Pages: [1] 2 3 ... 14
  Print  
Autor Topic: A może by tak... meczyk? :>  (Read 49176 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« on: May 27, 2009, 01:41:25 PM »

http://www.bloodbowl-game.com/teaser/

No, to jest football w jaki mógłbym zagrać (Skaven! Skaven! Multi! Turn based! Skaven!).

Wg planów ma wyjść w czerwcu. Mam nadzieję, że CDP zdecyduje się wypuścić ją niezlokalizowaną... Bo inaczej będę musiał szukać źródełka za granicą.

Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #1 on: May 27, 2009, 01:59:51 PM »

Polska kinowa wersja więc nic nie stracisz :)
Luna
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #2 on: May 27, 2009, 02:11:23 PM »

Jeśli jeszcze da się w jakis prosty sposób podmienić pliki z tekstem na angielskie (jak w NWN, z oficjalnej strony można było zassać), to faktycznie nic nie stracę :)

Albo żeby to dystrybuowali przez Steam, wystarczy od razu ustawić lokalizację na angielską i problemy z głowy (jak z DoW2). Cholera, nie sądziłem, że zatęsknię za Steamem...

A tak BTW: gdzie jest info o wersji kinowej, bo ja w planie wydawniczym nie trafiłem nic nt. lokalizacji?
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #3 on: May 27, 2009, 02:16:43 PM »

http://www.cdprojekt.pl/game/2920/Blood_Bowl
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #4 on: May 27, 2009, 02:20:36 PM »

Acha... no tak, na gram.pl w takim razie wpis w planie wydawniczym jest zdezaktualizowany.

Acha nr 2 - na stronie CDP jest błąd - Paradox to co najwyżej może być wydawcą, bo producentem/developerem jest Cyanide.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #5 on: June 14, 2009, 10:55:47 AM »

Jeśli to kogoś interesuje - można już zamawiać Blood Bowl online, ze strony producenta. Kosztuje 50€, po 26.06 będzie link do downloadu.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #6 on: June 25, 2009, 07:59:51 PM »

Chiba się skuszę. Nie załapałem się na figurki to chociaż na kompie popróbuję.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #7 on: June 25, 2009, 10:13:27 PM »

Właśnie mi się ściąga (dostałem dziś linka do downloadu wersji elektro, kupiłem bezpośrednio od producenta, żeby się nie użerać z polonizacją). Niestety, ma durny limit aktywacji przez neta, więc pewnie także jakies idiotyczne zabezpieczenia... Oby się dało uruchomić.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #8 on: June 26, 2009, 12:30:38 AM »

no to ja jutro do metra się przejdę :) bo widze, ze w cdpro tez juz dostępne.

Co do zabezpieczeń, to mam nadzieję, że nie bedzie takich jak przy sławnym-niesławnym Spore. Rozumiem antypirackie działania, ale dlaczego legalny użytkownik ma mieć gorzej. Steama mi cięzko znieść ale jeszcze go jakoś znoszę, przynajmniej nie musze grać z płytą włożoną do kompa i stacja mi nie rzęzi jak przy Starforcie (o ile dobrze pamiętam nazwę)



Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #9 on: June 26, 2009, 12:51:00 AM »

Co najlepsze te zabezpiecznia w niczym nie przeszkadzają przeciętnemu piratowi. On i tak tylko wgrywa crack(oczywiście ktoś mógł mieć spore problemy z napisaniem go) i może spokojnie grać( tak było w przypadku spore)
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #10 on: June 26, 2009, 03:49:45 PM »

Co najlepsze te zabezpiecznia w niczym nie przeszkadzają przeciętnemu piratowi.

Niestety trochę przeszkadzają.
Nie zagrasz w nią przez net z kolegami ;D jeżeli nie bedziesz mial orginału.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #11 on: June 26, 2009, 03:55:13 PM »

Może być jeszcze weselej: nie zagrasz w nią po necie z kolegami, nawet jak będziesz mieć oryginał. Patrz: sytuacja z GfW:L w Polandii...

Generalnie uważam, że najbardziej poszkodowani z powodu stosowania zabezpieczeń są nabywcy. Ale nie oznacza to, że przestanę płacić za gry i zacznę je kraść.

Acha - mam nadzieję zagrać z innymi nabywcami Blood Bowla (w szczególności z Twierdzy) po necie. Oby wersja PL nie była niekompatybilna z paneuropejską...

Online będę w niedzielny wieczór, może się uda jakąś ustawkę.. ten tego... mecz zaaranżować :)
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #12 on: June 27, 2009, 11:51:42 AM »

Zajrzę dziś do jakiegoś sklepiku i zakupię jeśli będzie. Może będzie taniej niż ściągać z netu.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #13 on: June 27, 2009, 12:53:22 PM »

Hundreds już gra.

Pytanie czy, skoro gra chodzi bez płytki to mogę wziąć od niego instalke i będe mógł grac bez problemu (pytanie czy klucz rejestracyjny mi na to pozwoli?)

Jeśli nie to być może zastanowię się nad kupnem.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #14 on: June 27, 2009, 01:04:12 PM »

Klinkerhoffen: W Saturnie w Złotych Tarasach w DC widziałem kilkanaście pudełek. Jest taniej niż w necie, ale masz wersję PL. Dla niektórych to bonus, dla mnie nieporozumienie (w grze przeznaczonej w pierwszej kolejności do multi? IMHO - żadnych regionalizacji, albo osobne ligi dla różnych języków. tylko po co się ograniczać?)

Inkwizytor: do gry w multi jest potrzebny klucz, który jest unikalny. Co z tego, że gra chodzi bez płytki, skoro z nikim nie zagrasz? Wersja pudełkowa nie ma wprawdzie chyba dodatkowego DRM, ale wersja ściągana także nie jest pod tym względem jakoś specjalnie poszkodawana: przy deinstalacji po prostu grę się wyrejestrowuje, co pozwala na odzyskanie jednej możliwej aktywacji. Miłe. Szczególnie, że np. gry EA wymagały specjalnych narzędzi, wypuszczanych po miesiącach albo i latach od premiery, a Cyanide dało to w standardzie.

BTW: zassijcie sobie ze strony GW (stąd)  podręcznik z zasadami planszówki - są wiernie przeniesione, a manual gry nie jest zbyt szczegółowy/obszerny.
Pages: [1] 2 3 ... 14
  Print