Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Problem rejestracja  (Read 3331 times)
patryks13123
Gość
« on: August 17, 2008, 11:56:57 PM »

nie jestem czlonkiem gildi ale pomuzcie !!! mam problem podczas rejestracji nie wiem co mam zaznaczyc w Payment Option Details  i subscription type a dopiero zaczynam grac i mam orginalna "nowa" wersje
patryks13123
Gość
« Reply #1 on: August 18, 2008, 12:16:31 AM »

Z gory przeprosze ze ten post znalazl sie tutaj ale ten dzial jest najczesciej przegladany . mam problem   podczas rejestracji nie wiem co mam zaznaczyc w Payment Option Details  i subscription type a dopiero zaczynam grac i mam orginalna "nowa" wersje a jak w Payment Option Details  znazaczam prepaid i podaje "activaton key" to wykakuje  Prepaid Gametime Key: This is not a gametime key 
 

edit: juz dalem  rade :) rejestracja jest okrutna trzeba podawac numer kart kredytowych :(:(  ale na szczescie znalazlem card generator
Nergal
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« Reply #2 on: August 18, 2008, 03:04:30 AM »

Nie przepraszaj za posty, tylko PRZESTRZEGAJ ZASAD !!!

Dział  "Rekrutacja: Twierdza AoC" nie służy jako pomoc. Od tego jest inny dział, dodatkowo dublujesz posty.
Post przeniesiony i scalony.

Post 3 usunięty. Uprzejmie proszę nie robić tego więcej.
FlaT
Gość
« Reply #3 on: August 20, 2008, 08:23:53 PM »

Czizas... Człowieku? A musiałeś o to pytać akurat na forum jakiejś gildii? Wystarczyło znaleźć dowolne forum o AoC, czy wątek o nim na jednym z większych portali o grach... Czy też poszukać z Google, w ten sposób też znalazłbyś odpowiedź...

A sprawa wygląda tak: Pozwolę sobie zacytować samego siebie... ;)
Z FAQ z wątku o AoC na GOLu:

Quote
Słyszałem, że do uruchomienia gry wymagane jest posiadanie karty płatniczej lub karty pre-paid. Czy to prawda?

NIE! Co prawda podczas rejestracji konta trzeba zadeklarować formę płatności, jednak wybierając opcje " MY PAY BY CASH" można pominąć wpisywanie danych swojej karty płatniczej.
Pages: [1]
  Print