Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zamówienie na narzedzia  (Read 5403 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: June 26, 2013, 05:12:39 AM »

Witam jako że takie narzędzia to dla mnie minimum socjalne to chciałem zamówić "Superior Tools of Explorer" (na razie jadę na universal ale alty czekają) o ile wiem to można je nazywać jak wszystko więc uwaga od osoby która będzie to crafcić już napisze że proszę o nazwę Akademia Krawiecka (obie pierwsze litery duże).

Nie jestem tylko pewien co dokładnie będę musiał podesłać. Widziałem niby reckę gildiową na wiki ale jak o nią pytałem to pytany nie miał pojęcia o jej istnieniu mimo 85 lvla (już szczerze nawet nie pamiętam kogo dokładnie pytałem). Więc w związku z tym prosiłbym osobę która się tego podejmie o wyszczególnienie jakie matsy są na to potrzebne MF się ofc znajdzie ruda kwestia wykopania myślę (w końcu to nie będzie Khazad-copper którego nigdy nie mogę znaleźć bez kuzyna który jakoś magicznie nic innego nie znajduje) więc skombinować to matsy skombinuje gorzej jak trza będzie z single use recki bo nie wiem czy mam jakieś recki na scrolle na supreme metal w większej ilości.

Kończąc ten przydługi wywód przypominam że chciałbym zamówić "Superior Tools of Explorer" na 55 lvl jeśli zamawiający życzy sobie jakąś opłatę postaram się ja uiścić (choć patrząc jak gold się zdewaluował to wychodzi że to co mam to baardzo mało xD) + info jakie matsy należy podesłać.

P.S. Postać która potrzebuje tych narzędzi to niejaka Vectris xD
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #1 on: June 26, 2013, 09:21:24 AM »

Z chęcią pomogę, ale dopiero w przyszłym tygodniu, kiedy to - mam nadzieję - uda mi się naprawić problem z zalogowaniem. Jeśli chodzi o materiały, to tak z głowy nie pamiętam, ale myślę, że wszystko będę miał. O golda się nie przejmuj, od czegoś przecież jest Gildia..
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #2 on: July 07, 2013, 11:33:56 AM »

Potrzebne jeszcze te narzędzia..?
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #3 on: July 09, 2013, 01:04:51 AM »

Wielkie dzięki za narzędzia Torph tematu proszę póki co nie zamykać bo za tydzień dwa będę już być może dla Guarda mojego zamawiał kolejną partię (tak wiem że kolejny Guard jest w kinie bez przyszłości, ale dzięki wiedzy na nim nabytej nie będę zrzędził że Guardzi nie robią czegoś czego w ogóle robić nie mogą xD)

P.S. Kuzyn z tych nie-critniętych tez się ucieszył jak coś xD
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #4 on: July 09, 2013, 09:26:23 AM »

;] nie ma za co, napisz jakie będą potrzebne następne, dla kuzyna też, to już zacznę zbierać materiały.
Pages: [1]
  Print