Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Print  
Autor Topic: Etten w HD  (Read 46975 times)
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #75 on: January 21, 2014, 10:14:04 AM »

Populacja owczarków się zwiększa :) ale to dobrze, ktoś musi być złe freepy :P
Jeszcze trochę i będzie można uformować całkiem niezły warg-pack ;)
viferia
Gość
« Reply #76 on: January 21, 2014, 11:46:00 AM »

Zamiast pisać że sie zalogujecie to się logujcie ]:->
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #77 on: January 21, 2014, 01:31:43 PM »

Zamiast pisać że sie zalogujecie to się logujcie ]:->

zalogujemy sie ;)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #78 on: January 21, 2014, 03:21:36 PM »

A zalogujcie się ... nawet ja się zalogowałem i pogrywam, bo jest nas w miarę spora grupa grająca praktycznie codziennie ;D
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #79 on: January 22, 2014, 12:04:59 PM »

Zachęcamy też pozostałych członków Twierdzy do stworzenia creepiątek i pogrania po ciemnej stronie mocy, miła odmiana od wszechmocnych freepów polatać sobie takim potworkiem który sam świata nie zwojuje (o ile nie jest to r10+ rvr), jeśli ktoś lubi wyzwania, stare lotro z wyraźnym podziałem klas - zapraszam, obiecuję że pomożemy przebrnąć przez tych kilka początkowych ranków na których jest się tylko kawałkiem mięcha, każdy ubity freep to o wiele większa satysfakcja niż szlachtowanie creepiątek przepakowanym minstrelem, wrd czy burgiem :).
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #80 on: January 22, 2014, 12:51:00 PM »

Na zachętę powiem, że wczoraj pojawił się nawet Ryjek Twardego :)
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #81 on: January 22, 2014, 02:34:56 PM »

Do Isava komentarza brakuje mi tylko plakatu z wujkiem Samem i podpisem: "A czy Ty, stworzyłeś już swojego creepa?" :P
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #82 on: January 22, 2014, 03:12:17 PM »

Do Isava komentarza brakuje mi tylko plakatu z wujkiem Samem i podpisem: "A czy Ty, stworzyłeś już swojego creepa?" :P
do wyboru do koloru ;)

Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #83 on: January 22, 2014, 04:02:43 PM »

Hahaha :D właśnie Ardu o to mi chodziło :)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #84 on: January 22, 2014, 04:55:12 PM »

Wczoraj stworzyłem creepa, żeby się... przywitać z Vifką :P Więc na ostatni plakat się łapię  ::)

PS. Chcąc wybrać imię okazało się, że Ihatecreeps już zajęte :D
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #85 on: January 22, 2014, 08:01:04 PM »

Etten straciło już dawno swój urok, po jednej jak i po drugiej stronie. A taka farma infam/renown jaka się zrobiła w rohanie jest naprawde nudna.  Ci co zaczynają mogą żałować że wcześniej nie grali.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #86 on: January 22, 2014, 10:13:50 PM »

Etten straciło już dawno swój urok, po jednej jak i po drugiej stronie. A taka farma infam/renown jaka się zrobiła w rohanie jest naprawde nudna.  Ci co zaczynają mogą żałować że wcześniej nie grali.

Lotro straciło już swój dawny urok, taka farma jak jest teraz w instancjach/rajdach jest jeszcze nudniejsza od tego co ma do zaoferowania Etten. Nie przełknął bym też levelowania kolejnych altów do 95 robiąc questy z ostatniego dodatku, zresztą po co levelować alty? żeby farmić jeszcze więcej tych samych inst? :P Zgodzę się że zerg czy pew pew do najciekawszych zajęć nie należą, jednak biegając w 5-6 osobowej grupie tak jak my gramy ostatnio nadal można trafić na ciekawe walki. Wolisz PvE? Twoja sprawa, mi się przejadło, farmiłem to samo w RoR i teraz jeśli mam pograć freepem to w zasadzie tylko jakiś rajd by mnie interesował, może raz na jakiś czas któraś z inst z których większość można robić solo, akurat to w creepie jest fajne, solo nic nie znaczysz, miła odmiana.
viferia
Gość
« Reply #87 on: January 23, 2014, 08:04:33 AM »

Robi się nas całkiem fajna grupka w miare regularnie grająca, taka że juz mozna gdzies we wlasnym skladzie pobiegac i się pobawic i wcale nie trzeba sie trzymac glownego raidu. Freepom o dziwo tez sie zdarza biegac w skladach 3-8 osobowych i jak dla mnie jest calkiem zabawnie, glównie dzieki naszej ekipie, niezaleznie od tego czy wlasnie kogos zagryziemy czy lezymy na glebie:)
Ja oczywiscie nie rezygnuje z PvE, nadal chetnie na raidy, jak komus trzeba pomoc na instach czy gdziekolwiek to trąbie zawsze że na tsie wystarczy wołać (zawsze się jakis dogodny czas znajdzie), lvluje sobie powoli kapcia (ale cieszy mnie w nim to że nigdzie mi się nie spieszy), ale zamiast stać w 21th i skakac w kółko wole w kółko pobiegac za freepami.
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #88 on: January 23, 2014, 08:57:07 AM »

Dopóki nasza grupka nie wpadnie na fraid :P
Ale jak Vifka mówiła, fellowship mimo, że na stosunkowo niskich rankach, to i tak daje rade. Wystarczy trzymać się rata i nie rozbiegać po kątach :) a poza tym freepy...nie są za mądre :P 4 razy zginąć w tym samym miejscu i mieć nadzieję, że tym razem nie nadzieje się na warg-pack...bezcenne :D

viferia
Gość
« Reply #89 on: January 23, 2014, 09:57:07 AM »

Jest sporo takich radosnych sytuacji jak zauwazyłam, trzeba mieć tylko dystans do całej zabawy, bo jak kogos wkurza że padnie raz czy drugi to niech lepiej nie zaglada na etten:) Nie żebyśmy nie starali się być zwarci i gotowi ale czasem moja Psiunia poczuje zew krwi i na nic nie zdaja się błagania Skluntfy że wychodze mu z zasiegu heala:)

Quote from: Engril
Wczoraj stworzyłem creepa, żeby się... przywitać z Vifką :P Więc na ostatni plakat się łapię  ::)
To teraz jeszcze zacznij go z nami lvlowac:))
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Print