Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Erquel - podanie  (Read 3686 times)
Erquel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« on: January 11, 2018, 10:02:32 AM »

1. Erquel, lv 14, Champion

2. 37

3. W LOTRO od 7-8 lat (pamiętam wprowadzanie Isengardu) - najpierw grałem na Nimrodel a teraz na Arkenstone. Trochę pograłem w SWTOR'a. Kiedyś zajrzałem na Guild Wars 1. Sporo grałem w przeglądarkowe MMO, głównie w Pardusa (kosmiczna space opera). Jeszcze wcześniej administrowałem i rozwijałem grę przeglądarkową Orodlin.

4. Jestem casualowym graczem i jeśli już poświęcam czas na granie w MMO to nie chcę się dysypować na kilka miejsc. Padło na LOTRO, bo uwielbiam uniwersum jakie stworzył Tolkien. Nie spamiętam ile razy przeczytałem Władców czy Simalirion. LOTRO to świetna okazja, by zagłębić się w świat Śródzemia (np. stanąć u podnóża posągów Argonath bezcenne). Podoba mi się też mechanika rozwoju postaci na LOTRO. Interesuję się fantastyką (zarówno fantasy jak i sci-fi). Dużo czytam i maniakalnie gram w planszówki.

Dotychczas grałem głównie casualowo, choćby dlatego że w większości czasu nie miałem zbytnio z kim grać. Wpadam na LOTRO tak około 2-3 razy w tygodniu na godzinkę, dwie, choć jakby pojawiła się jakaś fajna akcja to nie mam nic przeciwko dłuższemu graniu. Zaczynałem grać na Nimrodel z ekipą kilku osób (tak jakoś wyszło, że wybraliśmy amerykański serwer). Potem ekipa się rozsypała i grałem sam. Grałem Hunterem, a potem Rune Keeperem. Spróbowałem też Lore Mastera i Guardiana, ale to jakoś mi nie przypasowało. Zawsze brakowało mi czasu albo ekipy na podróże do ambitniejszych lokacji czy raidów i nie mam w tej materii dużego doświadczenia. Trochę pokraftowałem (Scholar) a teraz głównie skupiam się na pozyskiwaniu surowców (prospektor i forester).
Postanowiłem poszukać jakiegoś polskiego Kina, ale na Arkenstone to niestety ciężko plus inna strefa czasowa. Zdecydowałem się zacząć od nowa na Laurelin i wstąpić do Was (w zasadzie trudno było wyszukać w sieci inne aktywne polskie klany). Na szczęście wszystkie odblokowane quest packi przechodzą na inne serwery, zatem decyzja o rozpoczęciu od nowa przyszła łatwiej.

Od kina w zasadzie oczekuje dobrej atmosfery i czasem wsparcia zwłaszcza dobrą radą. Sam oferuje pomoc i chętnie będę dzielił się tym co mam.

5. Na początku swojej bytności na LOTRO założyliśmy z grupka kumpli swój klan. Było nas około 10 i naprawdę bardzo przyjemnie wspominam ten czas. Potem ekipa się wykruszyła i wstąpiłem do innego klanu, ale już nawet nie pamiętam jak się nazywał. Po migracji serwerów już nie wstępowałem do żadnego kinshipu.

6. Przeczytałem kodeks Twierdzy i regulamin forum. Rozumiem i akceptuję.

7. Preferuję miks f2p i VIP. W zależności od intensywności grania.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: January 11, 2018, 03:14:58 PM »

Witamy na forum i serdecznie zapraszamy  :)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #2 on: January 11, 2018, 08:45:02 PM »

Jak najbardziej ZA.
Erquel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #3 on: January 15, 2018, 08:54:17 AM »

Dzięki za zaproszenie.

Wysłałem List do Huriel i czekam na dołączenie do Was.

Swoją drogą z wymienionych osób, do których można się odezwać w grze o przyjęcie do Kina przez ostatnie 5 dni logował się jedynie user Hith.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #4 on: January 15, 2018, 10:02:20 AM »

Swoją drogą z wymienionych osób, do których można się odezwać w grze o przyjęcie do Kina przez ostatnie 5 dni logował się jedynie user Hith.

Widzisz... bo przy altoholizmie nie nadąża  się dopisywać nicki nowych postaci ;)
Dzięki za zwrócenie uwagi na potrzebę aktualizacji listy.
Erquel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #5 on: January 15, 2018, 10:24:05 AM »

Quote
Widzisz... bo przy altoholizmie nie nadąża  się dopisywać nicki nowych postaci ;)
Dzięki za zwrócenie uwagi na potrzebę aktualizacji listy.

Nie ma sprawy. Ważne bym wiedział do kogo mam się odezwać :)

Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #6 on: January 15, 2018, 10:33:28 AM »

Dodałam Cię do friend listy, więc jak będę online i się pojawisz to sama się odezwę.

A jak to nie nastąpi bo mnie nie będzie, to najprościej będzie w oknie wyszukiwania graczy (Okno Social zakładka Fellowship) w polu filtrowania wpisać Twierdza. Wtedy wystarczy zagadać do pierwszej osoby z listy i spytać czy jest jakiś oficer online. Ja ostatnio głównie gram na nieoficerskim alcie Fallanor, ale myślę, że ludzie mnie kojarzą ;)
Erquel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #7 on: February 19, 2018, 11:02:33 AM »

Minął już miesiąc, stąd moje pytanie czy to już koniec okresu próbnego?
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #8 on: February 19, 2018, 04:36:38 PM »

Ja akceptuję awans. Huri?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: February 19, 2018, 04:53:32 PM »

Jasne, że tak.
Erquel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #10 on: February 21, 2018, 10:04:46 AM »

Dzięki za przyjęcie :)
Pages: [1]
  Print