Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Mikichan  (Read 2426 times)
Mikichan1911
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: January 14, 2017, 07:25:50 PM »

1. Mikichan, 42, Hunter

2. 35

3. Dosyć potężne (MU Online jakieś 3 lata, 4Story - również ok 3 lat i tu doświadczenia jako GM, Lineage2 różne serwery ok 2 lat, Aion - ok 5 lat + obecnie, SWOTR epizod, dodatkowo różnego rodzaju testy jak Metin 2, Rappelz, i kto by to jeszcze spamiętał! ;)

4. Od siebie i dla zdobycia głosów hm...  dlaczego LOTRO? Zatem niech będzie... LOTRO ponieważ bliska mi tematyka a i już wcześniej mały epizod był. Obecnie zmiana stanu kawalerskiego zatem nie ma czasu na grę i przesiadywanie nie wiadomo ile czasu przed komputerem. Czasem 15 min czasem 5h+ ;) Pytanie teraz dlaczego Twierdza? Ano gra solo może na początek na zapoznanie się z grą ale myślę że tydzień wystarczy zatem trzeba było poszukać Gildi/Legionu/Kinshipu. Padło na twierdzę ponieważ... naczytałem się o Huriel i mówię trzeba sprawdzić na własne oczy/uszy czy aż tak straszna jak o niej piszą^^ Co lubię a czego nie zapewne wyjdzie w trakcie rozmów potyczek itd zatem nie ma co się rozpisywać. W MMO przeważnie support ale tu dla odmiany Hunter (co nie znaczy że się nie przerzucę na jakiś support - zależy od aktualnej potrzeby). Czego oczekuję od Kinsipu i gry... ogólnie chyba odpoczynku i zabawy ;)

P.S. Proszę o pozytywne rozpatrzenie powyższej wypowiedzi (jest więcej niż kilka słów) ;)

5. W LOTRO tylko gra solo jak do tej pory.

6. Potwierdzam, że przeczytałem kodeks i regulamin. Zrozumiałem, akceptuję, i ni cholery nie pamiętam słowo w słowo jednak raczej opisane zasady dla gry jakiej oczekuję zatem nie powinno być problemów z łamaniem!

7. Rodzaj konta - f2p.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: January 14, 2017, 10:46:48 PM »

zatem trzeba było poszukać Gildi/Legionu/Kinshipu. Padło na twierdzę ponieważ... naczytałem się o Huriel i mówię trzeba sprawdzić na własne oczy/uszy czy aż tak straszna jak o niej piszą^^

Rotfl, takiego argumentu za wybraniem Twierdzy to jeszcze chyba nie było :)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #2 on: January 15, 2017, 05:07:06 AM »

Iron Lady - jesteś sławna :D

Ode mnie Za. Coś czuję, że życie nas TS ożyje... ;)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #3 on: January 15, 2017, 11:14:56 AM »

Popieram, za "argument" :P
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: January 16, 2017, 04:34:51 AM »

zatem trzeba było poszukać Gildi/Legionu/Kinshipu. Padło na twierdzę ponieważ... naczytałem się o Huriel i mówię trzeba sprawdzić na własne oczy/uszy czy aż tak straszna jak o niej piszą^^

Rotfl, takiego argumentu za wybraniem Twierdzy to jeszcze chyba nie było :)

Padłem... kto by pomyślał że nasza "Starsza nad armatą" taką się sławą okryła przez tę parę lat. Jak to stary Curunir kiedyś powiedział "Dawne Dni przeminęły, Średnie Dni przemijają, świtają Dni Nowe..."

W kwestii tematu to wielkie brawa za kreatywną argumentację xD

6. Potwierdzam, że przeczytałem kodeks i regulamin. Zrozumiałem, akceptuję, i ni cholery nie pamiętam słowo w słowo jednak raczej opisane zasady dla gry jakiej oczekuję zatem nie powinno być problemów z łamaniem!

Bardzo dobrze to ująłeś.
Mikichan1911
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #5 on: February 11, 2017, 08:52:50 PM »

Ja... to hm... melduję spóźnioną gotowość! ;)
Pages: [1]
  Print