Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zły kod Steely Dawns kupionego przez G2A na Steam  (Read 2663 times)
Gelthan
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: December 05, 2015, 03:16:17 PM »

Witam wszystkich!

Zakupiłem za 5zł kod do ww dodatku na steamie, aktywowałem go w programie i w mojej bibliotece pojawił się owy dodatek, wraz z kluczem. Niestety gdy skopiowałem ten klucz i wkleiłem go w LOTRO Store i na stronie myaccount.turbine.com wyskoczył błąd że kod jest błędny. Przez support jeszcze nie próbowałem się kontaktować, gdyż informacji jakich oni wymagają (numer karty kredytowej z której było kupowane) są dla mnie trochę przesadzone, a poza tym kupowałem klucz z zewnętrznego źródła, a takowej opcji tam do zaznaczenia nie ma.

EDIT: Dostałem Turbinki ale nadal nie mam cosmetica i żadnych informacji o quest packu

Ktoś z Was miał podobny problem, bądź zna sposób jak to rozwiązać? Z góry dzięki za odp ;)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: December 05, 2015, 07:08:56 PM »

Wprowadzałeś klucz jako "Activate Product Key" czy "Add Game Time or Points Code" ?

Czasem trwa do 48h aż się do końca odświeży informacja o zakupionym produkcie. Ja miałam tak na przykład z kupowaniem Vipa.

Czy szukasz kosmetyka w plecaku? Czasem dostaje się skrzynkę na postać, w której są zakupione elementy, łatwo pomylić to z inną skrzynką.

Quest pack najlepiej sprawdzić w sklepie - jeśli możesz go kupić, to go jeszcze nie przypisało do konta.
Gelthan
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #2 on: December 05, 2015, 07:39:28 PM »

Wszystko po kolei się pojawia. Turbinki weszły dzisiaj koło 15, teraz patrzyłem i był cosmetic i czekam jeszcze na quest pack :)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #3 on: December 07, 2015, 11:09:24 AM »

I jak, quest pack też otrzymałeś?
Pages: [1]
  Print