Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: ..::Fallout Online::..  (Read 4018 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« on: September 02, 2009, 08:22:48 AM »

To nie spam, ani offtopic. Ani nawet zwykle pierdzenie forumowego trolla.

 TO PRAWDA:

http://fonline2238.blogspot.com/2009/08/forum-online.html

 Jak tylko uda mi się zebrać do kupy trochę info, postaram się opisać co i jak by zacząć. Ale większość info jest już na stronce.
 
 Jeśli ktoś nie spal po nocach dla tej gry, kiedy była gra single player, teraz może całkiem zapomnieć o śnie.

 YAAAyy...

Dzieki ZIELARZ za tipsa, info i linki ;)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #1 on: September 02, 2009, 09:57:44 AM »

Ciekawe, ciekawe, szkoda tylko, że jest to właściwie ruski mod na multiplayera rozszerzony do mmorpa, a jeszcze większa szkoda, że nie jest na nowym silniku Bethesdy, tylko dla maniaków, starego niewygodnego f1 i f2.
Jednakże lepsze jest to niż nic :D
Lyhtem
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 160


« Reply #2 on: October 11, 2009, 01:03:13 AM »

sądząc po wypowiedzi za wiele w f1 i f2 nie pograłeś a szkoda bo śmiem twierdzić ze sa to jedne z najlepszych o ile nie najlepszych gier wszech czasów do których f3 nawet się nie umywa i do piet im nie dorasta

a jeśli chodzi o wersje online w wersji angielskiej sprawa wygląda prosto a propo startu tworzymy postać udajemy się do miasta  w którym jest możliwość sprzątania ulic zarabiamy kasę odkładamy ja do banku a ona tam juz sobie rośnie w międzyczasie lvlujac
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #3 on: October 14, 2009, 02:05:46 PM »

f1 i f2 to jednakowoż klasyka gatunku rpg. Uważam, że jest to najlepsza gra solo rpg jaka kiedykolwiek powstała.

Koniec i bomba, a kto czytął ten "tromba".
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #4 on: October 14, 2009, 02:50:34 PM »

Kazdy kto gral i pokochal F1 i F2 tak mysli Krasiu. Ja tez ',)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #5 on: October 25, 2010, 09:40:43 AM »

Aby nie mnożyć topików: gra ktoś w New Vegas? Jeśli tak to jakie wrażenia?
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #6 on: October 26, 2010, 09:50:28 AM »

Ja mam New Vegas i prawdę mówiąc jestem mocno rozczarowany. Brakuje klimatu, silnik graficzny nie dość, że już dość stary (ten sam z niewielkimi poprawkami co z podstawowego F3), na dodatek zdaje mi się że jest tylko pogorszony. Niestety jest mnóstwo błędów, bugów i trochę bardzo dziwnych zachowań npców (bardzo dziwne poruszanie się, skakanie pomiędzy klatkami czy poruszanie się bez użycia nóg, szczególnie u czterołapnych, etc.). New Vegas to jest raczej dodatek z kampanią do F3 niż pełnoprawna część. Poczekam jeszcze na kilka patchy bo jak na razie dość ciężko grać w niedoróbkę (na szczęście problem ze znikającymi saveami już poprawili), którą lubi często wywalić na desktop (ctd).
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #7 on: October 26, 2010, 01:13:07 PM »

No to poczekam ze 2 miesiące, może patche rzeczywiście coś poprawią.
Ybl
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 126


In God we trust


« Reply #8 on: November 07, 2010, 11:30:38 PM »

Opinie krążące po necie są jak najbardziej pozytywne w stosunku do raczej przeciętnego fallouta 3, więc chyba trzeba spróbować samemu.
Pages: [1]
  Print