Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Print  
Autor Topic: servery off  (Read 30868 times)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #75 on: January 17, 2016, 12:11:49 AM »

Quote
Od radiance to Ty się odstosunkuj :P nie było wcale takie złe :)

Ale to z mojej strony nie był bynajmniej ... no ten .. smarkazm :) I to w obu postach.
Byłem tam poważny jak grób ... sześciomiejscowy ... rodzinny ;D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #76 on: January 17, 2016, 11:35:51 AM »

Wczoraj lagi mnie po prostu przerosły... Wejść n głupiego Sambroga i mieć skill laga rzędu 10 sekund, potem 10 metrów do przodu, freeze na kolejne 15 sekund i cofka o 15 metrów. Chwila spokoju i znowu to samo.
Masakra. Grzebią, by coś naprawić, a jest jeszcze gorzej.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #77 on: January 19, 2016, 08:50:51 PM »

Ostatnie oficjalne info - mają jedną wskazówkę odnośnie ustawienia forwardowania odpowiednich portów na ruterze, a nad resztą rozwiązań pracują:

Quote
Starting a new thread to continue tracking information and keeping it all in one place, as the old thread got rather large.

As of this post, our Ops team is still working on ways we can continue to improve performance. While some players have reported not having issues, we know that many are still seeing lag and disconnects.

One thing that has helped some players is updating the Port Forwarding on their Modem/routers https://www.lotro.com/forums/showthread.php?594790-Port-Forwarding-update-and-changes-Important.

We will post more information as we get it.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #78 on: January 19, 2016, 10:32:29 PM »

Quote
The LOTRO Game Servers will be brought down on Wednesday, January 20th from 6:00 AM - 1:00 PM Eastern (-5 GMT) for an update. Patch notes will be available during the downtime. Thanks for your patience, and we'll see you back in the game soon!

Update jutro od naszej 12 do 19.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #79 on: January 19, 2016, 10:41:07 PM »

... forwardowanie odpowiednich portów na ruterze .... ja pierdzielę. Oni już naprawdę zeszli na samo dno i chyba nie usłyszą pukania od spodu.
Kto tam ku...rtka pracuje? Wiele już w Lotro widziałem, wiele gier zwiedziłem ale oni pogrążają się coraz bardziej w otchłań sedesu.
Niedługo każą nam robić kupę na stojąco "bo to może pomoże na laga".
Sorki za przymarudzanie ale jestem już setnie zmęczony nieudolnością turbinek i musiałem coś napisać ;)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #80 on: January 19, 2016, 10:48:38 PM »

... forwardowanie odpowiednich portów na ruterze .... ja pierdzielę. Oni już naprawdę zeszli na samo dno i chyba nie usłyszą pukania od spodu.
Kto tam ku...rtka pracuje?

Chyba dotarło do nich, że do pewnych zadań potrzebują specjalistów, a nie ludzi od wszystkiego i zatrudniają: http://www.turbine.com/careers   ;)
Jeszcze kilka tyg rekrutacji i wdrażania i zobaczymy efekty ;P

Sorki za przymarudzanie ale jestem już setnie zmęczony nieudolnością turbinek i musiałem coś napisać ;)

Hehe, widziałeś jak ludzi szlag trafia na forum lotro? takiego flama nie widziałam chyba nigdy, nawet przy zapowiedzi łączenia serwerów i wejścia f2p.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #81 on: January 19, 2016, 10:54:14 PM »

Matko i córko... az boli patrzec na ten flame. Ale wcale mi ich nie żal, chociaz dzisiaj juz bylo lepiej :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #82 on: January 19, 2016, 11:55:06 PM »



PS. forwardowanie portów .... hmmm przypominają się czasy edonkeyów i innych emule na neostradzie w studenckim mieszkaniu ..... tylko, że to było duuuużo lat wstecz hehe :D Żenujący poziom.
Tudhuildril
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 63


« Reply #83 on: January 20, 2016, 06:51:28 PM »

Serwer już działa, a co najważniejsze nie ma lagów (nawet w MT).
Jak będzie tak cały czas to ludzie zgłupieją z płynności gry :P.
Dawno nie było tak płynnie. Nie wiem jak z Rohanen.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #84 on: January 20, 2016, 07:22:55 PM »

Jednej rzeczy na pewno nie naprawili - dc przy zmianie mapy.
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #85 on: January 20, 2016, 08:35:39 PM »

Już 6 raz mnie wywaliło przez to :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #86 on: January 21, 2016, 09:45:20 AM »

Wczoraj bylam ile? minutę w grze i mnie wywaliło.
Potem, po ponownym zalogowaniu było ok, ale lagowało miejscami. A potem po dwóch godzinach w MT wywaliło mnie bez ostrzeżenia - przy wychodzeniu z knajpy (to się nazywa dora impreza z Derufinem:P)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #87 on: January 21, 2016, 10:15:06 AM »

Nie mogę się dobić do gry, ani na koncie Vipowskim ani f2p - niby mnie loguje, serwer wybieram, ale przed ekranem wyboru postaci wyrzuca mnie z powrotem do pulpitu. I tak już ze 20 razy. Ktoś ma  podobny problem?

Udało się... po godzinie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #88 on: January 21, 2016, 02:54:13 PM »

Ludzie na worldzie piszą, że jedni mieli problemy z logowaniem, inni, że wsio było ok.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #89 on: January 26, 2016, 11:16:56 AM »

Dzisiaj Turbina robi maintance na Evernighcie by przetestować rozwiązania problemów z serwerami. Jeśli się uda to pewnie na dniach wprowadzą to i u nas.
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Print