Pages: 1 2 3 [4]
  Print  
Autor Topic: [RE] Wybór sojuszników oraz przeciwników gildii  (Read 15408 times)
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #45 on: November 28, 2011, 06:23:41 PM »

Zauważyli zauważyli. Wczoraj też starałem się o dodanie do adversaries Twierdzy po stronie imperium, ale wyskakuję niestety komunikat "page not found".
W drugą stronę jest to samo - próbując wybrać Twierdzę jako przeciwnika pojawia się "page not found". Wygląda to jakby jednak miał być kłopot z posiadaniem dwóch gildii o tej samej nazwie, na tym samym serwerze, ale po różnych stronach.
No ale może poczekamy i zobaczymy jak to będzie podczas przydzielania serwerów - jeśli rzeczywiście system będzie się starał umieszczać przeciwników i sojuszników na tym samym serwerze to teoretycznie powinniśmy trafić razem mając wybranych te same gildie jako "allies" i "adversaries"

A przy okazji może ktoś pomoże przetłumaczyć:
Quote
Is it possible to create guilds with the same name in different factions or on different servers?
If your guild would like to be placed in different factions or on different servers when the game launches, you will need to create separate guilds for each different server and faction. The same guild name can be registered multiple times, but there is a limit on the number of times it can be registered, so make sure to secure the name for each server and faction quickly!
Bo czytam to i nie kumam do końca przez to mieszanie "server and faction" - w końcu można czy nie można mieć tą samą nazwę po dwóch róznych stronach?
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #46 on: November 28, 2011, 10:57:44 PM »

trochę to bez sensu ;D

pierwsza połowa jest jak najbardziej zrozumiała:
"Jeśli twoja Gildia chce być umieszczona po dwóch stronach konfliktu, lub na różnych serverach kiedy gra ruszy, będziecie musieli stworzyć dwie nie zależne Gildie(po przeciwnych stronach konfliktu, lub na różnych serverach)"

No i właśnie zaczyna się ta druga część, której powiem szczerze nie bardzo rozumiem ;]
"Ta sama nazwa Gildii może być użyta wiele razy, ale jest tam limit ilości rejestracji tejże nazwy, więc nie zwlekaj zarezerwuj sobie nazwę jak najszybciej."

Tak ja rozumiem tą odpowiedź, chociaż do końca nie jestem pewien czy aby dobrze.
Pozdrawiam
Pages: 1 2 3 [4]
  Print