Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Fragmenty, Curio, Esencje i zloty pyl...  (Read 4555 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« on: January 09, 2009, 11:03:51 AM »

Hejka

 Jesli ktoś porusza sie w granicach rank 15-20 oraz wyżej i zbiera itemki zielone, niebieskie i takie tam, a potem sprzedaje je na ah, bądź co gorsze do vendora, proszę przesyłajcie je na Xabbu w grze.

 Aktualnie potrzebuje fragmenty i części do talizmanowania oraz itemy z poziomów od 15 w gore.

 Place w zlocie, przynajmniej cenę jaka vendor by dal, ale zawsze chętnie sie dogadam.

 Dzięki Rajstlin;) za itemki wysłane wczoraj ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #1 on: January 09, 2009, 11:32:17 AM »

Oki, niskolevelowe przedmioty od Twyli - Tobie, wysokolevelowe od Iago - Rajstlinowi.

Tylko mi się z kasą przypadkiem nie wygłup i nie wyślij :) Kasy nie potrzebuję, dostaję dość za questy/z wrogów. Natomiast każdą ilość talismanów (wliczając te na 8h, +5 i lepsze) do Wounds i Ballistic Skills przyjmę - i tak będziesz miał kupę takiego śmiecia z levelowania Talisman Making.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #2 on: January 09, 2009, 11:40:24 AM »

Oki, niskolevelowe przedmioty od Twyli - Tobie, wysokolevelowe od Iago - Rajstlinowi.

Tylko mi się z kasą przypadkiem nie wygłup i nie wyślij :) Kasy nie potrzebuję, dostaję dość za questy/z wrogów. Natomiast każdą ilość talismanów (wliczając te na 8h, +5 i lepsze) do Wounds i Ballistic Skills przyjmę - i tak będziesz miał kupę takiego śmiecia z levelowania Talisman Making.

You got it ;D Zrobie ci ładny komplecik jak tylko przeskoczę trosze wyżej. Czyli już w ten weekend ;)  Serdeczne dziękuje.

 Jesli ktoś jeszcze chce wysyłać mi takie rzeczy, z góry dziękuję.
Pages: [1]
  Print