Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Print  
Autor Topic: Co sie zmienilo od roku?  (Read 37439 times)
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #105 on: May 08, 2011, 09:19:28 PM »

Potrzebujecie żelaznej ręki na tronie :-). Inkwi na GM-a. Ponownie :). To mówi stary kawał trolla i kamienia.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #106 on: May 09, 2011, 07:38:09 AM »

Gdybym miał więcej czasu i wiedział, że zostanę dłużej niż 30 dni, to może bym nawet powalczył o "tron".

Tymczasem mój dłuższy pobyt stoi pod znakiem zapytania, a poza tym chyba nie mam już do tego serca. Tym bardziej, że faktycznie musiałbym parę rzeczy twardą ręką pozmieniać (przede wszystkim kulturę języka - bo być może niektórym się wydaje że non stop łacina na mumble i quildczacie jest cool ale ja sądzę że to wiocha ;) a jedną z głównych, żelaznych zasad Twierdzy było nie przeklinanie na komunikatorach).

Zresztą póki co nikt mi nawet oficera nie proponuje ;) (jedynie Eldricht przed odejściem namawiał mnie na powrót na lidera).
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #107 on: May 09, 2011, 10:23:58 AM »



Zresztą póki co nikt mi nawet oficera nie proponuje ;) (jedynie Eldricht przed odejściem namawiał mnie na powrót na lidera).

Gwoli ścisłości proponowałem Ci oddanie lidera albo status oficera ale obie propozycje odrzuciłeś ;) , a potem się podziało i lidera dostał Charakternik. Może ma więcej cierpliwości zeby się użerać. Ja działam powoli nad nowym projektem :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #108 on: May 09, 2011, 11:22:48 AM »

No przecież napisałem to w nawiasie? ;)

Jakoś tak mało widzę w ogóle Charakternika ingame - no ale sam za aktywny nie jestem.

A na oficera, tak samo jak na lidera na razie nie aspiruję. Bo co mógłbym jako oficer robić - jedynie krótko za mordy złapać gildiowiczów ;)))
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #109 on: May 09, 2011, 01:22:42 PM »



A na oficera, tak samo jak na lidera na razie nie aspiruję. Bo co mógłbym jako oficer robić - jedynie krótko za mordy złapać gildiowiczów ;)))

 ;D
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #110 on: May 11, 2011, 02:47:58 PM »

Narzekac komu jest ale zeby juz cos zrobic to chetnych nie ma:P od slow do czynow jak widac droga dosc daleka:P. A powaznie to fakt na mumble czasami rece opadaja jak zamiast przecinkow slyszy sie kurwa, na czacie az tak zle nie jest tego juz nie mowcie bo tam sporadycznie sie zdazy ze ktos przeklnie a jesli tak sie stanie to jest upominany (no przynajmniej ja upominam). Druga sprawa odnosnie przeklenstw to kurcze wszyscy jestesmy dorosli wiekszosc z rodzinami, praca generalnie dojrzali ustatkowani ludzie, nie mam zamiaru nikogo od nowa uczyc poprawnej polszczyzny czy tez pouczac jak sie wyrazac bo po pierwsze troche to hmmm dziwne a po drugie juz raczej za pozno na zmienianie ludzi kazdy w jakis tam sposob jest uksztaltowany. Co nie zmienia faktu ze milo by bylo troche to ograniczyc,wiadomo od czasu do czasu kazdy sobie poklnie ale czasami siegamy granic absurdu. Wroce z wakacji to troche zaczne o to po ludziach jezdzic tyle ze zeby cos z tym zrobic potrzebny jest wysilek grupowy jedna osoba zwyczajnie utonie w potoku niekniczacego sie kur.....:P
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #111 on: May 11, 2011, 09:17:17 PM »

Kaowiec, zgadza się jesteśmy ludźmi dorosłymi. I uwierz mi, że były czasy gdy na komunikatorze się nie przeklinało. Tak po prostu. Nie trzeba było nawet za bardzo upominać (ewentualnie nowych czy zagorzałych recydywistów, ale Ci szybko wylatywali).

Poza tym nigdy nie wiesz kto oprócz nas słucha wypowiedzi na mumble. Np mój 7 letni bratanek, syn Gorączki, bardzo często towarzyszy swojemu ojcu podczas gry, ba czasami nawet sam gra, myślisz, że nie sprawia problemu Gorączce łacina w głośnikach?

