Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Startujemy!  (Read 4212 times)
efjot_ep
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« on: March 30, 2014, 10:21:02 AM »

Witam wszystkich twierdzowiczow. :)
 Niestety dzis w robocie do godzin popoludniowych takze do eso zasiade wieczorem ale juz mnie straszna ciekawosc zjada i stad ten post.
Piszcie jak wrazenia po odpaleniu gry :)czy serwery ladnie smigaja,czy duzo zmian wzgledem bety,bede w robie siedzial i odswierzal temat co chwile,a nuz akies info dostane :) pozdrowienia i do zobaczenia wieczorem!
ahh,sory za brak pl znakow, na norweskiej klaqwiaturze pisze.
jabbuk
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #1 on: March 30, 2014, 10:55:06 AM »

Pomimo faktu, że późno to jednak dzisiaj większość odpali ESO, a biedni muszą czekać 2 dni :(
XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #2 on: March 30, 2014, 11:10:14 AM »

Zdecydowana większość (sześćdziesiąt coś procent według Tamriel Foundry) kupiła imperialke, a jeszcze spora grupa zdecydowała się na kupno cyfrowej podstawki w ZOS store'ze więc dzisiaj będzie największa fala ;)

efjot, jesteś pewny, że tego chcesz?? Jak zaczniemy Ci opisywać, to obślinisz tą swoją norweską klawiaturę :P
efjot_ep
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #3 on: March 30, 2014, 11:18:57 AM »

Proste:)lepsze to niz nic:)choc i tak pewnie wiekszosc bedzie wolala grac niz opisywac wrazenia ale a nuz komus sie zechce:)
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #4 on: March 30, 2014, 11:26:13 AM »

hahaaha
nwononame
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #5 on: March 30, 2014, 12:03:23 PM »

Zaczaeło sie !!! gra działa !!!
efjot_ep
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #6 on: March 30, 2014, 12:34:09 PM »

no i juz mi gul lata...ja chce do domu ;D
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #7 on: March 31, 2014, 09:15:25 AM »

Prawdę mówiąc to zaskoczony jestem bardzo dobrym działaniem serwerów. Przez cały czas gry (ok.10 godzin) nie miałem ani jednego crasha, zero lagów czy jakichkolwiek przycięć.  Na full detalach grafika jest bardzo ładna.
I co najważniejsze nie trafił mi się żaden zbugowany quest. Nawet quest z Balrethem udało mi się ukończyć, choć aby wyjść  z insty musiałem się teleportować do kapliczki. 
Craft jak dla mnie jest cudowny, questy dość urozmaicone - jednym słowem jest dobrze :)

ps. coś jest nie tak z bankiem gildiowym bo nic nie mogę tam włożyć, sklepik natomiast działa poprawnie.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #8 on: March 31, 2014, 09:54:57 AM »

Dziwne z tym bankiem.

Dzisiaj popatrze
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #9 on: March 31, 2014, 12:10:29 PM »

Prawdę mówiąc to zaskoczony jestem bardzo dobrym działaniem serwerów. Przez cały czas gry (ok.10 godzin) nie miałem ani jednego crasha, zero lagów czy jakichkolwiek przycięć. 
Też jestem zaskoczony, gdy sobie przypomnę start GW2 np... Róznież zero lagów, crashy, itp. Ale Balreth mi się zbugował dla równowagi :P
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: March 31, 2014, 01:15:14 PM »

Az milo poczytac :) Ja zaczytam jutro dopiero buhuhu ://
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #11 on: April 01, 2014, 01:10:33 PM »

Jeden mały problem miałem wczoraj - nie mogłem się z synem znaleźć będąc z nim w party. Mimo kilku relogów i teleportów do niego widziałem tylko jego znacznik a on jak by był zakopany pod teksturami.
Macie na to jakieś rozwiązanie?
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #12 on: April 01, 2014, 01:11:45 PM »

Najprawdopodobniej byliscie w innej fazie
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #13 on: April 01, 2014, 01:36:43 PM »

Jeden mały problem miałem wczoraj - nie mogłem się z synem znaleźć będąc z nim w party. Mimo kilku relogów i teleportów do niego widziałem tylko jego znacznik a on jak by był zakopany pod teksturami.
Macie na to jakieś rozwiązanie?

A było to w otwartej przestrzeni czy w jakimś "lochu" Bo z mojego doświadczenia wynika że np Guttriper i Doshia (q odpowiednio dla mage i warrior guild) to content solo.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #14 on: April 01, 2014, 02:24:34 PM »

Byliśmy w Ebonehart, więc na otwartej przestrzeni. I mimo że korzystałem z opcji teleportu do gracza i obaj byliśmy pod kapliczką to widzieliśmy się tylko jako znaczniki.
Pages: [1]
  Print