Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print  
Autor Topic: Warhammer 40.000 - Eternal Crusade [was: Dark Millenium Online]  (Read 33916 times)
Vemerick
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #15 on: June 16, 2010, 01:15:32 AM »

Jak na moje prezentuje się całkiem spoko ;) Trzeba po prostu wierzyć! :D
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #16 on: June 16, 2010, 07:06:50 AM »

Graficznie mi się podoba. Tylko zastanawia mnie system rozgrywki. Ale też jestem dobrej wiary, nie miałem pojęcia jak mogą zrobić do tego fajną grafikę a im wyszło. Więc może z resztą też sobie poradzą. I na slasher mi to nie wygląda.^^
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #17 on: June 16, 2010, 10:19:35 AM »

Wygląda całkiem fajnie, szczególnie ten motor skaczący nad rozpadliną :)
Przez moment widać interface i wygląda standardowo jak w większości mmo, a sama rozgrywka wygląda podobnie do WARa, tylko że z ciut lepszą grafą i w przyszłości, takie są moje wrażenia z tego króciutkiego filmiku.
Oj zagrałbym sobie, zagrał.
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #18 on: June 16, 2010, 10:58:20 AM »

http://ve3d.ign.com/videos/play/74594/PC/Warhammer-40-000-Dark-Millennium-Online/Trailer/Warhammer-40-000-Dark-Millenium-Online-E3-2010-Debut-Trailer/Flash-Video

Zobaczcie sobie na dane pod spodem - a glownie release date. Ciekaw jestem czy to jakas pomylka?
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #19 on: June 16, 2010, 11:21:15 AM »

No mam nadzieję, że to jednak nie pomyłka :)
Jeśli na pierwszego trailera wypuszczają filmik z gameplaya, to mogą zrobić taką miłą niespodziankę. Zastanawia mnie tylko jak zorganizowali kwestię testów - czyżby udało im się wszystko utrzymywać w takiej tajemnicy? ;)
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #20 on: June 16, 2010, 11:24:52 AM »

Mysle ze to jakas pomylka. Wogole nie sadze zeby ta gra to czyste mmo, to bedzie raczej jakis slasher czy cos w tym stylu. Albo czysty multiplayer, wybierasz klase i huzia na jozia :D

PS Matko nie ma w co grac !!!:)
Radu
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 174


« Reply #21 on: June 16, 2010, 11:58:15 AM »

http://www.darkmillenniumonline.com/
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #22 on: June 16, 2010, 05:59:05 PM »

Zobaczcie sobie na dane pod spodem - a glownie release date. Ciekaw jestem czy to jakas pomylka?

Tak, ten realease date to pomyłka. Na E3 podali, że jej premiera odbędzie się nie wcześniej niż w kwietniu przyszłego roku. No chyba, że to następny chwyt marektingowy, ale sądzę, że sierpień tego roku to byłoby dużo za wcześnie na taki niedorobiony jeszcze tytuł.
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #23 on: June 16, 2010, 06:55:42 PM »

Yeah. Będzie Destro i Order. Witamy w WAR przyszłości.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #24 on: June 16, 2010, 07:08:57 PM »


A teraz... coś z zupełnie innej beczki. Krótka lista sposobów, w jakie można spie...ć tę grę, zanim jeszcze się ją wyda :)

1. Tylko 2 strony, z przymusowymi sojuszami. Naprawdę muszę wyjaśniać dlaczego to byłby uber-fail?
[...]

Doomsayer is me...
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #25 on: June 16, 2010, 07:39:29 PM »

Jakoś muszą zabezpieczyć sobie dochody w postaci przyszłych dodatków wypełnionych jakimiś paskudnymi robalami, szczurami czy innym tałatajstwem.
Vemerick
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #26 on: June 16, 2010, 07:49:44 PM »

Powiem tak, nawet jeżeli będzie tam jakiś przymusowy sojusz, to mam nadzieje, że chociaż (aczkolwiek jest to w sumie niemożliwe) wymyślą jakiś myk, żeby go uzasadnić, bo o ile w WH jeszcze się dało tak tutaj hmm hmm no zresztą sami wiecie ;) Co do rozgrywki to ja nie miałbym nic przeciwko tak dynamicznej walce jak na gameplay, byle ogólny zarys rozgrywki był solidny. Jakaś dobra kampania, ważne punkty strategiczne, które coś faktycznie dają frakcji :P nie mówiąc już o gildii (zakonie) jak zwał tak zwał. Zresztą co do zasad h&s to tu by się myślę lepiej właśnie one sprawdziły. Więcej wrogów, ale szybciej umierających, nie licząc tam bosów. Bo wywalenie 10 magazynków w zwykłego moba, albo krojenie go 10 minut mieczem łańcuchowym to nie to co chciałbym zobaczyć w takiej grze ;)
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #27 on: June 16, 2010, 08:02:06 PM »

Mądrze prawi. Również uważam, że należy dać chopakom szansę, może coś wymyślą. Słyszał Iago? Negatywne nastawienie nic nam tutaj nie da.:P
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #28 on: June 16, 2010, 08:45:12 PM »

Tutaj jest trailer z WH40K Space Marine, nie mmo:
http://www.youtube.com/watch?v=ZnfniAbzYX8&feature=player_embedded
Wygląda całkiem zabawnie, chociaż grafika strasznie kojarzy mi się z... WoW.
Poza tym, jakby porównać oba enginy, z WH40k DM i WH40K SM, wyglądają dość podobnie, być może to ten sam.
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #29 on: June 16, 2010, 10:45:11 PM »

"Z konferencji THQ:
Grywalne frakcje:
-Imperium
-Orkowie
-Eldarzy
-Chaos
Elementy rozgrywki:
-Skupienie na zarówno walce wręcz jak i na dystans
-system osłon
-29 lokacji
-Otwarty świat
-PvP wokół strategicznych punktów
-główne lokacji zawierają twierdze, które będą możliwe do podbicia
-brak pojazdów lub maszyn bojowych, możliwe, że pojawią się w dodatku
-Tyranidzi jako oddzielna frakcja w pełni kontrolowana przez komputer
-Gra będzie miała miejsce na południowej krawędzi sektora Segmentum Tempestus
-Frakcje będą prowadziły wojnę na terenie imperialnego świata-kuźni zwanego Tarelis
-Historia mająca miejsce w grze BĘDZIE się zaliczała do kanonicznej historii świata Wh40K.
-Tyranidzi będą głównymi przeciwnikami
-Niestety Vigil-games nie dostało pozwolenia na użycie postaci Gorgutza. Orkowy herszt zagości ostatecznie w drugim dodatku do DoW2.
Cena z grę:
- 49.99$
Abonament:
Wciąż w trakcie dyskusji, zapewne około 13$
Wymagania wiekowe:
- Młodzież/PEGI 16"

ŁOHOHO! Niszczenie robali!
Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print