Poll
Question: Czy będziesz grać w Guild Wars 2 (PRE BW3)  (Voting closed: July 30, 2012, 08:43:59 PM)
Tak - 36 (41.9%)
Może - 8 (9.3%)
Nie - 6 (7%)
Total Voters: 49

Pages: 1 ... 23 24 [25] 26
  Print  
Autor Topic: Guild Wars 2 - Dyskusja Ogólna  (Read 102179 times)
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #360 on: September 02, 2012, 01:57:50 PM »

Wchodzisz na alta, klikaw leave guild, grasz jak reprezentant innej, wchodzisz na maina, klikasz leave guild tamtej gildii i tak w koło macieju XD
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #361 on: September 02, 2012, 02:01:36 PM »

A można?
Po założeniu alta z automatu miałem go w gildii (musiałem odznaczyć jedynie te "represent" czy jak mu tam).

Pytanie czy jak altem zrobię leave guild to nie wyjdzie też main?

Do gildii należy całe konto, więc jak dasz leave to Cię całkiem wywali. Możesz jedynie nie reprezentować gildii (nie wyświetlasz jej tagu, nie zarabiasz dla niej punktów i dlatego też nie masz dostępu do guild chata i innych gildiowych buffów) przez Stand Out.
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #362 on: September 05, 2012, 04:54:26 PM »

Hej. Niestety nie mam tyle czasu by przeszukać cały dział więc mam kilka pytań odnośnie gry :
1. Jak jest z różnego rodzaju wierzchowcami? Dostajemy je z misji? Kupujemy? Czy może po osiągnięciu odpowiedniego lvla po prostu go dostajemy?
2. Z tego co wiem to płacisz raz i grasz ile chcesz. I teraz pytanie : Jakie są mikropłatności? Jakiś game-shop w którym kupujemy walutę za prawdziwe pieniądze(jak w lotro Lotro-store itp.)
3. Która klasa jest najlepszym melee-dps? Powinienem wybrać warriora czy może guardiana?
4. Jaki jest lvl cap?

To wszystkie moje pytania. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #363 on: September 05, 2012, 08:17:50 PM »

1. nie ma wierzchowców. jest za to pełno waypointów działających jak teleport z każdego miejsca w tyrii w wybrany waypoint (ofc wczśsniej odkryty).
2. Mikro to gemy... nie są konieczne do gry bodajże możesz je wymienić za gold bądź kupić. potrzebne do np powiekszęnia banku, ilości slotów na postacie, zwiększenia ilości zdobywanego expa plus różnego rodzaju fashion itmeki...
3. Wydaje mi się to dość zbalansowane pod kątem dps'u... gram warkiem określił bym go raczej jako statyczny brust dps (z GS i.... strzelbą... łoj nigdzie tyle nie grałem ze strzelba co obecnie w gw2; testuję teraz 2x toporki 1h i raczej już nie muszę grać statycznie) , guardian z kolei wydaje mi się, że robi większy stały dmg "white swingami" ofc nie licząć CD na spirytusowym orężu ;)
4.80 jednak wydaje mi się, że przyrost expa potrzebny do kolejnego lvlu nie jest tak drastycznie zwiekszany jak np w wowie czy l2; w gw to raczej wyglada na lagodna pochyła ;p
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #364 on: September 05, 2012, 08:31:33 PM »

Super,dzięki :)
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #365 on: September 15, 2012, 08:48:19 PM »

Hmm...Na far shiverpeaks nie mogę ugrać popołudniami i wieczorami, mam straszne lagi na żadnym inny serwerze tak mi mocno nie laguje jak tam.
Ma ktoś podobny problem czy tylko ja mam jakiś feralny net ?
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #366 on: September 16, 2012, 10:17:42 AM »

Hmm...Na far shiverpeaks nie mogę ugrać popołudniami i wieczorami, mam straszne lagi na żadnym inny serwerze tak mi mocno nie laguje jak tam.
Ma ktoś podobny problem czy tylko ja mam jakiś feralny net ?

Hmm z tego co słyszałem na czacie i TSie nie tylko ty, choć ja na przykład najmniejszych problemów nie mam :)
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #367 on: September 16, 2012, 07:42:17 PM »

Mnie również nie laguje
Medaelcor
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #368 on: November 22, 2012, 12:30:44 AM »

a takie krótkie pytanie... warto pograć w GW2 ?