Co do działania, a nie tylko gadania - już tłumaczyłem czemu nie angażuję się w życie gildii (przemilczę fakt, że nikt mi nie proponował powrotu do grona oficerów ;) ) - brak czasu, brak pewności dłuższego pozostania w grze. W związku z tym nie widzę sensu robienia rewolucji w szeregach Twierdzy (bo taką chciałbym zrobić gdybym miał ponownie decydować o kształcie gildii) skoro być może za chwilę znowu mnie nie będzie.

Ponad odnośnie "chęci do roboty" znowu skromnie przemilczę fakt, że Twierdza w WAR istnieje dzięki mnie i mojemu zaangażowaniu w jej odbudowanie. Ale to stare dzieje.

A ta dyskusja w tym temacie - ot tak sobie rozmawiamy o tym co było i o tym co jest.
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #112 on: May 12, 2011, 12:35:55 PM »

Dzieki komu tu jestesmy doskonale pamietemy (no przynajmniej ci ktorzy sa na tyle dlugo zeby cie pamietac hehehe "Kto to jest Inkwizytor?":D) tym bardziej japa mi sie cieszy ze do grania wrociles i obys na dluzej z nami zostal, przy imieniu statusu oficera moze i nie masz( nie bedzie problemu takiego ci nadac) ale tak naprawde tak czy tak status masz znacznie wiekszy niz oficer a nazewnictwo same w sobie to tylko kwestia formalna.A wracajac do tematu gildii fakt mozna narzekac na mumble czy na chaos ktory sie wkrada od czasu do czasu w nasze szeregi, choc tu akurat murem bede stal i zdania nie zmienie bo jesli trzeba potrafimy sie zorganizowac i nawet nie gadac gdy nie potrzeba. Jokero stwierdzil rowniez ze stalismy sie gildia pugowa, czy napewno?Fakt wielu nas jest ludzie przychodza i odchodza ale ci ktorzy biora udzial w jakis zorganizowanych akcjach (czy to sc party czy stolica) to tak naprawde te same kilkanascie osob wracajace z pracy czy szkoly(tudziez po odprawieniu mszy:D) i logujace sie wieczorem i raczej nie polega to na zbierzmy sie w kupe i spuscmy komus lomot tylko na ooo jest ten i ten stworzmy fajne mocne party i spuscmy komus lomot.  Z drugiej strony jak tak teraz o tym mysle nie jest do dokonca fajne bo dyskryminujemy tych graczy ktorzy tez by chcieli ale maja jeszcze maly rr i nie daj boze w sovie nie biegaja i bierze sie ich jako ostatecznosc bo nikogo innego nie ma. z drugiej strony ludzie z T3 nie czekajac stworzyli dosc solidna ekipe i razem dzielnie buszuja (ze wsparciem paru altow np dalner i jego 35 postaci do wyboru do koloru:P) tak wiec przyszlosc dla Twierdzy wyglada dosc dobrze, rosniemy w sile z kazdym dniem. Troxhe korekty i makijazu by sie przydalo wszystko pieknie nie jest ale to tylko kosmetyczne poprawki rewolucji nam nie trzeba. Doskonale wiem ze przez ostanie pol roku oficerem bylem takim jak rownie dobrze byl bym rekrutem ci co na mumble uczeszczali to wiedza ze troche dalo mi zycie po dupie no ale teraz wreszcie oto Kaowiec staje na nogi wroce to prostolinijnego opieprzania o wszystko:P Obys i ty Inkwi z nami zostal i Goraczka zeby tez dzielnie pocinal (ostatni raz jak mu guarda dalem na sc to wyciagnalem najwyzszy renown od 3 miechow:D)Tak wiec do pracy rodacy:) chcemy miec fajna gildie? wszystko w naszych rekach:)
Sieczyslaw
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 38



« Reply #113 on: May 17, 2011, 12:27:11 PM »

Za 1h kończy mi się 14 wolnych dni i na pewno kupuje subskrypcje :) wiedziałem że do tego dojdzie.
Nie wiem jak to jest z zaproszeniami... ktoś może dostać darmowy miesiąc jak mnie zaprosi czy coś takiego... więc jak ktoś wie co i jak z tym i chce darmowy miesiąc to napiszcie tu i coś wykombinujemy (o ile ktoś się z tym wyrobi do 18) bo wtedy pewnie zakupie i aktywuje klucz.
Vallian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44



