Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nikt nikogo nie wyrzucił z gildi  (Read 2937 times)
Queil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 110



« on: April 07, 2014, 09:36:38 PM »

System gildi wydaje się ponownie uszkodzony  , niektórzy w niej są a niektórzy < w tym ja > zostali przez grę usunięci , pozostaje czekać aż to naprawią proszę  się nie martwić
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #1 on: April 07, 2014, 10:06:14 PM »

Jak na razie to ja nie mogę się zalogować. Po wyborze postaci, pojawia się ekran ładowania a po chwili Unknown Error  >:(
Mitsima
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32



« Reply #2 on: April 07, 2014, 10:08:27 PM »

Ja mam to samo, nie mogę się zalogować. Dzisiaj cały czas są jakieś problemy...;/
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #3 on: April 07, 2014, 10:28:53 PM »

Proponuję dodać plik eso.exe do reguł w firewallu. U mnie pomogło. Wcześniej nie było konieczności, widać teraz jest :)
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #4 on: April 07, 2014, 10:29:11 PM »

Też tak mam. Wywaliło mnie z gry na jakimś loading screenie z "Unknown Error" i od tej pory co wybiorę postać to po kilku sekundach wgrywania kończę rozłączony z tym samym błędem   >:(
Mam wrażenie, że ta gra lepiej chodziła jak była betą  ::)
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #5 on: April 07, 2014, 11:19:09 PM »

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że Tamriel nie wytrzymuje ilości graczy. Serwer ewidentnie przeciążony.
Mitsima
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32



« Reply #6 on: April 07, 2014, 11:30:16 PM »

Proponuję dodać plik eso.exe do reguł w firewallu. U mnie pomogło. Wcześniej nie było konieczności, widać teraz jest :)
Dzięki mi pomogło   :)
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #7 on: April 08, 2014, 11:39:10 AM »

Też tak mam. Wywaliło mnie z gry na jakimś loading screenie z "Unknown Error" i od tej pory co wybiorę postać to po kilku sekundach wgrywania kończę rozłączony z tym samym błędem   >:(
Mam wrażenie, że ta gra lepiej chodziła jak była betą  ::)

Wybierz inną postać i się na nią zaloguj a potem dopiero na ta z problemami :P Mi pomogło
Pages: [1]
  Print