Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Twierdza GW2 - reaktywacja!  (Read 16075 times)
Falladriell
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« on: September 21, 2017, 09:57:39 AM »

Wraz z nowym dodatkiem do Twierdzy guildwarsowej wróciło nowe życie! To dobry czas by wrócić, odświeżyć sobie grę i pobawić się w sprawdzonym, Twierdzowym towarzystwie, by razem wyruszyć ku nowym wyzwaniom.

Robimy porządki w gildiowych kątach.  Zaczęliśmy wspólne wypady guildiowe i zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. 
Falladriell
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: September 21, 2017, 10:22:10 PM »

Kolejny dzień i kolejne powroty :)
Falladriell
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #2 on: September 24, 2017, 03:44:44 PM »

Populacja królestwa zwiększyła się ;)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #3 on: September 27, 2017, 01:09:59 PM »

Twierdza w GW2 powoli osiada na stałym gruncie. Jest nas obecnie 4 stałych graczy + jeden z doskoku (przynajmniej na razie) oraz 3 towarzyszących. Wszyscy to staaaaaaaarzy lub "młodsi" członkowie Twierdzy ;D
Wczoraj udało nam się wreszcie wspólnie pobiegać za punktami HP i rozwinąć na maksa ścieżki elitarne Beda i Fall.
Obecnie planujemy wspólną kontynuacje epica Hart of Thorn.
Wszystkich, który czują się samotni w GW2 albo chcą wrócić zapraszamy.

EDIT: PS. Ciągle siedzimy na lotrowym TSie zatem jakby ktoś chciał pogadać o życiu to już wie gdzie nas szukać :)
Reil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #4 on: December 11, 2017, 10:36:54 AM »

Hej, na którym serwerze siedzicie?

Co prawda widzę, że bachnęli mi konto ale może bym sobie pobiegała jak jest f2p :)
Falladriell
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #5 on: December 11, 2017, 07:28:36 PM »

Hej Reil :)

Teraz serwer nie ma znaczenia, bo questy i instancje robi się na serwerze połączonym. Serwer liczy się tylko przy graniu World vs World.  Ja jestem na Blacktide.

Jak stworzysz konto, to dodaj mnie do kontaktów:  fallven.5896 . Jak nie będę akurat online to możesz wysłać maila w grze, albo zagadaj do chłopaków na TS, to Cię od razu zaproszą.   
Reil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #6 on: December 11, 2017, 08:41:57 PM »

O, to nie wiedziałam.. Dzięki Fall.

Walczę jeszcze o odzyskanie starego konta ale czy uda się czy nie, zapukam do Was na pewno.

Bójcie się ;)
Pages: [1]
  Print