Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Veteran content (czyli co po 50)  (Read 19286 times)
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #30 on: March 31, 2014, 01:32:26 PM »

Gdyby dodali, chociażby 20-to slot_owy skillbar, gdzie ludzie sobie powrzucają skill_e wedel własnego upodobania była by szansa, że ESO uniknie takiego uschematyzowania.

Nie dodadzą bo PC nie jest jedyną platformą na, którą ESO zostanie wydane. Podobnie jest z Final Fantasy. Na padzie ciężko się ogarnia dłuższy pasek, chociaż niektórzy potrafią pozdrawiam Ozzi  :P

Szczerze to ja nie chcę 20 slotowego quick bara. Właśnie to mi się w TESO podoba - kupa skilli a do walki mogę mieć ich 10 + ultimate (coś podobnego jak w GW1 - jak dla mnie świetny system). Nienawidzę jak gra ma setki skilli i brakuje klawiszy, aby to obłożyć :D Pewnie to przez starość ;-) Zresztą jak komuś mało to nic nie stoi na przeszkodzie oba 5 slotowe quickbary przypisać do tego samego zestawu broni. Wtedy mamy 10 slotów :P
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #31 on: April 07, 2014, 02:32:19 PM »

Mała ilość skilli na pasku to jedna z lepszych cech ESO, rodem z Guild Wars. Mam nadzieję, że nigdy tego nie zmienią.
Odnośnie parsera, jestem jego wielkim przeciwnikiem. To właśnie on spowoduje powstanie jedynie słusznych buildów i wymagań dla klas w postaci osiąganego dps/hps. Mierzenie zabije hybrydy, zabije różnorodność. Będziemy zajmować się kopiowaniem buildów, rotacjami itp. jak w każdym "normalnym" MMO.
Lepiej żeby normalny trade post/auction house zrobili, bo idea guild store-a jest chora.
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #32 on: April 07, 2014, 05:45:56 PM »

Ilość slotów może być wystarczająca ale w takim razie powinna być możliwość zapisywania układu skilli i ich zmiana jednym kliknięciem (poza walką oczywiście).
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #33 on: April 07, 2014, 05:52:40 PM »

Quote
Ilość slotów może być wystarczająca ale w takim razie powinna być możliwość zapisywania układu skilli i ich zmiana jednym kliknięciem (poza walką oczywiście).
Jest. W postaci addona. Zapisujesz układ skilli i zamieniasz 1 kliknięciem - poza walką oczywiście :)
Dotyczy też zmiany armora i chyba broni. Wykkyd's Outfitter z tego co pamiętam.
Ratharin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30



WWW
« Reply #34 on: April 11, 2014, 09:46:03 AM »

Niestety w zadnej z bet nie udalo mi sie dobic do 15 lvlu, ale zdaje mi sie ze nie ma cooldownu na weapon swap, wiec o co chodzi? na masie filmow obejrzanych na YT swap nastepuje prawie ze instantowo, ba, mozna zaczac zmieniac skill bar juz zaraz po odpaleniu skila. Czyz nie?
Przełączanie broni w wirze walki działa bardzo słabo, czasami z niewiadomych przyczyn w ogóle nie działa. Przed walką możesz sobie przełączyć i przygotować się na encounter solo/grupowy ale w większej walce PvP czy to w zwykłym lochu jest to bardzo niepraktyczne.
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #35 on: April 24, 2014, 07:09:03 AM »

Pojawiły się nowe informacje odnośnie 12-osobowych Triali w Craglorn. Link poniżej:
http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2014/04/23/creating-eso-trials?ref=rss
Symbelmyne
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #36 on: April 29, 2014, 11:30:58 AM »

Jako, ze zblizam sie w koncu do 50tki, zaczalem kopac temat. Moze nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawe, ale exp z normalnych questow i standardowy grind mobow daje znikowe ilosci Vexpa. Chcialbym zapytac oficialnie osoby, ktore juz troche wiedza w tym temacie z wlasnego doswiadczenia. Czy np takie poradniki sa rzetelne:

https://www.youtube.com/watch?v=KzFC4RYM518

http://www.votf.net/topic/249-votf-ebonheart-grind-levelling-3-vr10/ (drugi post)

TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #37 on: April 29, 2014, 12:47:30 PM »

Jako, ze zblizam sie w koncu do 50tki, zaczalem kopac temat. Moze nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawe, ale exp z normalnych questow i standardowy grind mobow daje znikowe ilosci Vexpa. Chcialbym zapytac oficialnie osoby, ktore juz troche wiedza w tym temacie z wlasnego doswiadczenia. Czy np takie poradniki sa rzetelne:

https://www.youtube.com/watch?v=KzFC4RYM518

http://www.votf.net/topic/249-votf-ebonheart-grind-levelling-3-vr10/ (drugi post)



Nie wiem, ale ten filmik dobitnie pokazuje jak źle zbalansowane są poszczególne klasy. Ja grając melee (Nightblade) mogę zapomnieć o takich "cudach".
Symbelmyne
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #38 on: April 29, 2014, 01:07:22 PM »

O jakich to cudach mowisz? Mist form jest dostepna dla kazdej klasy, tak samo jak Devouring Swarm, kazda klasa ma forme selfhealu, buff do armora mozna wziac z resto staff, Inner light jest z mage guild... Uzywam obecnie podobnego buildu, ale tylko dlatego ze latwiej sie grinduje, prubowalem aoe melee, whirling blades bylo calkiem spoko. Wez pod uwage, ze te buildy sa skonstruowane specialnie po to zeby wylvlowac postac.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #39 on: April 29, 2014, 01:38:48 PM »

Nie każdy chce grać wampirem. O ile gildie magów i wojowników nie mieszają w postaci, wampiryzm działa tu dość mocno.

Co do balansu klas, z zabawniejszych postów jakie widziałem na TF, skład grupy rajdowej na Craglorn: 10 DK, 1 sorc(sust heal), 1 Temp(emergency heal). Pech, że na razie najbardziej podoba mi się gra melee NB :P
Queil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #40 on: May 01, 2014, 11:54:04 PM »

gdyby ktoś z was był zainteresowany tym co będzie dodane po  Trialsach http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2014/05/01/the-road-ahead---may-1st?ref=home
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #41 on: May 01, 2014, 11:55:06 PM »

Juz ten link zostal wklejony w topicu Patch 1.0.6 :)
Pages: 1 2 [3]
  Print