Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: ESO-Płatności cd  (Read 3187 times)
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« on: May 09, 2014, 10:51:07 AM »

No pięknie :P
Pomimo blokad na karcie miesiąc temu dzisiaj... wywaliło mi subskrypcje...
Okazał się  że co prawda limit na transakcje internetowe na karcie jest ok ale już na transakcje korespondencyjne był 0...
Efekt? wywalona płatność również w serwisie ESO, konieczność na nowo ustawienia płatności i ... 2! (sic! dwie) blokady na koncie na kwotę subskrypcji...
pytanie czy tylko ja się na to nadzieje czy to większa jazda będzie
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #1 on: May 09, 2014, 12:00:13 PM »

Aż sprawdziłem u siebie.
Jednak najwygodniej mieć PayPala. Kupowałem bezpośrednio o Zenimaxu i nawet żadnej autoryzacji nie miałem.
Teraz też obyło się bez problemów.
ext3R
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Reply #2 on: May 10, 2014, 12:44:53 PM »

Mnie za to zaraz szlag trafi na te pre-paidy... Kupiłem na 60 dni za 8 dyszek u kolesia z największą liczbą kupionych sztuk, a tu co? INVALID CODE. Od początku z tą grą miałem problem z tymi pier****nymi kluczami. Napisałem do kolesia i do game suppportu, nie wiem co z tego wyjdzie...ale jedno pewne, że już nigdy nie kupie pre-paida.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #3 on: May 10, 2014, 12:54:05 PM »

Prepaidy powinno kupowac sie tylko w sprawdzonych sklepach a nie na allegro, ja  za okolo 82 pln kupilem i dziala. Ewt. moge ci podac stronke na ktorej ja sie zaopatruje (tak na przyszlosc)
ext3R
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Reply #4 on: May 10, 2014, 02:35:44 PM »

Myślę, że koleś, posiadający 5 negatywnych na 21710 pozytywnych komentarzy, z największą liczbą kupionych sztuk spośród innych ofert, jest na tyle "sprawdzonym" sprzedawcą, aby sprzedany przez niego klucz był prawidłowy... ale masz racje, przeważnie tak się dzieje z kluczami do gier jak się je kupuje na Allegro u sprzedawców z automatyczną wysyłką. Fajnie by było, abyś podrzucił tego linka, Przynajmniej inni nie będą mieć problemów z prepaidem zaglądając do tego topica.
BTW. podaje link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=4191414935

@EDIT: Jak zwykle mój pech do tego typu rzeczy się ujawnił i ze względu na usterkę serwisu umożliwiającego automatyczną wysyłkę kluczy otrzymałem kod wcześniej sprzedany komuś innemu... Na szczęście jeszcze tego samego dnia sprzedawca przeprosił i przysłał tym razem działający kod.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #5 on: May 10, 2014, 05:54:34 PM »

Polecam keye.pl, nigdy jeszcze u nich nie miałem problemów z zakupionymi kluczami.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #6 on: May 10, 2014, 07:30:15 PM »

keye sa ok, ale ja uzywam g2a.com
Pages: [1]
  Print