Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  
Autor Topic: PlayStation 3  (Read 25767 times)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #45 on: May 30, 2010, 06:55:51 PM »

Ja maniakalnie, prawie fanatycznie gram w Brutal Legend, niesamowita gierka, wspaniały świat, super muza, klimat niepowtarzalny, wszystko wzorowane na starych dobrych czasach, kiedy metal był Metalem, a nie tymi psimi popłuczynami, które dziś durnie wkładają do szuflady muzyki bogów. Jedyne minusy to słaba (jak dla mnie pc-towca) kontrola (pady są do bani, mysz i klawisze rządzą) oraz zbyt dużo elementów rts. Poza tym gierka wymiata, 9/10 punktów.
Gram prawie równie maniakalnie w kilka serii Guitar Hero, szczególnie jak ma w końcu cały zestaw: 2 gitary (3 z pctowo-xboxową), majtkofon i co najważniejsze perkusja! Wszystko działa na pc-ta także :D W GH grywam często z małżonką, dużo fajniejsza zabawa niż solo.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #46 on: June 07, 2010, 12:38:58 PM »

Zakupiłem i gram sobie w Red Dead Redemption. Niezły klimat, gra olbrzymia, dużo różnych możliwości.

Wlasnie mialem zapytac, czy ktos w to gra i czy warto zakupic :).
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #47 on: June 21, 2010, 11:06:49 AM »

Zakupiłem Lost Planet 2 i muszę powiedzieć, że naprawdę wciąga. Wielkość bossów - szczęka opada.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #48 on: June 26, 2010, 11:32:09 AM »

Skonczylem LP 2 - fajne, ale nie jest to gra, do ktorej sie wraca.

Zakupilem wczoraj z tej okazji Singularity i...... po prostu genialne, powrocilo dawno zapomniane uczucie pierwszej gry w HL. Pomysly genialne, nastroj i grywalnosc dla mnie 9/10.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #49 on: June 26, 2010, 05:42:28 PM »

Gram w to na blaszaku i z radością muszę potwierdzić. Naprawdę dobra gra :)
Czy ktoś może wie czy japońska wersja Demon's Souls różni się czymkolwiek od EU bądź US ?
Wersja EU miała właśnie premierę i jest w całkiem znośnej jak na ps3 cenie (179zł), ale japończyka mogę mieć za 100zł.
Edit:
Dla zainteresowanych. Różnice faktycznie są: w nazwach przedmiotów i niektórych stworków, oraz ponoć w implementacjach łatek i poprawek. Z czego wynikać mają minimalne, ale jednak, różnice w sile przeciwników, broni etc.
Co do samej gry... Trudna gra wymagająca dużo samozaparcia aby się jej nauczyć i poznać. Według mnie warto się z tym tytułem zainteresować, nawet bardzo warto :)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #50 on: July 03, 2010, 10:13:44 AM »

Od wczoraj jestem rewolwerowcem :).
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #51 on: July 04, 2010, 12:48:01 AM »

A gdzie i za ile dorwałeś?
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #52 on: July 04, 2010, 01:04:06 PM »

Mam taki sklepik wymian gier w Bytomiu - nowka byla za 210.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #53 on: July 04, 2010, 09:19:53 PM »

W Krakowie widziałem ceny od 222 do 259 ! Chyba jeszcze poczekam aż kapkę to stanieje...
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #54 on: July 06, 2010, 07:35:41 PM »

Czy ktoś może wie czy japońska wersja Demon's Souls różni się czymkolwiek od EU bądź US ?
Wersja EU miała właśnie premierę i jest w całkiem znośnej jak na ps3 cenie (179zł), ale japończyka mogę mieć za 100zł.
Edit:
Dla zainteresowanych. Różnice faktycznie są: w nazwach przedmiotów i niektórych stworków, oraz ponoć w implementacjach łatek i poprawek. Z czego wynikać mają minimalne, ale jednak, różnice w sile przeciwników, broni etc.
Co do samej gry... Trudna gra wymagająca dużo samozaparcia aby się jej nauczyć i poznać. Według mnie warto się z tym tytułem zainteresować, nawet bardzo warto :)

To są różnice w sumie tylko w nazewnictwie. Z mechaniki gry wersje EU/US/JAP nic się nie różnią. Jedyna poważna różnica to zaimplementowny na stałe system doboru serwerów w trybie online. Ja mam wersję CHIŃSKĄ (po angielsku oczywiście :) ) i niestety z graczami z EU sobie nie pogram (jeśli ktoś ma takową wersję)

W Polsce miała wyjść wersja "black edition" z poradnikiem i chyba z muzyką, ale cenega tradycyjnie dała d. i wypuściła wersję "bazową". Jedyna pociecha, ze kosztuje 149,90.

Gra jest naprawdę dobra, wciągająca i choć nazywanie jej RPG jest mocnym nadużyciem, moim zdaniem, nawet w konwencji konsol, to i tak warto.
Czy trudna? tak, ale moim zdaniem głównie dlatego, że nie ma save pointów ani normalnego save - no chyba, że wychodzisz z gry. Czyli zupełnie jak w MMO :)

Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #55 on: July 14, 2010, 11:09:25 AM »

Ja zakupiłem i przeszedłem Demon's Souls na długo przed premierą u nas. Kupiłem na Allegro, niestety nie wiem jaka to jest wersja, pewnie US.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #56 on: June 06, 2011, 09:55:29 AM »

Hunted: The Demon's Forge  - bardzo fajna pozycja, polecam :).
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #57 on: June 26, 2011, 11:57:19 AM »

Z nowosci: FEAR 3 - bardzo ciekawa pozycja.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #58 on: September 11, 2011, 10:41:44 AM »

Resistance 3 - bardzo dobra grywalnosc :)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #59 on: October 09, 2011, 05:55:27 PM »

Od piatku na polkach Rage - polaczenie F3 i Borderlands, bardzo fajna gierka, grywalnosc ogromna, niezly swiat postapokaliptyczny.
Jedyny dotad minus: dlugosc zapisu i odczytu save.
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print