Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Heroes & Generals  (Read 1464 times)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« on: August 31, 2014, 10:44:32 AM »

Tytuł ten zobaczyłem wczoraj przez przypadek, a ponieważ jest darmowy, postanowiłem go sprawdzić. I tak straciłem kolejne kilka godzin.
Gra z początku jest niby zwykłym shooterem FPP, osadzonym w czasach drugiej wojny światowej. Różne bronie, ich modyfikacje, zdobywanie doświadczenia i przyznawane odznaczenia, to widzieliśmy. Ale dalej gra przypomina bardziej Warthunder lub World of Tanks niż Battlefield, po kolejnych awansach możliwość zakupu czołgu lub myśliwca, a po dojściu do stopnia generała otwiera się nowa perspektywa - dowodzenie. Oczywiście nie zdążyłem tam dotrzeć i pewnie nie uda mi się to zbyt szybko, ale gdyby chciał ktoś pograć z nami czasem (obecnie dwuosobowy skład), zapraszam.
Gra ma całkiem sporo błędów jeszcze niestety, ale to wciąż beta. Zobaczymy co z tego będzie, bo wygląda ciekawie. Na upartego można się pokusić o stwierdzenie, że to klon Warthundera, z tym, że zamiast statków mamy piechotę, ale jest tam coś więcej. Właśnie te bitwy zakrojone na szeroką skalę, mapa świata z liniami frontu i punktami zapalnymi. Proponuję poczytać, gdyby Was to zainteresowało.
Gra dostępna na stronie, obsługa podoba do BF, lub na Steam.
Gdy gramy jesteśmy obecni na TS ;)
Pages: [1]
  Print