Pages: 1 [2] 3 4 ... 8
  Print  
Autor Topic: przyszłość LOTRO a ortografia :)  (Read 33935 times)
Fland
Gość
« Reply #15 on: June 23, 2008, 09:29:38 AM »

W lotro czego brakuje to contentu, itemizacji, dobrego handlu. Nowy i dobry content spowoduje chec polepszenia ekwipunku u graczy, itemizacja ze do nowo dodanych instancji bedzie mozna chodzic po kilkanascie razy aby wyciagnac to co sie chce, wczesniejsze spowoduja rozwoj handlu ktory w lotro lezal. Nagrody za reputacje ktore sie bedzie oplacalo robic i wiele rzeczy sprawdzonych w innych grach. Ja czekam na takie rzeczy , konta do lotro nigdy nie sprzedam gdyz to bylo moje pierwsze mmo.
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #16 on: June 23, 2008, 11:18:54 AM »

A teraz się nie chodzi do instancji, i nie gra się po to żeby coś zdobyć :P ?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #17 on: June 23, 2008, 11:32:31 AM »

gdyby byla itemizacja i potrzeba biegania do jednej istancji, zeby isc do drugiej, to mielibysmy drugiego WoW'a.

W Lotro ciage sie cos zmienia i ciagle dodawane sa nowe, ciekawe rzeczy. Repa warto robic - dla itemow, dla tanszych napraw i dla recept.

A poza tym najbardziej na lotro narzekaja ci, ktorzy w nie od dawna nie graja, albo zakonczyli edukacje lotrowa na niskim levelu.

W kwestii mapki - ta mapa jest stara, nijak sie ma do tego, co de fecto jest/bylo dodawane. Poza tym nie sadze, by tworca konsultowal ja z Codemasters:) a takie gdybanie to o kant dupy mozna.

Bo ja sobie moge gdybac, ze Valinor dodadza w booku 20:)
Asunta
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 54


« Reply #18 on: June 23, 2008, 12:09:06 PM »

Niestety ilosc graczy w Lotro jest troche mniejsza....

W kwestii ilosci graczy w Lotro i innych mmrpg polecam link:
http://www.mmogchart.com/charts/
Thorres
Gość
« Reply #19 on: June 23, 2008, 12:58:28 PM »

Kurcze na dzień dzisiejszy to 150tyś osob z tegho co widze.

Fland
Gość
« Reply #20 on: June 23, 2008, 01:40:57 PM »

gdyby byla itemizacja i potrzeba biegania do jednej istancji, zeby isc do drugiej, to mielibysmy drugiego WoW'a.

W Lotro ciage sie cos zmienia i ciagle dodawane sa nowe, ciekawe rzeczy. Repa warto robic - dla itemow, dla tanszych napraw i dla recept.

A poza tym najbardziej na lotro narzekaja ci, ktorzy w nie od dawna nie graja, albo zakonczyli edukacje lotrowa na niskim levelu.

W kwestii mapki - ta mapa jest stara, nijak sie ma do tego, co de fecto jest/bylo dodawane. Poza tym nie sadze, by tworca konsultowal ja z Codemasters:) a takie gdybanie to o kant dupy mozna.

Bo ja sobie moge gdybac, ze Valinor dodadza w booku 20:)

Wiesz co Huriel gadasz bzdury. Ja nie wiem czy to jakies zaslepienie ?? Jakas niechec do innych gier ?? Powiedz mi ile Ty masz altow ?? Ile razy chodzilas do CD ?? Ile Yano razy lazil do CD ? I dlaczego do CD juz niklt nie chodzi ?? Bo nie ma po co, itemizacja rozkrecila by te stare instancje do ktorych juz nikt nie chodzi.
Nie chce zaczynac flame wars ale smieszy mnie takie bronienie czegos na sile, topic dotyczyl przyszlosci gry, napisalem co uwazalem ze jest w stanie rozruszac ta gre, no to odrazu kontra z Twojej strony.

I zeby nie bylo, pisze to w dobrej wierze, majac nadzieje ze to co napisalem wejdzie kiedys w zycie. Wizja moja to pare 25 osobowych rajdow , z mnogoscia dropow, kilka nowych instancji z wieloma dropami dla roznych klas, poszezony zakres reputacji z fajnymi itemami za nie, pvp z fajnymi nagrodami za honor.
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #21 on: June 23, 2008, 01:46:09 PM »

Huriel ma bodajże dwa alty - Hith oraz Kuivie, a do tego dolicz Aire oraz Neniel :P.
A do CD chodzimy ostatnio częściej, ponieważ fajna kaska leci z itemów na questy klasowe albo ktoś potrzebuje jakiś item. A i jeszcze Ci powiem Fland, że w CD jest sporo naprawdę bardzo fajnych itemków.

PS.
Śmierdzi mi to flame-warem :D
CYAS-3
Gość
« Reply #22 on: June 23, 2008, 01:55:07 PM »

Z tego co tu widze to populacja Lotro się kurczy z zastraszającym czasie i jeszcze doszedł AoC który dobija, i jeśli tak dalej pójdzie to z Lotro będzie jak Star Wars online.powinno być zrobione większość środzziemia ponieważ WoW ma ogromną powierzchnie  a Lotro przy tym mały miki i niedziwie się że w WoW gra ponad 10 milionów ludzi i jeszcze są zachęcani do tego dodatkami a my co dostajemy te bookczyny i czekamy na Morie.........
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #23 on: June 23, 2008, 02:03:21 PM »

Z tego co tu widze to populacja Lotro się kurczy z zastraszającym czasie i jeszcze doszedł AoC który dobija, i jeśli tak dalej pójdzie to z Lotro będzie jak Star Wars online.powinno być zrobione większość środzziemia ponieważ WoW ma ogromną powierzchnie  a Lotro przy tym mały miki i niedziwie się że w WoW gra ponad 10 milionów ludzi i jeszcze są zachęcani do tego dodatkami a my co dostajemy te bookczyny i czekamy na Morie.........

