Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Print  
Autor Topic: Jak szybko wylewelować freepa - poradnik  (Read 42884 times)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #75 on: July 04, 2013, 12:04:06 PM »

Mogę napisać dokładnie to samo :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #76 on: July 04, 2013, 03:57:00 PM »

To wytłumaczę jak fre krowie na rowie:

1) przypadek 1 - masz statystyki z dnia poprzedniego. W dniu następnym kosmiczna wartość = clubb

2) przypadek 2 - nie masz poprzednich statystyk tylko od razu kosmiczna wartość = migracja albo gracz nie logował się od baaardzo dawna i nie ma go w bazie, albo jedno i drugie.


Mogę napisać dokładnie to samo :P

Możesz wiele napisać. Na forum lotro też wiele rzeczy można przeczytać co nie znaczy, że są warte poświęconego na czytanie czasu. Zauważ, że jesteśmy w temacie "Jak szybko wylewelować freepa" - Aertyon był ciekawy skąd taka informacja na stronce to otrzymał odpowiedź.  Clubb to rak etten i dotyczy obu stron, a dobrym przykładem ze słusznej strony konfliktu jest w miarę świeży r15 Gazagh - 90% czasu na good TA).

Chętnie usłyszę jak wg Ciebie ten warg zrobił w ciągu 1 dnia 3,7M infa - myślę, że zrobiłbyś niezły biznes mając taką wiedzę. I to w $ a nie TP :P
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #77 on: July 04, 2013, 07:54:06 PM »

Bondur, jak nie potrafisz zauważyć oczywistego żartu to trudno.
Dla mnie emotki w tamtym wpisie, mówiły wszystko.

Dla mnie koniec dyskusji, teraz żałuję że się odezwałem. Drugi raz tego nie zrobię.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #78 on: July 07, 2013, 11:23:57 PM »

Samemu może być nudno - może z kolegą?

http://dailystats.theblackappendage.com/pvmpstats/player_history/vanyar/Godleon
http://dailystats.theblackappendage.com/pvmpstats/player_history/vanyar/Helleon

Trzeba pogratulować - we dwójkę nabić 40% renown całego serwera to nie w kij dmuchał :D

Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #79 on: July 12, 2013, 12:47:04 PM »

"Nasi nie są gorsi" - clubberjacky (nasz dobry znajomy michaelblack) codziennie walczy o palmę lamy dnia:

http://dailystats.theblackappendage.com/pvmpstats/player_history/snowbourn/Lumberjacky

wisienka:

Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #80 on: July 15, 2013, 12:18:25 PM »

Dziś nawet clubberjacky czuje się zawstydzony i obiecuje postarać się bardziej:

http://dailystats.theblackappendage.com/pvmpstats/player_history/firefoot/Pygsticker

Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #81 on: July 15, 2013, 01:38:32 PM »

http://dailystats.theblackappendage.com/dashboard/Snowbourn

Lumberjacky normalnie debil dla mnie... patrząc na ostatnie dni to normalnie przegina. Ostatnie dwa dni, freepy nie miały żadnego rajdu, najwięcej ludzie wbijali po 10-12k renown, ale nie Lumberjacky i Blutrache... Oni (choć przez cały dzień nie widziałem ani jednego z nich na etten) powbijali po 40k. Sorry ale kompletnie tego nie rozumiem, już pomijam (na chwilkę tylko) że w ogóle to robią, to bardziej zastanawia mnie po co? Maja wysokie ranki to nie są jacyś młodzi zaczynający zabawę w PvP i potrzebujący setu czy ranku aby dostać się np do fraidu... wiec po co r11 czy r12 to robią, bo wierzyć mi sie nie chce aby szybciej wbić wyższy rank - co to im da. Wbiją r15 i koniec. Co dalej? druga postacią to samo? WOW ale zabawa... siedzieć gdzieś schowanym i tłuc co 2min jednego i tego samego "moba" przez kilka czy kilkanaście godzin...