« Reply #114 on: May 17, 2011, 02:45:21 PM »

Recruit a friend niestety dziala tylko przy tworzeniu nowego konta. Na istniejacym nie da sie juz tego zrobic.
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #115 on: May 20, 2011, 06:15:34 PM »

I przez Was po raz kolejny przedłużyłem dziś suba, cholera jasna ;D.
Argantes
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #116 on: May 21, 2011, 08:16:05 AM »

Musze przyznać, że przekopując się przez ten temat, wróciły trochę wspomnienia z WARka. Jak wiadomo, nie sama gra się liczy, ale ludzie z którymi grasz, tak więc widząc ilu z was (mówię tu o osobach, które jeszcze mogą mnie pamiętać :) ) jeszcze gra, bądź powróciło do gry (wiedziałem, że to zrobisz Inkwi :D) sam nabrałem ochoty na to, żeby się w Altdorfie zjawić. W obecnej chwili nie wiem czy będzie to możliwe, ze względu na ograniczony czas na tego typu aktywności, a w czasie sesji, będzie go jeszcze mniej, ale być może pojawię się chociaż na te 14 dni, zobaczyć jak tam sobie wszyscy poczynacie ;). O ile pojawienie się w grze jest problematyczne, o tyle (jak już pisałem Eldrichtowi) chętnie bym z wami kiedyś porozmawiał, więc jeśli namiary na mumble nie są tajemnicą państwową, bądź korzystacie czasem z venta Twierdzy, napiszcie mi PW, to się pojawię.


PS. Nie chciałem wam już spamować w temacie o regulaminie więc krótki komentarz tutaj.
Sytuacja z altami - podobało mi się zawsze rozwiązanie GR - 3 postaci, każda z innego archetypu, może weźcie to pod rozwagę.
Podstawowe zasady prawa które polecam stosować w stosunku do regulaminu:
lex retro non agit (Eldricht o niej wspomniał) - "prawo nie działa wstecz".
ignorantia iuris neminem excusat - "nieznajomość prawa nikogo nie tłumaczy".
Takie moje 3 grosze :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich Twierdzowiczów, którzy jeszcze pamiętają takiego nubka w różowych gatkach i z dużym toporem biegającego z futrzakiem (który przysparzał wiecej problemów niż było z niego pożytku, ale to drobiazg ;) ).
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #117 on: May 21, 2011, 08:51:49 AM »

dane do mumbla Ci wysłalem.
Argantes
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #118 on: May 22, 2011, 08:39:28 PM »

Skorzystałem z dostępu do mumbla i dzięki temu miałem okazję posłuchać dzisiejszej obrony Altdorfu. Muszę przyznać, że było to bardzo przyjemne doświadczenie, wasza współpraca jest na wysokim poziomie i z tego co słyszałem, skutecznie pogoniliście destro, co mnie niezwykle ucieszyło :). Napadzior, jestem pod wrażeniem tego jak bardzo się zmieniłeś, bardzo fajne dowodzenie, stanowcze i zdecydowane, prowadzisz naprawdę super. Miło było również słyszeć Inkwizytora, który dzielnie monitorował poczynania destraków. Synio dalej ostro napiera na destraków z tego co słyszałem, więc chociaż jedna rzecz się nie zmieniła :).

Tak się temu przysłuchując i wizualizując sobie ten altdorf aż nabrałem ochoty żeby się do gry zalogować, kto wie, może to zrobię w tym tygodniu. Na mumble się jeszcze pojawię (może uda mi się któregoś z was złapać jak nie będziecie zajęci, bo dziś nie chciałem wam przeszkadzać podczas city siege) ot choćby żeby posłuchać jak walczycie z destrakami.

PS. Napadzior gratuluje RR90 :)
Vallian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44



« Reply #119 on: May 22, 2011, 11:38:33 PM »

Altdorf pierwsza klasa ;) ile trwał 1 stage? Jakieś 40+ min? Obrona na drzwiach była świetna, gdyby destro napierało to kto wie czy te wrota by się utrzymały :P
Gratki dla Napadziora za dowództwo i dla uczestniczących, za to że po 2 wipach w mieście nie zniechęcili się i pokazali klase :)
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Print