Pages: 1 2 3 [4]
  Print  
Autor Topic: SWTOR is going free-to-play  (Read 16885 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #45 on: November 19, 2012, 03:35:31 PM »

Hej a jakie mamy opcję opłacenia suba? Interesuje mnie jednorazowa wpłata na 60 dni bo znalazłem kartę kredytową (która nie działa pewnie bo Electron poza tym nieaktualna) a interesuje mnie PayPal (bo zakładam, że na Keye.pl już nie kupię)
DGorim
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 73



« Reply #46 on: November 19, 2012, 05:31:58 PM »

PayPal mozna kupic suba spokojnie, ja kupowalem paypalem, z tego co pamietam sa 3 opcje na 30 dni, 60 dni lub 180 dni.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #47 on: November 19, 2012, 05:53:37 PM »

Opcja są chyba dla wszystkich rodzai płatności takie same. Tak jak podałem - jednorazowo 60 dni, lub odnawialne 30,90 i 180.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #48 on: November 20, 2012, 12:04:03 PM »

No i ja się lognąłem. Z tego co zdążyłem zauważyć to mam dostęp do wszystkich stworzonych wcześniej postaci (zalogowałem się na każdą).
Muszę zrezygnować z 1 craftu? Dziwne ...
No i ekran nadal pływa przy każdym poruszeniu myszką jako drzewniej bywało ...
Może by ciekawie było na jakiego opsa abo i flasha w hm skoczyć (jeśli na f2p można bo mi się czytać nie chciało) ... chociaż nie wiem czy po GW2 dam radę obsłużyć więcej niż 3 klawiaturowe przyciski :)
W sumie to mam do tej gry sentyment :)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #49 on: November 20, 2012, 12:58:05 PM »

No my się planujemy zebrać na jakieś opsy ;) Niestety trzeba aby mieć dostęp to albo weekly pass za C.C. albo wykupienie suba.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #50 on: December 31, 2012, 10:18:01 PM »

Dobra siema pisze sobie pościk pókim trzeźwy mianowicie jak obejrzałem filmik f2p to mówili ze preferowanym podnieśli ilość postaci do 6 (przerwałem grę krótko po starcie f2p, teraz na próbę ponownie ściągam bo sub się kończy) i tu parę pytań:

1. Czy coś jeszcze poza ilością postaci się zmieniło znalazłem tylko filmik (mój słaby angielski + jednoczesne odgłosy walki = mało zczaiłem)

2. Jakie dokładnie możliwości ma F2P by otrzymać status preferowany? Wiem że chyba wykupienie suba na minimum 1 m-c bodaj. Chyba kiedyś rozpowiadali, że wydanie konkretnej kwoty (chyba 5$) w Cartel Markecie (tej części gdzie się CC kupuje itp) pytanie czy na przykład gdyby f2p kupił Dodatek co wychodzi dostałby prefered? W końcu kosztuje 71 złotych dla f2p więc ponad 5$.

3. Pytanie póki mi się sub nie skończy mniej istotne... ile kosztuje i czy da się kupić licencję artefaktową na Całe Konto bo pamiętam Section X musiałem cholera płacić 2 x tyle bo inaczej byłoby na jedną postać... idiotyczne.

4. Ostatnie i najnaiwniejsze... jest już jakiś sposób na zarabianie CC in-game coś jak deedy w LotRO? Cokolwiek? Bo jak nie to ciężko mi będzie z kuzynem grać :(

Dziękuje za uwagę Sennar (light)/ Prothvar (dark)
Pages: 1 2 3 [4]
  Print