Wiem że Turbinki nic z tym nie robią i nie zrobią, ale naprawdę chciałbym aby tacy ludzie dostawiali Perma Bana...
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #82 on: July 15, 2013, 01:56:52 PM »

Kiedys za ustawki i coś takiego dostawało się bany...
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #83 on: July 15, 2013, 02:04:26 PM »

Bloodtail (druga strona barykady, ale zawsze jak coś napisze to nie można się z nim nie zgodzić) ładnie to na forum napisał, że obecna plaga clubberów po stronie freepów ma głównie źródło z tych shiny rewards za ranki z czym się zgadzam. Wejdzie nowy dodatek i taki jeden z drugim bez żadnego wysiłku będzie mieć od razu najlepsze LI.
Problemem też jest to że są tolerowani (przez turbine i freepy), do rajdu są zapraszani (bo mają wysoki rank) itp.
Tak jak wcześniej wymogiem dostania się do rajdu było auda, tak teraz jak się ma rank mniejszy niż 10 to wezmą Cię albo jeśli jesteś cpt/mini albo nie ma innych chętnych :P

Blautrache to nie rozumiem bo i rank ma odpowiedni, a r15 i tak pierwszy nie będzie, nie mówiąc o reputacji :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #84 on: July 16, 2013, 01:20:03 PM »

Kiedys za ustawki i coś takiego dostawało się bany...

Piękne czasy Codemasters Huri - bany za takie numery, inf tylko za PvP, żadnych bonusów za pve, radiance ...oops to nie ta bajka ;)

Blutarche podjął wyzwanie:

http://dailystats.theblackappendage.com/pvmpstats/player_history/snowbourn/Blutrache

Turbine zgotowało nam taki los. Dopóki nie zaczęli mieszać pve z pvp to jedyne co kusiło ludzi to np bracka r5 dla tanka. Teraz jest więcej marchewek - LI, sety nie gorsze niż rajdowe, no i dodane freepom battlefield promotion (ktoś nie chce dodatkowych kilkunastu %dps?). Oficjalna akceptacja przez Turbine takich zachowań tylko utwierdza te osoby w przeświadczeniu, że racja jest po ich stronie.

To wszystko jest łatwe do naprawienia, ale WB i Turbine nie mają w tym interesu. Klient płaci, musi być zadowolony.





Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #85 on: July 17, 2013, 12:08:15 PM »

Dziś przyłapałem jak Blutrache razem z Bigmjr (alt Lumberjacky) w okolicach OR sie kręcili (jeden widać że coś sie dziwnie zbugoiwał na ścianie... pewnie na follow był ;) ). Podejrzewam że gdzieś w DOFie maja miejsce gdzie clubbingują... Mamrot rozstaw swoje psiaki na dole, może ktoś przyłapie ich w końcu niech nagrają pare filmików. Umieści się na forum... Bana nie dostana ale choć ludzie zobaczą.
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #86 on: July 17, 2013, 01:06:07 PM »

Bondur wczoraj przyłapał kogoś na clubbingu. Na OOC pisał.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #87 on: July 17, 2013, 01:10:08 PM »

Był filmik ale po kilku dniach zniknął :)

Wczoraj widziałem maraton kilkunastu freaverów (po 2 w parach, drugi na autofollow), którzy po dotarciu w kąt mapki przy pająkach grzecznie się wylogowywały. Clubbing też wymaga logistyki :P

ps. ciekawe czy po zrobieniu r15 będą rankować kolejne postacie :)

A żeby nie było monotematycznie to i r12 Sisriel niech ma swoje 5min

http://fuskbugg.se/file/HyThnL/ScreenShot00062.jpg
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #88 on: July 17, 2013, 08:52:50 PM »

Lumberjacky wbił rank ;D tak Blutrache dzis na OOC twierdził i podobno pauzuje na razie, co oznacza pewnie że za tydzień zmieni 2x nick na jakiś nowy i na etten pojawi się nikomu nie znamy nowy WRD R13 ;D

Teraz musi jeszcze Blu pomów wbić R15 - no chyba że teraz będzie próbował pokazać że ta "końcówkę" wbije legalnie i będzie twierdził że on nie clubbinguje ;)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #89 on: July 17, 2013, 10:19:50 PM »

Albo wbije rank, zmieni serwer i będzie tam kozaczył z r15 :P
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Print