Pages: 1 ... 7 8 [9]
  Print  
Autor Topic: Wiosenne porządki  (Read 32515 times)
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #120 on: July 16, 2010, 01:18:29 AM »

To zobaczymy jak będzie ze mną, może już jutro zajrzę, jak się to wszystko cholerstwo zainstaluje.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #121 on: July 16, 2010, 07:58:29 AM »

, co prawda jak idzie zerg, to mój komp nie wyrabia z wczytaniem modeli postaci,

Wczoraj Twierdza dokonała epickiej szarży na destro stojące pod południowym keepem.

Ponieważ zbieranie się zajmuje nam jeszcze trochę za dużo czasu, gdy podjechaliśmy po keep i zobaczyliśmy sam order stwierdziliśmy że już po ptakach i rozluźniliśmy szeregi.

Po chwili wczytało nam się mrowie destro i epicka szarża zakończyła się epickim wipem ;)


Ale pierwsze działanie w wb (a w zasadzie pół wb, z domieszką kilku GR) mamy już zaliczone.
Mam tylko nadzieje, że następnym razem więcej osób odpowie na apel "robimy wb".
Gurling
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« Reply #122 on: July 16, 2010, 09:51:05 AM »

Proponuje też zapoznać się np. z takim filmikiem
http://www.youtube.com/watch?v=qP0Dwmi2gtg&feature=channel
pokazuje on (+ wiele inych na sieci) jak długo może walczyć i jak dużo może zdziałać zwarta grupa kontra pug (mniejsze grupki). Zauważcie, że na tym filmie grupa ma tylko 3 osoby wiecej niż my wczoraj w warbandzie (pomijam przy tym aspekt wyposażenia :) ). Tak czy inaczej WAR to gra zespołowa i warto o tym pamietać. A wtedy okazji do dobrej zabawy będzie jeszcze więcej (zwłaszcza, że w modelu "casual" mniej osób się "spina emocjonalnie"). Więc niech hasło "nie rozbiegajcie się" oznacza to co oznacza  ;D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #123 on: July 16, 2010, 10:03:59 AM »

Oj tam Gurling. Chłopaki musieli mnie źle zrozumieć. Może zamist usłyszeć "Nie rozbiegać się" zrozumieli - "spierdzielamy w losowym kierunku" ;)
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #124 on: July 17, 2010, 10:19:18 AM »

może - wycofujemy się na z góry upatrzone pozycje ;)
Pages: 1 ... 7 8 [9]
  Print