Z tego co ja widzę, to ty bladego pojęcia nie masz. Usłyszysz, ze gdzieś w kościele dzwon bije i zaczynasz blade spekulacje i na palcach jednej reki statystyki zliczane. 

Aoc sprzedał około 450 tys kopi gier. Wiec jakim sposobem może mieć już ponad 1 mlj aktywnych kont? Konto aktywne zlicza sie dopiero kiedy konto było opłacane przez przynajmniej 3 miesiące. A i to nie są staty warte większej uwagi, bo każdy manipuluje tak danymi jak im wygodniej.

"Ciołek" to nie przekleństwo, ale w taki sposób jak ty go używasz, możemy potraktować je jako obraźliwe, wiec zastanów sie na przyszłość zanim coś takiego napiszesz.



 Lotro już od bardzo dawna kreci sie w granicach około 200 tys aktywnych kont.
CYAS-3
Gość
« Reply #24 on: June 23, 2008, 02:06:17 PM »

Do Song podałm strone gdzie wyrażnie jest napisane 1 mln kont ale Ty do świadomości tego nie przyjmiesz chyba  ,Lotro lotro 200 tyś kont żenada przy WoW który ma ponad 10 mln czyli tak spokojnie liczba moze jeszcze troche spadać graczy bo mają się pojawiać nowe gry Online  i zapewne przyciągną więcej graczy niż nasz kochany Lotro czyli w Tibie gra więcej ludzi niż w Lotro?
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #25 on: June 23, 2008, 02:11:48 PM »

Nasuwa się podstawowe pytanie: Do czego dąży ta dyskusja ?
CYAS-3
Gość
« Reply #26 on: June 23, 2008, 02:14:00 PM »

Totalny chaos ,  Peace!
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #27 on: June 23, 2008, 02:15:24 PM »

Do Song podałm strone gdzie wyrażnie jest napisane 1 mln kont ale Ty do świadomości tego nie przyjmiesz chyba  ,Lotro lotro 200 tyś kont żenada przy WoW który ma ponad 10 mln czyli tak spokojnie liczba moze jeszcze troche spadać graczy bo mają się pojawiać nowe gry Online 

TO ze Aoc ma milion kont to marketingowy chwyt na popularność. Niczym nie potwierdzone dane. Zacznij czytać fora aoca i niezależne stronki by sobie trochę wgląd na mmo i rozwój populacji rozbudować.

 W wowa zawsze będzie grało więcej osób, bo gra chodzi na słabszych maszynach nawet, po za tym Blizz i ich gry są po prostu bardzo miodne i fajne w graniu.

 Ale jakim cudem ty doszukałeś sie ze w lotro gra 5 milj? Proponuje trochę odpoczynku od zaawansowanych gier i relax w:

http://www.freetetris.org/welcome.htm

 Do czego ten topic dąży? Nie ma chyba nikt bladego pojęcia.

Sorki za offtop.

 
CYAS-3
Gość
« Reply #28 on: June 23, 2008, 02:18:26 PM »

No własnie i niech ten post Yano zakończy już ten temat.
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #29 on: June 23, 2008, 02:20:53 PM »

Elo :) Lotro to piekna gra, a chwalic ja beda na te chwile osoby, ktore stosunkowo krotko w nia graja. Ja tam czasami zatesknie, ale w sumie pamietam moje granie. 9 miesiecy w Lotro, daleko mi oczywiscie do tych, ktorzy grali w Lotro kilka godzin i 7 dni/tydzien. Po 9 miesiacach stanalem przed wyborem- chodzic na pvp- nagrody wtedy mizerne- czarny kon za 9 rank, zadna zacheta. Rift, bylem z 15 razy, CD- mysle ze do 40 razy bym sie doliczyl, Uru, Annuminas- wiele razy. Helegrod- ciagly brak  skladow wtedy- bylem 2 razy, bo nie bylo z kim. Piekna gra, wyborna grafika, wyborna zabawa do 50-tego levelu. Po czym nastepuje nuda. Rozumiem Huriel, ma lifetima, ale szczerze- kto nie mial dozywotniej subskrypcji z malymi wyjatkami odpadl. Pewnie wroca osoby, np. znudzone AOC-em, czy nawet Wow. Zreszta, niech kazdy gra w co lubi- ja moge powiedziec odnosnie Turbine- zawiodlem sie bardzo. Bo przed premiera sledzilem poczynania tworcow gry, napalalem sie w lipcu w zeszlym roku na te mapke, ktora pokazuje rozwoj gry. I dupa- logowanie sie w moim przypadku w celu farmienia recept, wykucia niebieskich itemow, ktore i tak slabo schodzily, lub granie na Ettenmors nie spelnilo moich oczekiwan. Wszyscy biegajacy z ta sama bronia, bo jedyna i najlepsza w grze, wszyscy w tych samych plaszczykach, bo jedyne i najlepsze, wszyscy w helmach z Riftu, bo innej opcji nie bylo. Tak to wygladalo wtedy. Ostatnio mi ktos opowiadal, ze wrocil do Lotro, po przerwie, zrobil w 2 dni sprawy zwiazane z ostatnim bookiem, przefarbowal fryzure, po czym osiagnal pustke w planach co dalej.
 Szkoda, ja na Morie sie zaloguje, oby byl to dodatek z prawdziwego zdarzenia, a nie kolejnych pare jaskin + 5 nowych recept do wyfarmienia.

Anyway pozdrawiam Lotrowcow, zawsze milo wspominam czasy w Twierdzy w Lotro.

Papa
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8
  Print