Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Jarogniew - order azgal  (Read 6344 times)
jarogniew
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: November 23, 2011, 11:58:03 PM »

Witam, od pewnego czasu miałem przerwę w graniu w Wara ostatnio zastanawiam się nad powrotem do gry, grałem w Instance coffe ale z przyczyn osobistych musiałem zrobić sobie przerwę po moim powrocie okazało się że lider i kilka ważniejszych osób w klanie nie gra więc do gry nie wróciłem ale po raz kolejny zastanawiam się nad powrotem a pamiętam że jedyny polak prócz mnie z IC przeszedł do was i jeśli Quicksilwer u was zastanę to mi z waszej strony wystarczy.

co do mnie :
Imię Jarosław wiek 28 lat
postać jarogniew IB rank 40 rr (nie pamiętam ale do instance ze szczurami wystarczay)
doświadczenie w mmo 4 lata Ultima online na priv serverach i Lineage 2 też ze 3 lata w Wara około roku
Z regulaminem twierdzy się zapoznałem i w pełni go akceptuję
O mnie co by tu napisać pracuję na kuchni więc kilka dni w tygodniu zasuwam po 14-16h na dobę a resztę czasu mam wolne niestety pracuję głównie w weekendy więc słabo u mnie z dostępnością w czasie kiedy przemarznie wszyscy mają czas poza tym zdarza mi się wyjechać na drugi koniec polski napić się piwa z kumplami z byłego klanu L2 ale takie wypady ostatnio sporadycznie się zdarzają jako klan nie gramy już od 5 lat więc kontakty utrzymuje coraz mniej osób a kardy ma swoją pracę i własne życie
 Pozdrawiam i czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego podania jeśli to nastąpi  w ciągu 5 dni po wypłacie (tzn. po 01.12.2011) pojawię się w grze i odezwę się do kogoś z osób upoważnionych do przyjmowania.

Pozdrawiam Jarosław. S
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: November 24, 2011, 08:09:26 AM »

Szukaj ludzi ingame - bo na forum to bywa różnie.

Najbardziej aktywni są ostatnio Elrostar i Charon.
Charon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Reply #2 on: November 24, 2011, 07:29:46 PM »

Z wejsciem do gry z nami nie ma problemu tyle tylko ze Twierdza w warku przestaje być powoli aktywna. Duza częć z nas idzie do SW TOR na serwer PVP a w warku zostanie mniej niż 10 osób. Jeżeli nie chcesz dać sznsy star warsom (tu wybór server PVE z Twierdzą lub tak jak ja i jeszcze obecnie grających w warka skład Twierdzy server PVP z Out of Space) możesz pisać do innej polskiej gildi na Azgaqlu Forsaken  (pisz do Maimara, Synia lub Thagirena). Ps Quick silvera nie widziałem "lata" w grze co u niego był dobrym WL.
Pages: [1]
  Print