Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Server Overflow  (Read 4135 times)
Archoon
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


Archoonn


« on: August 31, 2012, 10:34:05 AM »

Wie ktoś jak działa serwer overflow?

Mnie się zdaje, że jak nasz "home land" (serwer na którym stworzyliśmy postać) jest zaludniony na maxa, to gra po zalogowaniu naszej postaci umieszcza ją na jakimś innym tymczasowym serwerze (nazwanym "overflow"), abyśmy mogli sobie pograć, a w tym czasie wędrujemy na kolejkę aby wbić się na nasz "home serwer".

Gdy po jakimś czasie (czasem 3 minuty, czasem 40) powędrujemy w tej kolejce na pierwszą pozycję, to gra wyświetla komunikat, że może nas w końcu umieścić na "home serwerze". Jak klikniemy OK, to nas przenosi. Jak nie, to wędrujemy znów na koniec kolejki.
Tak to chyba działa.

Ja mam natomiast pytanko co z guild chatem?
Czy jak jesteśmy na "overflow", to czy widzimy i możemy pisać na gildijnym i czy gildia będzie to widziała? Czy może mamy do dyspozycji wtedy chat gildijny, ale dzielony tylko z osobami z gildii, które też są na "overflow"?
Gaergil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #1 on: August 31, 2012, 10:37:15 AM »

Nie jestem ekspertem, ale chyba overflow wyrzuca Cię nie gdy przeludni się cały serwer, tylko dana mapa. Poza tym wszystko chyba się zgadza.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #2 on: August 31, 2012, 02:50:51 PM »

Ten serwer działa nie tylko na home server ale także na wszystkie zony - jeżeli chcesz się przenieść np. ze strefy 1-15 na 15-25 i ta druga jest pełna, to też Cię przerzuci na ten tymczasowy serwer. Reszta działa normalnie (chyba tylko WvWvW nie wyświetla Ci, kto jakie ma punkty i bonusy).
Pages: [1]
  Print