bo podczas bety różnie z tym bywało) poświecę pierwsze pół godziny na tworzenie postaci a potem wezmę się za levelowanie. Jeśli szczęście mi nie dopisze to przejdę się do kina albo po raz trzeci będę przechodził Tomb Raidera (ah ten Steam i jego promocje, zawsze znajdą sposób żeby wyciągnąć z człowieka te 5 euro :)).
Aliozo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9


« Reply #6 on: March 30, 2014, 09:32:25 AM »

Hmmm ja dopiero wstalem po pracy, wiec noc mialem z glowy. Poki co w Wielkiej Brytani jest dzien matki wiec jak sie ogarne to lecimy na szybkie zakupy. Potem no coz mysle ze albo lol albo hawken do momentu zalogowania. Ja chyba az nie mam takiej ochoty na zwiedzanie wszystkiego ale na pewno mam zamiar odwiedzic wszystkie lokacje jak sie da. Cos czuje ze mnie cisnienie rozniesie. Aaaaa no i mam zamiar streamowac
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #7 on: March 30, 2014, 10:02:45 AM »

Kilka dobrych rad dla startujących przygodę dzisiaj. :)

http://teso.mmorpg-life.com/first-things-early-access-starts/#comment-4732
Pages: [1]
  Print