Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Balistas - podanie  (Read 1776 times)
Balistas
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« on: April 27, 2017, 02:23:11 PM »

1. Imię, level postaci, klasa

Balistas, 11 ( pomalutku do przodu ;) ), warden

2. Wiek

w tym roku niestety stuknie 45, ale dusza ciągle młoda :D

3. Doswiadczenie w mmo

Sporo gier MMORPG mnie zainteresowały i przytrzymały ( i troszkę odchudziły portfel :P ), ale największą zaletą to oczywiście odpowiednie towarzystwo przez które chciało sie logować do gry . Pierwszy poważny MMO dla mnie to oczywiście Everquest II , potem WoW dosyć sporo czasu ( koledzy mnie namówili i dostałem konto za free ;) ), LOTRO (US serw na troszkę, ale znajomi mnie po prostu wyciągnęli do innych gier ), potem to już próby Warhammer, SWTOR ( czasem wracam na troszkę ), TESO ( też czasem wpadam tam), mnóstwo innych ( ale krótko) a ostatnio Black Desert który jest prześliczny, nowoczesny i drogi ... ale bez duszy....

4. Coś od siebie i o sobie ...

Mam na imię Rafał ( Katowice) i tak jak pisałem lubię sobie pograć, popróbować nowych gier oraz jestem otwarty na nowych ludzi, znajomości - szanuję wiedzę i doświadczenie graczy nawet jeśli ma mało lat ;). Jestem spokojny, nie lubię łaciny na czacie ( jak byłem GM, oficerem itp to tępiłem takie zachowania) i sam praktycznie nie używam wulgaryzmów.
Dotrzymuje słowa, nie narzucam się , ale chętnie słucham się doświadczonych graczy i bardzo mi miło jak ktoś coś podpowie - a w takich grach jest mnóstwo niuansów o których człek nie ma pojęcia ;) .
Twierdza - była zawsze, jest i to jest chyba ewenement w skali kraju, bowiem będąc w gidiach śledziłem rozłamy, kłótnie albo wykorzystywanie graczy do różnych celów ( np zarobek, ustawianie regulaminów lootu aby dostawali ci którzy są "znajomymi" liderów itp ) Nie ma to jak zalogować się do gry i widzi się że ciągle ktoś gra w swojej starej gildii... Czego oczekuję ? ... Po prostu fajnie jak ktoś będzie w kinie i można będzie zadać pytanie po naszemu ( ang nie jest mocną stroną, bo mnie jeszcze uczono jedynego słusznego języka ;) ale jakoś sobie i tak radzę ) a być może gdzieś razem coś zrobić ... Gram casual , choć czasem lubię przysiąść dłużej, ale żeby się nie wypalić na pewno potrzeba czasem przerwę zrobić :)

5.Nie pamiętam już , czasem to z łapanki wstąpiłem ,ale mało grałem, bo ekipa potrzebowała mnie w innej grze ( chyba w WoW )

6.Regulamin akceptuję .
7.Konto premium, być może zrobię VIP .

Dziękuję za uwagę :)

Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: April 27, 2017, 03:28:50 PM »

Fajnie móc wrócić po latach, a tu nadal Twierdza :)

ZA
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: April 27, 2017, 09:55:26 PM »

Twierdza jak twierdza, stoi i stać będzie, aż serwery zamkną ;-)
Ode mnie "za".
Pages: [1]
  Print