Poll
Question: Po której stronie konfliktu powinna stanąć Twierdza
Destruction - 44 (10.3%)
Order - 28 (6.6%)
Obojętnie - byle zabawa była dobra - 3 (0.7%)
Powinny być oddziały po obu stronach - 3 (0.7%)
Total Voters: 68

Pages: [1] 2 3 ... 8
  Print  
Autor Topic: Wybór strony konfliktu  (Read 27005 times)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« on: August 22, 2008, 07:58:49 PM »

No to żeby nie było niejasności czy oskarżeń o zmanipulowanie głosów - oficjalna ankieta w której możecie się opowiedzieć, po której stronie powinny stanąć w swej chwale groźne zastępy Twierdzy  ;D

Ok, każdy może dowolnie zmieniać swój głos w zależności od aktualnego 'widzimisię' ;)
Ankietę zamykamy w dniu (lub w przeddzień) oficjalnego otworzenia open bety. O dniu zamknięcia głosowanie zadecyduje GM WHO ;)
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #1 on: August 23, 2008, 06:34:25 PM »

Podobno strona orderu ma fajniejsze klasy. Najmocniejszy tank (ironbreaker), najlepszych healerów (warrior priest i rune priest) i najmocniejszy dps (bright wizard, witch hunter, white lion). Poza tym fajnie by było stawić czoła tym wszystkim niewyżytym, którzy będą grać po stronie Destruction bo przecież oni są tacy źli i cool.

Ale tak szczerze to i po tej i po tej stronie coś dla siebie znajdę.. choć destruction ma dla mnie mniej ciekawych postaci niż order.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #2 on: August 23, 2008, 06:40:49 PM »

Ja osobiście bym się skłaniał w stronę Orderu.

Wszyscy tylko chaos i chaos... :P

Ja zawsze lubiłem grać Palladynami i healerami, niosącymi światło i walczącymi ze złem.

Oczywiście będę grał tam gdzie gildia, ale Order mi się bardziej podoba.

W WoWie mamy gildie po Hordzie, w LOTRO nie ma stron, to może teraz zróbmy gildie po dobrej stronie? Będę za tym "lobbował" :)
Radu
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 174


« Reply #3 on: August 23, 2008, 07:02:08 PM »

A ja zawsze lubie grać złymi  ;D

CHAOS CHAOS CHAOS  8)
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #4 on: August 23, 2008, 07:06:03 PM »

Podobno strona orderu ma fajniejsze klasy. Najmocniejszy tank (ironbreaker), najlepszych healerów (warrior priest i rune priest) i najmocniejszy dps (bright wizard, witch hunter, white lion). Poza tym fajnie by było stawić czoła tym wszystkim niewyżytym, którzy będą grać po stronie Destruction bo przecież oni są tacy źli i cool.

Ale tak szczerze to i po tej i po tej stronie coś dla siebie znajdę.. choć destruction ma dla mnie mniej ciekawych postaci niż order.

Owszem runepriest extra, ale warrior priest nie extra :P

Witch hunter ani bright wizard nawet nie potrafią mojego biednego zealota zabić. :P

Ja mam inny problem z wyborem, moje klasy (zealot i magus) są troche niedorobione, stąd testuje runepriesta (właśnie zajęliśmy chaos wastes). :P
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #5 on: August 23, 2008, 07:15:25 PM »

No na innych forach piszą co innego więc może grasz w jakąś inną betę? :P
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #6 on: August 23, 2008, 07:17:08 PM »

odnośnie warrior priesta czy reszty?
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #7 on: August 23, 2008, 07:24:49 PM »

WP. Wiele osób pisze że jest to klasa którą bardzo fajnie się gra. I jest mocna na polu bitwy :) Ale to może też chodzi o umiejętności gracza który tą postacią gra :P
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #8 on: August 23, 2008, 08:01:51 PM »

Czytam forum bety i porównuje z disciplem,a disciple jest lepszy w solo imho niż w rvr, WP mnie znudził po paru mobkach. :P

Runepriest to cos nie halo, okladalo mnie z 6 postaci i sie flash healem wybronilem...
Generalnie Destro dzisiaj ostro dostaje, wszystkie keepy już im zajeliśmy...
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #9 on: August 24, 2008, 12:20:28 AM »

ludzie głosujcie, głosujcie - ORDER się zbliża!  ;D
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #10 on: August 24, 2008, 12:22:54 AM »

no glosuje glosuje Karol - C H A O S !
Asmodeus
Gość
« Reply #11 on: August 24, 2008, 12:23:45 AM »

no generalnie na tych serverach co gram  to destro ma przechlapane o 20-30 % mniej graczy. zaden keep nie zdobyty. all bg jak order ma 2-3 wp i innych hilerow   nie ma szans wygrac(chyba ,ze sie retardzi trafia)   odnosze wrazenie  ,ze masa dzieciarni gra po stronie orderu, tlumy wizardow i war priestow. (order ma keepy  wykupuja itemy i chodza wymaksowani)  masa ludzi odpuscila sobie i robia q (destro). Klasy orderu sa za przegiete  , ja sorc nie ma m szans ubic hilera 1 vs 1 .   ALe dlatego ,ze orderem gra dzieciarnia  ja  na bank nie bede nim gral.
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #12 on: August 24, 2008, 09:50:56 AM »

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic.php?p=6027#p6027

Dzieciarnia to bedzie po stronie destro, nie przepuszcza okazji bycia elfem i do tego zlym i mrocznym :D
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #13 on: August 24, 2008, 01:27:37 PM »

Według mnie powinniśmy miec swoje jednostki po obu stronach konfliktu, pozwala to na dużo więcej poznac, zwiedzic, utłuc, poza tym daje możliwośc ustawiania się na wspólne bitwy sami z sobą.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #14 on: August 24, 2008, 01:33:33 PM »

IMHO Nie powinniśmy.
Nas nie będzie grało w Warhammera 100 osób tylko 30(przynajmniej na początku), to nie jest AoC gdzie się w miarę szybko expi, tu jest sporo wolniej.

Zwiedzać i poznawać jedną frakcją możesz tyle samo, wspólne bitwy możesz ustawiać z polskimi gildiami co poszły w przeciwną frakcję(zakładając że pójdziemy na ich wspólny serwer), natomiast nie licz że to będzie bitwa gildia vs gildia bo i tak przy 2000 osobach na serwer przypałęta się przynajmniej 20 innych osób(jak nie więcej).
Pages: [1] 2 3 ... 8
  Print