Pages: 1 ... 7 8 [9] 10
  Print  
Autor Topic: Etten w HD  (Read 46651 times)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #120 on: April 14, 2014, 05:26:43 PM »

Okej, defiler jest przegięty i to mega, właśnie rozjechałem 2 burgi naraz, jednego zabiłem, drugi (sainty :D) hipsnał - mój pasek życia ledwo drgał, na gta wygrałem z guardianem, minstrelem, huntem...o czampie nawet nie wspominam. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić płaczu na forum lotro..

Z ciekawych zmian creepowe vipy moga od dziś wysyłać maile.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #121 on: April 14, 2014, 07:19:58 PM »

Quote
Z ciekawych zmian creepowe vipy moga od dziś wysyłać maile.

Na tyle co grałem creepem, a nie było tego dużo... to brakowało mi tego.
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #122 on: April 15, 2014, 12:37:53 AM »

A gdzie są jakieś mail skrzynki bo nie widziałem..
Wargiem ubiłem Sainty bez żadnego kłopotu.., następnie Mini w healu R11 nie zdołał się wyleczyć. Ciekawe kto teraz przyjdzie na etten... Wardena poskładałem bardzo szybciutko mając 30k morale zabiły mnie jego doty, których nabił od cholery...
viferia
Gość
« Reply #123 on: April 15, 2014, 05:36:58 AM »

Ale np z dobrym kapciem nadal jest problem ( wczoraj na 3 wargi, rvr i wl ) zeszło nam dosc dlugo zeby padł. W sumie defi owszem dostał porządnego kopa, ale na wargu jakoś szczególnie tego nie odczułam (owszem szybciej nieco idzie ale wczesniej tez sie zjadało to i tamto:)), plus jest tylko taki że w końcu boost do dmg sie dodaje i w wp te +25% dużo daje. Natomiast minusem tego wszystkiego jest to że nie ma kogo zjadać, jeśli creepy nie będą dawać wyjśc freepom z gv to zabawy nie będzie (gv było moim drugim ulubionym miejscem po gy lugowym, ale teraz sens straciło).
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #124 on: April 15, 2014, 07:23:07 AM »

Creepy zostały przeskalowane, więcej finezji, więcej avoidances, więcej crit defence..
Freepom obcięto mastery i mitygacje. Na forum lotro ludzie już płaczą, nieświadomi tego że wyszli z gv ubrani tak jak przed u13, full glass canon build + morale, do tej pory nikt nie martwił się o mitygacje, raz że nowe typy dmgu nie były filtrowane, dwa, obłędna ilość vitality na itemach pozwalała zamknąć capa każdemu. Freepy muszą się dostosować, poeksperymentować z ekwipunkiem, traitami, coś za coś, znaleźć kompromis, tak jak creepy musiały. Jeden wieczór kampienia gv kiedy to większość stałych bywalców etten farmiła symbole/robiła nowego booka o niczym nie świadczy, zauważcie ze spora liczna freepów obecnych wczoraj to były low ranki i postacie przeskalowane na 95 lvl (ikonka audacity na pasku bufów), freepy kampiły gramsy cały styczeń a i ostatnio zdarzało się iż okupacja trwała całe godziny. Na gta widziałem kilka sparów i o dziwo były w miarę wyrównane, pająk nie jest już potrzebny tylko do rozłożenia pajęczyny i cc, wargi jak to wargi, raz wygrywały, raz przegrywały, tak samo reaverzy, WL nadal jest do bani jeśli chodzi o dps...defiler...

Defiler jest mega, trzeba przyznać, zero idukcji z traitem na skile depeesujące i klątwy zrobiło z niego karabin maszynowy z dotami, do tego mocniejsze heale (6,5k hps single target) i efekt taki że jeden na jeden jest nie do zajechania (tak jak healing mini/rk). Kolejna sprawa, freepy nadal walczą tak jak przed updejtem, debuffy defilera (-800 vitality, -8k armoura) to diseas'y, żaden freep z którym walczyłem nie fatygował się do użycia potki/skila ściągającego choroby, freepy miały za łatwo, zapomniały widocznie że trzeba o takich rzeczach pamiętać.
Osobiście liczę że defiler zostanie znerfiony, 0,5s idukcji na gourdy załatwiło by sprawę..Chciał bym też zobaczyć jak wygląda walka rajd vs rajd/grupa vs grupa zanim napiszę więcej.

