Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print  
Autor Topic: Warhammer 40.000 - Eternal Crusade [was: Dark Millenium Online]  (Read 34077 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #45 on: August 23, 2010, 03:52:31 PM »

Jeśli gra się dla tłuczenia kolejnych fragów - żadna. Tylko wtedy nie ma znaczenia czy to będzie WH40K czy CS.

Jeśli gra się, bo podoba nam się IP, lore itd. to IMHO ma to już znaczenie. Sojusze w WAR były durne, ale na upartego możliwe. Podobne zagranie w uniwersum WH40K to już gwałt na IP. Zdecydowanie bardziej pasowałaby wolna amerykanka i sojusze międzygildiowe tworzone spontanicznie w ramach community, a nie wymuszone przez grę. Nawet tak szalone jak sojusz Orków z SMami.

A moją kasę dostanie ten, kto mi zapewni dobrą rozrywkę. Jeśli bawi mnie lore/IP - to ma być odwzorowane poprawnie bo inaczej z kasy nici. I to już cała filozofia. Więcej tłumaczyć nie mam zamiaru.

A zupełnie z innej beczki: jak wygląda balansowanie 2 stron w grze a) bazującej na popularnym IP; b) nastawionej na PvP mieliśmy okazję zobaczyć właśnie na przykładzie WAR. Nie ma samoregulacji [bo durne levelowanie powoduje że ew. zmiana stron wymaga poświęcenia za dużo czasu, poza tym kto niby przyłączy się do przegrywających?], jedna strona jest zdecydowanie bardziej 'cool' od drugiej [wizualnie choćby] -> jedna strona ma ciągłą lub prawie ciągłą przewagę liczebną, a majstrowanie przy postaciach w celu "wyrównywania balansu" psuje to jeszcze bardziej [w przypadku chwilowego odwrócenia trendu]. Dziękuję, postoję.
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #46 on: August 24, 2010, 06:21:20 AM »

Łojeju jeju. Zaczyna się marudzenie. Iago-Marudnik.

Zdarzało się, że Imperium sprzymierzało się z przykładowymi Eldarami podczas walki o powstrzymanie ekspansji takiego chaosu albo orków. Co prawda przykładowy oficer IG odpowiedzialny za współpracę z Xenos mógł zostać rozstrzelany i tak się zwykle działo, ale same sytuacje bodajże miały miejsce.

Ja chciałbym, żeby było na początku Empire of Man vs. Orks vs. Kejoz. 3 strony, więc możliwe do balansu, jak się postarać, w dodatkach może dodawanie kolejnych. Bo widzą drodzy państwo, problem polega na tym, że jest pewnie wiele osób jak ja, które np. najbardziej chciałyby grać po jednej stronie(Imperium!), nie przeszkadzałaby im gra po drugiej stronie(Chaos!), ale za nic nie mógłbym grać zielonymi. I problem polega na tym, że po jednej ze stron może być znacznie mniej ludzi, a wtedy ogólnie nazwane RvR ucierpi, a nie chodzi przecież o jakieś Areny jak w jakimś WoWie, bo to nie jest rozwiązanie na miarę WarHammera jakiegokolwiek.

A może mają fajny patent. Kto ich tam wie.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #47 on: September 06, 2010, 02:57:45 PM »

Nowy wywiad - tym razem z Timem Campbellem [WH40K DMO Executive Producer].

www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/542/feature/4518/page/1

Parafrazując jeden z komentarzy: im więcej informacji nt. gry dostaję, tym mniej mi się ona podoba.
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #48 on: October 08, 2010, 10:06:50 PM »

Udezajace podobienstwo do Wara, w sumie mnie to nawet cieszy  ;D
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #49 on: October 11, 2010, 04:02:09 PM »

Udezajace podobienstwo do Wara, w sumie mnie to nawet cieszy  ;D

Oby nie ;/ Ludzi którzy przerobili mroczny świat Warhamerra na tę kolorową bajeczkę WHO powinno się powystrzelać.
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #50 on: October 11, 2010, 08:14:21 PM »

Udezajace podobienstwo do Wara, w sumie mnie to nawet cieszy  ;D

Oby nie ;/ Ludzi którzy przerobili mroczny świat Warhamerra na tę kolorową bajeczkę WHO powinno się powystrzelać.

Chodzilo mi bardziej o system rozgrywki a nie o poziom brutalnosci w grze, co mam nadzieje ,ze bedzie odpowiednio zbilansowane  8)

41 milenium jest pograzone w brutalnych wojnach i takiego klimatu sie chce spodziewc  :D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #51 on: October 11, 2010, 09:32:55 PM »

Udezajace podobienstwo do Wara, w sumie mnie to nawet cieszy  ;D

Oby nie ;/ Ludzi którzy przerobili mroczny świat Warhamerra na tę kolorową bajeczkę WHO powinno się powystrzelać.


Sorry ale miałeś okazje zobaczyć coś poza pierwszym tirem?

Poza tym czego się spodziewałeś? Niszowej gry dla 21+??
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #52 on: October 12, 2010, 07:18:43 AM »


Sorry ale miałeś okazje zobaczyć coś poza pierwszym tirem?

Poza tym czego się spodziewałeś? Niszowej gry dla 21+??

Grałem z Wami do Rank 40 (RR 3x chyba, nie pamiętam) więc miałem okazję nieco zobaczyć. Dużo lepiej nie było. Co do samej gry to chyba lepiej by wyszli na niszowej, patrząc na to jaki wielki "sukces" ten tytuł osiągnał  ::)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #53 on: October 12, 2010, 09:54:47 AM »

Znaczy - wolałbyś WH40K zrobionego w stylu WoW'a? Bo jakby nie patrzeć na statystyki to WoW ten wielki sukces osiągnął :P
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #54 on: October 12, 2010, 10:37:24 AM »

Znaczy - wolałbyś WH40K zrobionego w stylu WoW'a? Bo jakby nie patrzeć na statystyki to WoW ten wielki sukces osiągnął :P

Chciałbym WH40K zrobionego w stylu WH40k :P, chociaż teraz jak o tym wspomniałeś nie mogę wyrzucić z wyobraźni obrazu WoWowskich gnomów w zbrojach terminatorów ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #55 on: March 29, 2012, 10:40:50 PM »

WH40K MMO -> R.I.P.

http://www.escapistmagazine.com/news/view/116567-THQ-Downgrades-Warhammer-40K-MMO

No to może innym razem...
Asunta
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 54


« Reply #56 on: March 30, 2012, 12:27:04 AM »

Może kupią koreańce i zrobią w końcu to MMO
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #57 on: March 30, 2012, 10:38:44 AM »

No to może innym razem...

Za jakieś 40 tysięcy lat ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #58 on: June 13, 2013, 04:40:58 PM »

No to próbujemy jeszcze raz. Może dla odmiany tym razem z sensem, z głową i udanie?

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/954/feature/7493/Warhammer-40000-Eternal-Crusade-There-Is-Only-WAR.html

http://www.rockpapershotgun.com/2013/06/13/interview-behaviour-on-warhammer-40k-eternal-crusade/
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #59 on: June 13, 2013, 05:04:59 PM »

Byłaby to rzeczywiście miła odmiana. Jak będzie, czas pokaże.
Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print