Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Reforged Legendary Lev 65  (Read 5598 times)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« on: July 20, 2011, 02:28:13 AM »

Jako że wbiłem 65 dwa dni temu, wyciągnąłem z Voulta przygotowane Legendy i zacząłem rzeźbić ;)

Prosiłbym o opinie i porady (głównie) na temat Legacji... Czyli co zostawic, co zamienic i na co. Z góry dzięki :)


Numero UNO - Paseczek



Osobiscie niewiele bym zmieniał...
Jednynie Legacja Power Restore on Reactions jakos mi nie pasuje... nie mam większego problemu z Powerem,wręcz przeciwnie mam go 3100 co dla GRD w zuuuupełnosci wystraczy... Chciałbym zamienic na Guardians Threat Block and Parry Rating - legacja na której w sumie mi zależało a nie trafiła mi sie...


Numero DUO - Włócznia



Tu jest najwiecej do zmiany...
Napewno dojdzie jeszcze Delving i Numenorean Uruk-Slayer... ale to później...
Jakies legacje jeszcze moze dojda przy kolejnym reforgu...
Jakie legacje zmienic, wymienic, podmienic?? na jakie??
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: July 20, 2011, 10:21:19 AM »

Legacje nie dojdą, co najwyżej wskoczą na wyższy tier.
Bursztynka
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 515


Roleplaying


« Reply #2 on: July 20, 2011, 12:08:09 PM »

Jeśli zamierzasz tankować w DN Flagita to przydałaby ci się druga broń bez woundów. Leczą go po 5k morale. Podobnie ma jeden z bossów w GB.
 
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #3 on: July 20, 2011, 03:05:53 PM »

Spłukalem sie z kasiury mocno przy tych broniach... ale plan JEST taki aby miec jeszcze jedna legende, własnie ze względu na leczenie sie bossów z Wound...
Wszystko z czasem...
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #4 on: July 20, 2011, 03:21:03 PM »

w sumie przydalaby Ci sie jeszcze jeden zestaw pod OP:) bron napewno, nie wiem jak z pasem
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #5 on: July 20, 2011, 03:21:30 PM »

Nie lepiej było wybrać broń o zwiększonym dpsie dla danej rasy? (dla Ciebie jako z tego co pamiętam krasnoluda topór). Miejsce w legendarkach lepiej zostawić na broń i pas pod dps, ewentualnie podział broni ze względu na ilość tankowanych mobów (boss / duże grupy), ale to raczej nie ma sensu ze względu na dostępne legacje. Mnożenie natomiast bytów broni do tankowania tylko ze względu na to czy zadają dodatkowy dmg z wounda czy nie jest raczej marnowaniem zasobów według mnie (miejsce li, exp, settingi).

Na temat samych legacji coś postaram się wieczorkiem napisać (ogólnie jest całkiem dobrze), teraz nie bardzo mam czas.

Na broni można by się pokusić o wymianę tego "Targeted..." na stamp cd bądź też turn the tables cd.
Na pasie to co pisałeś plus można by wymienić Cry Resist Chance na np. Shield Damage bądź też pozbyć się tego Catch a Breath na rzecz Shield Damage albo na obniżenie cd na tym, ale to luźna propozycja.
Bursztynka
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 515


Roleplaying


« Reply #6 on: July 20, 2011, 09:41:21 PM »

Nie lepiej było wybrać broń o zwiększonym dpsie dla danej rasy?
Słyszałam że u elfów nie działa rasówka (+2% bow damage).Co budzi podejrzenie że u innych ras też. Sprawdzał to ktoś? Jest plotka że ten bonus może dotyczyć to tylko autoataków.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #7 on: July 20, 2011, 10:16:00 PM »

W sumie Khele już napisał co by się przydało, poza zmianą na topór - krasnolud z wykałaczką? jak jakiś warden? :)

Podstawowe legacje masz (threat up, guardian ward duration) - reszta to już kwestia indywidualnych ustawień postaci.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #8 on: September 23, 2011, 09:40:20 PM »

Odświeżę temat. Próbuje zrobić broń do levelowania (w końcu RoI za pasem), a więc 2h pod Overpower. Wychodzi mi, że nie mam szans zrobić uniwersalnej - musiałaby mieć z 9 legacji, z czego 6 major... Jedyna możliwa zatem droga to 2 bronie - jedna na pojedyńcze, silne cele, druga na grupę słabszych.

Docelowo broń do walki z pojedyńczymi celami widzę tak:
-% Overpower power cost (major)
+% Brutal Assault dmg (major)
+% bleed dmg (minor)
+% To the King dmg (minor)
+% Vexing Blow dmg lub +Guardians Ward duration (major)
Might (minor)

Do walki z grupą:
-% Overpower power cost (major)
+% Whirling Retaliation dmg (major)
+% Sweeping Cut dmg (major)
+max targets (major)
Might (minor)
cokolwiek zwiększającego dmg lub utility (-Guardian's Pledge cooldown, +Warrior's Heart duration, -Stamp cooldown)

Jakieś uwagi? Propozycje? Levelować będę raczej na OP, niż na tarczy, zdecydowanie więcej funu, a przeżywalność nie spada znowu tak bardzo.



