Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Soa 8-man Hardmode by Twierdza  (Read 4051 times)
Q-ho
Gość
« on: March 12, 2012, 01:00:54 AM »

Poniżej udostępniam filmik z naszego ostatniego killu Soa Hardmode. Mam nadzieje że posłuży za jakiś tam tutorial i może więcej grup z gildi poczuje się na siłach żeby go położyć :)

http://www.youtube.com/watch?v=sXDi29Hh5KU

Nie jest to perfekcyjny kill musimy jeszcze popracować nad paroma rzeczami jeśli chcemy go również zabić na Nightmarze :)

Enjoy!

Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #1 on: March 12, 2012, 01:40:11 AM »

Nie jest to perfekcyjny kill musimy jeszcze popracować nad paroma rzeczami jeśli chcemy go również zabić na Nightmarze :)
No nie było idealnie. Z jednej strony można się cieszyć, iż pomimo paru błędów zdołaliśmy zachować zimną krew i go zabić, ale z drugiej strony trzeba obiektywnie powiedzieć, że z takie błędy na nightmare zakończyłyby się pewnie wipe. Imo musimy go jeszcze parę razy ubić na hardzie aby w ogóle brać się za NHM. Jedno trzeba jednak przyznać, z wypadu na wypad jest coraz lepiej i w końcu można ostrożnie stwierdzić, że tą walkę opanowaliśmy. Pierwszego naszego killa w ogóle nie biorę pod uwagę bo to był moim zdaniem totalny fuks skoro tyle czasu nam zajęło powtórzenie tego, pomijając cicho fakt, iż praktycznie dwie sesje rajdowe tak na prawdę opanowywaliśmy fazę drugą, która jest dopiero obecnie dograna do perfekcji ;) Biorąc pod uwagę to jak obecnie w naszym wykonaniu wygląda ta walka, a jak się to prezentowało miesiąc temu , nie potrafię odpowiedzieć sobie na pytanie jakim cudem go wtedy położyliśmy ;)
Ale generalnie to strasznie się cieszę, że są efekty tych mozolnych treningów :D Zdałem sobie też sprawę, że zostałem (dzięki uprzejmości Szacha, który zrezygnował z rolla) pierwszym commando w gildi z Rakata Chestem :D Mam nadzieję, iż SOA będzię już regularnie padał, oraz, że przebijemy magiczną barierę 1% na Bonetrahser NHM :P
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: March 12, 2012, 08:46:05 AM »

Poniżej udostępniam filmik z naszego ostatniego killu Soa Hardmode.


A co to "Team Thirteen"?
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #3 on: March 12, 2012, 10:22:16 AM »

Poniżej udostępniam filmik z naszego ostatniego killu Soa Hardmode.


A co to "Team Thirteen"?
Nazwa konta/kanału QHO na yt ?

edit: przynajmniej tak mi się wydaje :D
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #4 on: March 12, 2012, 10:39:16 AM »

Juz ktos ladnie podsumowal filmik :P
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #5 on: March 12, 2012, 10:48:23 AM »

Juz ktos ladnie podsumowal filmik :P
Abstrahując od wszystkiego, muza generalnie dobra, szkoda tylko, że idealna na melanż a nie na tą walkę ;) Ale to moje prywatne zdanie :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #6 on: March 12, 2012, 10:54:37 AM »

Poniżej udostępniam filmik z naszego ostatniego killu Soa Hardmode.


A co to "Team Thirteen"?
Nazwa konta/kanału QHO na yt ?

edit: przynajmniej tak mi się wydaje :D

Ale wiecie, że Twierdza na swój kanał na YT? warto by się promować.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #7 on: March 12, 2012, 11:04:23 AM »

Ale wiecie, że Twierdza na swój kanał na YT? warto by się promować.
No to jest bardzo dobry pomysł, ale może wstrzymajmy się aż wyjdzie idealna walka, bo akurat na tym podejściu są nagrane dwa duże błędy. Znając życie i ludzi, to osobiście chciałbym uniknąć sytuacji aby ktoś się Twierdzy czepiał o te pierdoły, a dokładnie żartował sobie z konkretnych osób co zrobiły błędy ??? Jeśli jednak te osoby i reszta uważa, że można ten filmik użyć do promocji to jestem na tak :D
Asunta
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 54


« Reply #8 on: March 12, 2012, 12:34:52 PM »

Przede wszystkim trzeba złożyć wielkie gratulacje dla zespołu Twierdzy, który progresuje operacje. Mam nadzieję, że Wasze doświadczenia posłużą również innym.

PS. To już pewnie na NM nie można liczyć?
Q-ho
Gość
« Reply #9 on: March 12, 2012, 02:10:39 PM »

Ja już chciałem Nightmare próbować w kolejnym resecie ale ktoś już mi wybił ten plan z głowy :P

Ten durny i nic nie wnoszący komentarz dotyczący mojego stylu gry usunąłem... Osoba która to pisała nie ma żadnego pojęcia o mechanice gry(po co mam rzucać redukcje armora skoro za mnie to robi Guardian/Commando) oraz o "rotacji"... Istnieje tylko system priorytetów nie ma jednej określonej "rotacji".

Edit: Inkwi nie ma problemu z tym kanałem twierdzy na YT. Zróbcie go tylko jako kanał publiczny, dajcie mi do niego dostęp i wyłączność na robienie filmików :P
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #10 on: March 13, 2012, 01:34:37 PM »

Fajnie to wyszło.

Jeżeli film jest OK i uważanie że to jakaś forma promocji - to zamarkujmy planszą Twierdzową i na nasz YT

Pages: [1]
  Print