PS: Ezpiona, maile wysyła się gdzieś z character panelu, nie wiem dokładnie gdzie, pisali o tym na OOC wczoraj ale nie przykładałem uwagi bo nie jestem Vipem :).
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #125 on: April 15, 2014, 09:42:56 AM »

Ja wyrokuję, że jak ludziki poeksperymentują z buildami, z nowymi zestawami armoura i biżu, plus zaczną dostrzegać, że traity dużo dają (ba, nawet więcej, niż kiedyś), to się to wyrówna.
Boosta wielkiego od 1st age'ów nie wróżę, bowiem ich drop rate jest na razie tragiczny :) Przez te kilka godzin online wczoraj widziałam 1 (słownie jednego) 1ta age'a na globalu.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #126 on: April 15, 2014, 09:55:02 AM »

Było więcej. Nawet ludzie już sprzedawali.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #127 on: April 15, 2014, 09:56:25 AM »

Jak mnie pamięć nie myli to za booka jest jeden 1 age.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #128 on: April 15, 2014, 09:56:49 AM »

Nie ma. Są dwa celki :P
viferia
Gość
« Reply #129 on: April 15, 2014, 01:09:42 PM »

Ale fakt że heal defiego ( w porownaniu z tym co bylo ) jest nieziemski:)) (warg ma szanse przezyc jak wpadnie w grupe freepow i nie musi sie chowac po 3-4 s)
 (Czarny wracaj:))
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #130 on: April 15, 2014, 01:14:59 PM »

Czarny twardo healuje na ESO :P
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #131 on: June 01, 2014, 11:21:15 PM »

No i dzisiejszy wieczór (cały dzień w zasadzie) pokazał że walka raid na raid jest na prawdę wyrównana, pod RoP czy w DoF gdzie każda ze stron miała podobną liczbę walczących sieczka była świetna. Dwa razy creepy dostały niezłe bęcki, drugim razem ewidentnie z winy Zigaia kiedy to postanowił przenieść walkę ze środkowej platformy w ciasny korytarz gdzie zmieliło nas AOE, ale właśnie od taktyki powinna zależeć wygrana, nie od niemożność skontrowania wykoksanych skili jednej ze stron. Widać też że freepy się uczą, szybka zmiana celu na taki który nie ma na sobie horrendalnej ilości hotów i skoncentrowany ogień nie zostawia wiele czasu na reakcje, taktyka którą creepy musiały stosować chyba od zawsze (na pewno odkąd ja gram creepem). Nadal uważam że trzeba creepy trochę 'przyciąć', pozbawić defilera dpsu w healing mode i heala w dps mode, utemperować TC weavera tak by nie reflektował dotów a tylko direct dmg (ew doty założone już po odpaleniu TC a nie wszystko jak leci), impale reavera powinno być mitygowane, rez WLa nie jest już potrzebny w takiej formie (wydłużyć CD z 1 min na 3 np) i kilka innych ale jak widać powalczyć nadal można :). Dzięki freepiątka ;*.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #132 on: June 02, 2014, 10:54:32 AM »

defi -> hardkorowy koksu :) i to bez lipy ... no nieee, chyba do Was zajrzę bo coś ściemniacie ... a to moja broszka ;D

a tak a'propo - jak jest z lagami? bo ginąć od lagów bardziej boli niż od freepów :)
viferia
Gość
« Reply #133 on: June 02, 2014, 02:16:39 PM »

No w końcu może cos cie nakłoni żebys do nas zajrzał ( brak wiary w to co opowiadmy:))
A co do lagów to wczoraj np przy raidzie na raid na gta lagów nie miałam, gorzej jak takie akcje są w keepach bo tam juz przy npcach można skill lagi załapać.
Poza tym raidy raidami ale i grupki 6 osobowe też latają
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #134 on: June 13, 2014, 04:04:51 PM »

Polatałem trochę po BR (tylko etten), powalczyłem 1vs1, 3vs3 i 6vs6. 1vs1 - używający hotów defiler jest nadal nie do zajechania, bez heali nadal byłem w stanie wygrać większość sparów, największe problemy miałem z wardenem i czampionem. Patrząc na walki innych creepowych klas wiele się nie zmieniło, champ dostał niezłego kopa, pasywne self heale sprawiły że nie jest już taki papierowy. 3vs3 - defiler, reaver i warg vs rk (heal), kapeć (red/yellow) i burg (na zmianę z wardenem), freepy nie były w stanie zabić defilera podczas gdy reaver i warg rozpruli rk i wymordowali resztę w ciągu minuty. 6 vs 6 - tylko jedna walka, ogólnie nie było źle, ale jeśli ceepy zdecydują się zbudować grupę z 2 defilerów i WLa albo defilera i 2 WLi (opozycja miała kapitana, rk i minstrela w healu) to grupa freepów w której są tylko 3 klasy dps nie ma szans na przebicie się przez hoty/bąble/heale creepów. Oczywiście creepy też nie mają lekko próbując zamordować kogoś leczonego przez rk, kapitana i miniego, nie mniej jest to możliwe i chyba nieco łatwiejsze. Morale creepów skoczyło do góry o jakieś 15%, mając 66k live na BR mająć lvl 100 miałem 78k, ponad 90 z bufami WLa, niepotrzebny boost moim zdaniem. Aha, wiekszość freepów z którymi walczyłem były to freepy przeskalowane z 95 lvl, tak więc bez nowych świecidełek i Li i bez systemu esencji który z tego co się dowiedziałem umożliwia dodanie do zbroi statystyk typu +morale, + mitygacjie itp, nadal nie wiadomo czy sety pvmp będą kompatybilne z esencjami czy bajer jest przeznaczony stricte do pve.
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10
  Print