Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: All Points Bulletin  (Read 8533 times)
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #15 on: July 30, 2010, 12:18:27 PM »

Mogę zaprosić 5 osób do skorzystania z 7 godzinnej "jazdy próbnej".  Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o PM z adresem e-mail na który mam wysłać zaproszenie.
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #16 on: August 27, 2010, 11:56:36 AM »

Wczoraj, na serwerach APB pojawiła się nowa wersja 1.4.1. Zostało wprowadzonych naprawdę dużo zmian (gra stała się nieco trudniejsza - dodano odrzut do wszystkich broni), jazda samochodami przyjemniejsza.

Wprowadzono opcję on duty / off duty = nie ma problemu z backupem. Jak ktoś jest na służbie, serwer przydziela mu zadania i tyle. W chwili obecnej, jedynym dużym problemem jest zdaje się mocno przesadzona jedna bron CCG - podobno za łatwo jest aresztować przy jej pomocy, nie wiem, nie używam.

W każdym razie jeśli ktoś ma ochotę przetestować zmiany mam jeszcze kilka wolnych kluczy.
Vallathorn
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 195



« Reply #17 on: September 16, 2010, 11:36:29 PM »

To była najkrócej działająca gra w historii mmo, właśnie zakończyła swój żywot.

W obecnej chwili nawet linka właściwego nie mogę podać, bo również ich website jest offline, możliwe, że cała firma zbankrutowała -  można poczytac o tym na na mmorpg.com

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/358/view/news/read/18083/All-Points-Bulletin-Realtime-Worlds-Announces-APB-Closure.html
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #18 on: September 17, 2010, 03:47:26 PM »

Należało się zdechnąć tej porażce programistów, zabugowanemu niewypałowi etc.
Jednakże niekoniecznie jest to koniec gry, gdyż pojawiła się informacja jakoby Epic chciał ją wykupić http://www.gram.pl/news_8QjqG,i0_Epic_Games_przejmie_APB.html
Gdyby tak się stało, aby była wogóle grywalna, trzebaby pozbawić ją abonamentu i całkowicie przebudować, od silnika, przez tekstury, aż do założeń rozgrywki.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #19 on: September 18, 2010, 02:16:46 AM »

Serwery gry nadal chodzą, a limity godzin zostały zdjęte. Gra ma szanse się jeszcze tak przebujać do czasu przejęcia przez Epic (jeśli do niego dojdzie). A naprawdę APB ma potencjał i klimat. Bugów oczywiście trochę jest a nad balansem trzebaby jeszcze trochę posiedzieć, ale nie jest tak źle jak maluje to Galder, który swoje uprzedzenia wyniósł jeszcze z bety. :P I nie wiem co się w teksturach może nie podobać.

Tak na prawdę głównym problemem APB byli/są boty i hacki. A na ruskich powinien być ip ban.
Iluminari
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #20 on: September 18, 2010, 09:54:47 PM »

Osobiście byłbym mocno zdziwiony gdyby taka firma jak Epic zdecydowała się przejąć ABP. Btw. to chyba najszybszy upadek MMO (od momentu premiery) w historii... ABP to kolejny przykład zmarnowania świetnego pomysłu.
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #21 on: September 20, 2010, 02:00:29 PM »

Czemu zaraz przejąć? Wystarczy za grosze odkupić cały projekt. Który tak naprawdę nie potrzebuje wiele by doprowadzić go do zupełnie przyzwoitego stanu.

Rebalans broni i włączyć w obsługę PunkBustera. Zwiększyć limity serwerów ze 100 osób na co najmniej 200, tak, żeby kreator misji miał z czego wybierać i rozgrywka była bardziej zbalansowana niż to było dotychczas. Tylko tyla na początek, zupełnie nic więcej nie jest potrzebne do tego, żeby się naprawdę fajnie bawić.

O mnie za mnie można też wywalić w kosmos te wszystkie simsowe dodatki... Nagle gra zacznie chodzić jak burza na starszych maszynach, a serwery będą mogły pomieścić nawet 1000 graczy na raz....
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #22 on: September 30, 2010, 11:43:52 PM »

Trudno się dziwić temu, że ta gra upadła. Przed premierą sam się zastanawiałem czy nie wykupić sobie konta, ale gdy po premierze praktycznie wszędzie pojawiły się setki negatywnych komentarzy to sobie odpuściłem. Jestem pewien że było więcej takich osób jak ja.
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #23 on: October 01, 2010, 01:37:15 PM »

Gra potrafiła być wkurzająca - to fakt, miała jednak naprawdę wysoką grywalność i naprawdę wielka szkoda, że ten projekt tak szybko upadł. Swoją drogą było wielokrotnie podnoszone na forum iż żaden inny projekt w historii nie miał tak cholernie negatywnie nastawionego community jak właśnie APB...
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #24 on: November 16, 2010, 12:11:58 PM »

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=55154
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #25 on: January 10, 2011, 11:52:28 PM »

Ruszyły zapisy na betę APB Reloaded, więcej na http://www.gram.pl/news_8QPiJOu7_Alarm_betowy_APB_Reloaded.html
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #26 on: February 25, 2011, 11:14:03 AM »

Jeżeli ktoś ma ochotę na kluczyk do zamkniętej bety nowej wersji APB Reloaded, z chęcią oddam swój:
PKCD-N5HS-540E-V533
Pages: 1 [2]
  Print