Grałem długo w WARa wcześniej w inne mmo i szukam czegoś nowego dopóki WAR nie ożyje znowu.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #369 on: November 22, 2012, 08:50:17 AM »

Kwestia gustu.... ja gram od premiery i jeszcze mnie bawi.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #370 on: November 22, 2012, 01:15:23 PM »

Jak wyżej. Przyznać jednak trzeba, że nasze szeregi są ostatnio jakby skromniejsze.
Gaergil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #371 on: November 22, 2012, 08:53:10 PM »

Faktycznie, ilość ludzi online nie powala. W sumie szkoda, bo gra jest całkiem przednia (moim skromnym nieuczesanym jeden z lepszych mmo - przy darmowym GW2 kolejny mmo z abonamentem musiał by być naprawdę ostry, bym za niego bulił, skoro ta gra pokazuje, że można za friko zapewnić to, za co inni doją kasę). Ale nawet z niewielką ekipą można dać ognia ;]
Kelran
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 133


« Reply #372 on: November 23, 2012, 01:41:59 AM »

Na GW 2 czekałem długo i mnie nie zawiódł. Przyjemnie się questuje po mapkach, dungeony są ciekawe (8 starych, w sumie 33 różne ścieżki oraz 1 nowy). Dla chcących pograć pvp są WvWvW (zergowe latanie po mapie) oraz sPvP (5v5). Jumping puzzle jako wisienka na torcie;)
Mechanika walk jest super- najważniejszy jest skill gracza, a nie sprzęt, dowód?- filmiki na youtube- chociażby solo TA czy duo AC. Z własnego doświadczenia mogę także powiedzieć, że doświadczony nisko- levelowiec lepiej się sprawdza w dungeonie niż dobrze ubrany max level, który słabo gra.
Ponad 2 m-ce już gram, praktycznie dzień w dzień. Żaden mmo do tej pory aż tak mnie nie wciągnął;) Nigdy nie miałem sił, aby robić alty, a tu już drugiego kończę.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #373 on: November 23, 2012, 01:17:20 PM »

WSTĘP
Zgadzam się z Kelranem.

ROZWINIĘCIE
Plusy.
Przede wszystkim inna mechanika i taktyka gry, po takich produkcjach jak jak LotRO czy SWtOR powiedziałbym - "odświeżająca".
Sporo gry zręcznościowej. Znacznie bardziej musisz reagować na to co widzisz na ekranie, a nie na ikony pod portrecikiem. Bardzo podoba mi się, że dodge nie zależy od cyferki w statystykach tylko od oczu i palców gracza :) ... i od dobrej 12 przyciskowej myszki  ;D Umiejętności gracza to rzecz podstawowa w każdej grze, ale w tej wydaje mi się, że najważniejsza.
Minusy.
Wydaje mi się jednak, że klasy są trochę nierówne w graniu. Wylevelowałem złodzieja, trochę inżyniera a teraz gram elemem. Powiem szczerze, że na złodzieju miałem nieporównywalnie większe kłopoty niż teraz na protankodpesującym elementaliście. Być może wynikało to z ogrania, albo po prosu thief jest znacznie trudniejszy w graniu niż elem.
Cały czas chrzani mi się kolejność w łańcuchu pokarmowym znaczy aggro ;D choć powoli się dostosowuję. Niby zależy od odległości (co widać), mam jednak wrażenie, że jest tam kilka losowych czynników decydujących na kogo wsiądzie mob (w tym ilość dpsu).
Takiego mumaka jak ja drażni też trochę ten niby brak questów, a w szczególności niedostosowanie lvlu questów z epica do lvl krainki, w której się go robi. Powoduje to konieczność przebiegania całych niskolevelowych krain albo granie w otoczeniu o 2-3 lvl wyższym (co jest bardzo trudne - przynajmniej dla mnie).
Odstręcza również (i to poważnie) ... hmmy jak to powiedzieć .. koreańskość niektórych elementów tej gry. Wygląd, konstrukcja i wielkość niektórych broni (szczególnie warriora) woła o pomstę do nieba. Znowu inne skiny są bardzo fajne i realistyczne. Mnie to osobiście drażni, ale już taki ze mnie maruder (w odróżnieniu od maraudera). Wygląda to tak, jakby było dwóch różnych projektantów, w tym jeden znaaaacznie młodszy ... i w sukience ...  a do pracy przychodził z mamą :)

ZAKOŃCZENIE
Ogólnie oceniam jednak grę bardzo pozytywnie. Te kilka drobnych w sumie czynników decyduje o pewnej niepowtarzalności tej gry, odróżniając ją od innych MMO. Dodając do tego brak abonamentu i niezły support ... wygląda mi to .. dobrze :)

;D Jedynym poważny mankamentem jest to, że nikt nie chce chodzić na instancję. ;D No pytam i szukam ... a tu brak odzewu. ;D Ciągle tylko wszyscy tłuką epic i questy ... a jak trzeba jakiś dungeon to nie ma chętnych! ;D Zupełnie są oni niereformowalni ... no robią to co chcą zamiast tego co ja chcę ;D
Medaelcor
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #374 on: November 27, 2012, 11:09:02 AM »

No cóż, parę dni poświęciłem na bobrowanie po forach, rozmowy z znajomymi i oglądanie filmów na YT o GW i innych mmo. Z tego co czytałem/oglądałem/rozmawiałem opinie innych pokrywają się z tym co piszecie także niebawem dołącze do grona graczy GW2.

Dziękuje za poświęcony czas i wyczerpujące odpowiedzi. Do zobaczenia w Tyrii :]

ps. jeszcze tylko po testuje SWTOR skoro jest f2p ale jak mnie po 3 dniach nudzi... to chyba szału nie będzie :]
Pages: 1 ... 23 24 [25] 26
  Print