Woltalin
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 454



« Reply #9 on: September 24, 2011, 09:35:57 AM »

     Jeżeli naprawdę chce Ci się robić dwie sztuki broni pod DPS, to postaram się pomóc i powiem tak:
     Na broni na pojedyncze cele widziałbym przede wszystkim: Brutal Assault dmg, To the King dmg, Overhelm crit. rating, cokolwiek do Stinga jeśli te legacje jeszcze istnieją :) oraz Overpower Power cost choć wartość tej ostatniej jest dla mnie mocno wątpliwa ze względu- po pierwsze- na stosunkowo niski koszt (power) skilli u guardiana i- po drugie- z powodu jedynie 6% upustu przy wymaksowanej legacji. Co do pozostałych legacji które wspomniałeś to Bleed dmg- według uznania natomiast Vexing Blow dmg i Guardian Ward duration jeśli w ogóle to przeniósłbym na broń pod wiele celów- już tłumaczę dlaczego.
     Zacznę od rzeczy oczywistych dla tego rodzaju (do walki z grupą) broni czyli Whirling Retaliation dmg, Sweeping Cut dmg, oraz Overpower power cost- ta jak powyżej. Dorzuciłbym tu właśnie Vexing Blow dmg, dzięki któremu przy odpowiednim wytraitowaniu (wystarczy JEDEN trait) z niebieskiej linii możesz rzeźbić w minimum trzech celach jednocześnie a skill ma niski cooldown. Dodatkowo istnieje legacja, która zwiększa ilość atakowanych celów. Kolejny argument to wspomniany wyżej Guardian Ward duration, który wspomagany legacją Guardian Ward Parry rating i biorąc pod uwagę to że będzie Cię atakować wielu przeciwników mógłby dać ciekawe wyniki, czyli przy odrobinie szczęścia cały czas otwarta ścieżka do To The King oraz Whirling Retaliation dmg. Nigdy nie wypróbowałem tego sposobu ale na papierze wygląda dla mnie wielce obiecująco.
     Jeśli chodzi o skille wymienione przez Ciebie na końcu czyli Guardian's Pledge cooldown, Warrior's Heart duration oraz Stam Cooldown to są one według mnie użyteczne przede wszystkim przy tankowaniu i są stratą miejsce na broni do DPSu gdyż celem pierwszorzędnym przy takowej powinno być wybicie paskudztwa szybciej niż ono "zezbrodni" Ciebie, a nie jak najdłuższe przeżycie.
     Tyle moich uwag i wskazówek. Mam nadzieję, że choć niektóre się przydadzą.
     
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #10 on: September 24, 2011, 09:49:51 AM »

A czy warto żebyś robił broń pod levelowanie w RoI? Przecież każdy 3age na 75lv będzie miał lepszy dps niz 2age z 65 - szkoda scrolli na podnoszenie legacji.

Co do legacji to jakoś 2h zawsze traktowałem po macoszemu skupiając się nad LI pod tankowanie :) Mam postanowienie zmienić to w RoI - a do tego czasu noszę takie pomieszanie z poplątaniem z pięknych czasów losowych LI :) Mam +target, OP power cost, to the king damage ale i pledge cd czy charge duration (lubię pobiegać) :)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #11 on: September 24, 2011, 10:21:27 AM »

     Zacznę od rzeczy oczywistych dla tego rodzaju (do walki z grupą) broni czyli Whirling Retaliation dmg, Sweeping Cut dmg, oraz Overpower power cost- ta jak powyżej. Dorzuciłbym tu właśnie Vexing Blow dmg, dzięki któremu przy odpowiednim wytraitowaniu (wystarczy JEDEN trait) z niebieskiej linii możesz rzeźbić w minimum trzech celach jednocześnie a skill ma niski cooldown. Dodatkowo istnieje legacja, która zwiększa ilość atakowanych celów. Kolejny argument to wspomniany wyżej Guardian Ward duration, który wspomagany legacją Guardian Ward Parry rating i biorąc pod uwagę to że będzie Cię atakować wielu przeciwników mógłby dać ciekawe wyniki, czyli przy odrobinie szczęścia cały czas otwarta ścieżka do To The King oraz Whirling Retaliation dmg. Nigdy nie wypróbowałem tego sposobu ale na papierze wygląda dla mnie wielce obiecująco.
Ja widzę tu tylko 1 (słownie: jeden) "drobny" problem: potrzebna jest broń z 6 (słownie: sześcioma) legacjami z puli major. Przy moim szczęściu do reforge'ów - dawno będę miał 75 lvl...
Ale generalnie byłaby to broń w miarę uniwersalna. Dzieki za uwagi.

A czy warto żebyś robił broń pod levelowanie w RoI? Przecież każdy 3age na 75lv będzie miał lepszy dps niz 2age z 65 - szkoda scrolli na podnoszenie legacji.

Do tego 75 lvlu jakoś trzeba dojść. To raz. Nie planuję specjalnie farmić empowermentów, ale trochę ich już wpadło. To dwa. Nie zmieniam broni częściej niż raz na 5 lvli - to trzy. Więc jakiś tam sens w robieniu broni do levelowania jest. Dzięki za uwagi.
Pages: [1]
  Print