Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Pomoc w end-game testowaniu update1.2  (Read 4330 times)
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« on: March 01, 2012, 02:40:58 AM »

UPDATE (21.03.2012)
Dzisiaj otrzymałem odpowiedź od BW na ticketa. Okazuje się, że opcja transferu dla zainteresowanych osób dalej jest otwarta. Email już przygotowałem jedynie czego mi brakuje to chętnych i ich danych:

1. Account name (the name that shows up when you post on the SWTOR forums)
2. Account e-mail address
3 .Character name of the level 50 they wish to have copied to the Public Test Server.
np.
1.  KarolKoeol
2. karolkorol@gmail.com
3. Karol

ps
Jeżeli nie będziecie mogli grać to nic nie szkodzi :P.
Liczy się, że postacie będą przekopiowane, a raczej, że jest większa szansa na to, że zostaną przekopiowanie, niż gdybym miał zgłaszać to osobiście (solo).

Jak dostać się na PTS?


Najpierw w konfiguracji (niebieskie kółko image1) wyrażamy chęć i zapisujemy.



Teraz wystarczy przełączyć się na PTS (czerwone kółko image1)



Po kliknięciu next nastąpi zainstalowanie testowej wersji gry (za pierwszym razem coś koło 11GB), później już tylko bieżące patche.



BW ogłosiło, że szuka gildii end-game, które chciałyby pomóc im w testowaniu update 1.2. Informują jednocześnie, że postacie osób, które będą chciały pomóc zostaną przekopiowane na beta test serwer.
Więcej informacji pod tym adresem:
http://www.swtor.com/news/%5Bnews-category%5D/20120229

Chciałbym się dowiedzieć czy w naszej gildii byłyby osoby 8 lub 16 zainteresowane tym tematem?
Osobiście był bym skłonny się dołączyć do testowania. Będzie nie tylko szansa na poznanie nowej operacji ale też może pomoże to uniknąć takich bugów jakie mają miejsce na SOA.

Chętni:
Tank (x2):
1.
2.
Heal(x2):
1. Abigeil - Sage Heal
2. Deco    - Sage Heal
DPS(x4):
1. Karol Jedi Sentinel
2. Mell   scoundrel
3.
4.

Jeżeli będzie więcej chętnych to zgłosimy więcej osób. Ośmioosobowy skład raidowy to niezbędne minimum aby zgłaszać gildię. 


Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #1 on: March 01, 2012, 08:59:04 AM »

Ciekawa sprawa, aczkolwiek nie liczył bym na zbyt wiele. Myślę, że można by było przedyskutować temat oraz zobaczyć ile osób było by ewentualnie chętnych.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #2 on: March 01, 2012, 02:56:21 PM »

Zależy jakby to miało wyglądać (czyt. jakie terminy testów, czy ogólny dostęp do test serwera czy jakieś okna etc.), Myślę, że mógłbym się skusić jeśli by to jakoś nie kolidowało znacząco z realem i gildiowymi eventami w grze...
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #3 on: March 01, 2012, 04:06:38 PM »

Testy odbywałyby się na cały czas dostępnym serwerze testowym (nawet w tej chwili), z tą różnicą, że BW przekopiowały by na ten serwer postać z 50lvl z twojego/naszego serwera live.
Obecnie, ci którzy chcą grać na testowym muszą zakładać tam nowe postacie. 

Więcej szczegółów będzie uzgadnianych w chwili, kiedy znajdą się chętni i BW zaakceptuje nasze podanie.

Osoby chętne proszę o wpisywanie się do poniedziałku. 

Ps
na wszelki wypadek podajcie w nawiasie jaki osiągnęliście progres na operacjach, bo nie ze wszystkimi mogłem mieć przyjemność raidować.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #4 on: March 02, 2012, 03:26:52 PM »

Pomysł, tak jak mówiłem wczoraj, jak najbardziej popieram i doświadczenie na przyszłość pewnie się z tego jakieś wyniesie. Ja jednak póki co nie mam czasu na grę poza normalnym serwerem więc osobiście się w sprawę nie zaangażuje.
Organizacją całego przedsięwzięcia zajmuje się Karol, jak widać powyżej ;].
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #5 on: March 02, 2012, 09:04:07 PM »

Deco-Heal

przez najbliższe 2 tygodnie pracuje tylko 2 dni, także czas się znajdzie ;pp
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #6 on: March 02, 2012, 09:46:27 PM »

Ostatnio trochę mało grałem, ale już chyba będzie ok.

Mell scoundrel heal/dps
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #7 on: March 07, 2012, 07:21:30 PM »

Szkoda że było takie małe zainteresowanie tematem. Ale wyraźnie wychodzi polska natura, narzekać potrafi, każdy ale na tym się kończy.
Dziękuję tym to wyrazili chęć.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #8 on: March 08, 2012, 08:36:33 AM »

Marudzisz z tym zainteresowaniem i 'polską' naturą. Tutaj właśnie wyszła Twoja natura w narzekaniu. Zapomniałeś o tym że większość z nas nie ma 10h na granie przez 7 dni w tygodniu i jak już wygospodaruje ten czas to chce zrobić coś co lubi a nie testować nowe pacze, które kiedyś tam wejdą. Wyluzuj.  ;)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #9 on: March 21, 2012, 04:27:09 PM »

Heal / DPS (odbierz PMa)
Pages: [1]
  Print