Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Kaldaron ( Slodki ) podanie o przyjecie  (Read 3092 times)
Kaldaron
Gość
« on: July 19, 2008, 07:03:44 PM »

Kaldaron, 48lvl, warlock ( drzewko talentow to destruction )
oraz Slodki, lvl 25, palla ( retribution )

Wiek: 31

Doswiadczenie: w WoW gram juz prawie 2 lata, Kaldaron byl moja pierwsza postacia, pozniej z roznych powodow przeszedlem do Ally ( tak, wiem: buuuuuu :)), gdzie razem z gildia w miare regularnie czyscimy Kara, udalo sie nam polozyc Gruula, no i 3 pierwsze bossy w Zul'Aman tez padly.

O mnie i dlaczego Twierdza: w chwili obecnej gram z Cypru gdzie mieszkam i pracuje w turystyce. Jak wspomnialem lock byl moja pierwsza postacia w WoW, udalo sie dojsc ze znajomym do 45, pozniej kontakt sie zerwal i nie bylo z kim grac ;). Dlaczego Wy?? Gdy tak biegam sobie to czesto-gesto widac osoby z Waszej gildii, czytalem takze na forum ze przymierzacie sie do Kary. Jak wiadomo z rodakami zawsze razniej, jest tez zawsze kogo spytac o rade, poza tym stesknilem sie za krwia, mrocznym klimatem i dajacym ciarki na plecach smiechem mojego locka:). Jako ze jestem "staly w uczuciach" nie mam zamiaru wykorzystac gildii jako trampolinki w lvlowaniu, mysle ze moglbym byc pomocny, przy okazji poznac kogos nowego ( nie mam na mysli sponsoringu ;) ) i dobrze sie bawic. W grze jestem obecny o roznych porach, najczesciej jednak gram wieczorami do wczesnego rana. Pozdrawiam wszystkich i czekam z niecierpliwoscia
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #1 on: July 20, 2008, 11:38:30 PM »

Witam,

Cieszymy się że chcesz do nas dołączyć :)

Co do kara to mamy nadzieję jutro zrobić Old Hillsbrad ;)

Jutro powinienem być w grze po 20 wiec proszę o wispa

Pozdrawiam

Zielarz
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #2 on: July 21, 2008, 09:34:28 AM »

A miałem jechać w te wakacje na Cypr eh :P Pewnie jako rezydent pracujesz ? :) (jeżeli tak to w jakim hotelu ?) =D
Phara
Gość
« Reply #3 on: July 21, 2008, 09:42:15 AM »

Arciu nie męcz go tak od razu :)  Niech się chłopak na spokojnie zadomowi.

Witamy. Jakby nie było Zielarza, whispuj do Yarghul, Levilde albo do mnie :)

Na razie karujemy z pomoca z zewnątrz, ale już buduje się team stricte-gildiowy.
Kaldaron
Gość
« Reply #4 on: July 21, 2008, 10:36:10 AM »

Witam, dziekuje za odpowiedz(i). Co do Kara to az tak duzego parcia nie mam, chcialbym bardzo rozwinac choc jedna z dwoch moich postaci ( w sumie jestem flexible ;) ) i moge sie zdecydowac na ta ktora bedzie bardziej przydatna w gildii. Mam nadzieje spedzac sporo czasu na gre po stronie Hordy, bo po drugiej stronie barykady zostaly wypady rajdowe ( ach jak to wkurza jak nawala 2 osoby, gdy 23 czekaja przed wejsciem do Gruul'a :( ) a daily juz nudzi.

p.s.
Jako rezydent ( w rozumieniu full time ) nie pracuje, jednak wykonuje czesc tego co on robi:). A zahaczylem sie w hotelu w Coral Bay ;) ( jesli brzmi znajomo ).
Pages: [1]
  Print