Poll
Question: Z jakiej konsoli korzystasz ??
Playstation - 2 (2.4%)
Playstation 2 - 3 (3.6%)
Playstation 3 - 17 (20.2%)
xbox - 0 (0%)
xbox360 - 22 (26.2%)
Nintendo - 5 (6%)
Wii - 5 (6%)
PlayStation Portable - 7 (8.3%)
Inna - 3 (3.6%)
Dopiero planuje zakup - 3 (3.6%)
Nie mam konsoli - 17 (20.2%)
Total Voters: 65

Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: Nasze konsole  (Read 14451 times)
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« on: July 09, 2009, 04:51:11 PM »

Krótka ankieta która pokarze nam, ilu zwolenników konsol mamy w naszym gronie i z jakich maszynek korzystamy :)

Proponuję krótko i na temat, co miałem, co mam albo co będę miał :)
Nie zachwalamy danej maszynki bo bankowo zaraz zejdziemy z tematu ;)
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #1 on: July 09, 2009, 06:44:56 PM »

Ja Goldziu nie bede zachwalal, ale kazdy wie, ze Ps3 lepsze  ;D ;D To byl zart oczywiscie, ja pozwole sobie dac linka odnosnie PS Home. To taki maly wirulany swiatek, co prawda troszke inaczej wygladalo to w planach, a inaczej teraz, ale mozna miec odrobine radochy. Dla niewtajemniczonych, ma sie po prostu dostep online do swojej chatki/apartamentu + na glownym placu mamy mozliwosc pogrania z ludzmi w kregle,szachy,  zrobienia zakupow( np. nowe krzesla do naszej chatki) czy tez jest kino, gdzie wchodzi sie do poszczegolnych sal i mozna poogladac trailery gier lub filmow. Dodatkowo PS daje dostep do kilku wybranych scenerii gier, mozna np udac sie do studia EA, lub wejsc na uliczke z Resident Evil 5.
Co jest smutne, w tym naszym realnym nastawionym na kase swiecie, rowniez tutaj za krzeslo, nowe portki, czy lepsza chatke trzeba zaplacic prawdziwymi pieniedzmi. Coz, takie zycie.
Tutaj link

http://www.youtube.com/watch?v=nBiOUp22NLs

A jak macie jakies ciekawostki z innych konsol, unikatowe dla danej maszyny, chetnie poogladam.



Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #2 on: July 09, 2009, 09:32:42 PM »

To ja też się pochwalę. Jestem bardzo zadowolonym współwłaścicielem (wszak jest jeszcze żona :P ) PS 3. Gra się wyśmienicie, podobnie jest z filmami. Możliwość zlinkowania konsoli z siecią domową jest kapitalną sprawą :)
Polecam też nintendo DS - idealna sprawa do podróży bliskich i dalekich. Granie siędząc na Złotych Schodach w Pałacu Dożów jest niemal mistycznym przeżyciem :]
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #3 on: July 09, 2009, 09:50:50 PM »

U mnie X360 i Wii - z obydwóch jestem bardzo, bardzo zadowolony.
No i gram jeszcze na iPhone, który doskonale sobie radzi jako przenośne urządzenie do gier - moim zdaniem można go spokojnie traktować jako konkurencję do tych pozostałych przenośnych konsol.
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #4 on: July 09, 2009, 09:55:55 PM »

A bawił się ktoś na PSP'ku ?? Ja tylko przez chwile miałem go w łapkach i zrobiła na mnie ta mała konsolka bardzo dobre wrażenie, tyle ze jest dość droga jak na takie małe cudo :)
Asmodeus
Gość
« Reply #5 on: July 09, 2009, 10:11:03 PM »

psx i tak rądzi :P
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #6 on: July 09, 2009, 10:20:04 PM »

A bawił się ktoś na PSP'ku ?? Ja tylko przez chwile miałem go w łapkach i zrobiła na mnie ta mała konsolka bardzo dobre wrażenie, tyle ze jest dość droga jak na takie małe cudo :)

Majac 2 PSP dopinamy te cuda do PS3 i jezdzac np.w Need For Speed PSP sluza nam jako lusterka ;D Niezly bajer przyznacie. Nie wiem, nie sprawdzalem, ale tak to ponoc technicznie wyglada :)
Shinoda
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #7 on: July 09, 2009, 10:36:04 PM »

Rezyduje od jakiegoś roku na forum poświęconym anime i nie tylko, jest tam topic na temat co jest lepsze Xbox360 czy PS3 do tej pory jest ponad 150 komentarzy w tym kłótni co jest lepsze :P Nie wiem do czego to można podpiąć ale bawi mnie sam fakt kłótni w takim wątku :P
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #8 on: July 09, 2009, 10:37:20 PM »

psx i tak rądzi :P

Ile ja życia spędziłem przed ta konsola za czasów jej świetności (a za mojej podstawówki) to szkoda gadać :) Ale hiciory jak Silent Hill czy Resident, a o Gran turismo już nie wspomnę, to już nigdy nie były takie klimatyczne jak właśnie na psx'ie.
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #9 on: July 10, 2009, 01:35:31 AM »

Rezyduje od jakiegoś roku na forum poświęconym anime i nie tylko, jest tam topic na temat co jest lepsze Xbox360 czy PS3 do tej pory jest ponad 150 komentarzy w tym kłótni co jest lepsze :P Nie wiem do czego to można podpiąć ale bawi mnie sam fakt kłótni w takim wątku :P
W sumie czasy sie zmienily, jak ja mialem nascie lat, to byly te same klotnie, tylko sprzet inny. Tematy byly, co jest lepsze, Amiga czy Atari, teraz systemowcy sie kloca, co jest lepsze, windows czy linux, a pc-towcy sie kloca czy lepsza jest Ati radeon czy Nvidia. Takie zycie  ;D
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Reply #10 on: July 11, 2009, 10:02:15 PM »

No jestem oburzony :P ograniczeniem w ankiecie do max 2 pozycji. Mam trochę więcej konsol więc przydało by się mieć możliwość zaznaczyć wszystkie.
Mam ps3, psp, x360, wii,  ps2. Wymienione w kolejności w jakiej najczęściej je używam :)
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #11 on: July 12, 2009, 01:44:33 AM »

Nintendo widzę zostało potraktowane po macoszemu, biorąc pod uwagę wymienienie wszystkich PSów... No cóż. Zaznaczę NINTNEDO, ponieważ mam ich DSa. I planuję zakupić w dalszej, raczej, przyszłości jakąś teraźniejszą konsolę, osobiście bardzo podoba mi się WII, ale kilka ma gier tylko porządnie dających w kość, a na PS3 i X360 podobno są prace nad Wandem dla PS3 i jakimś czymś na Xboxa, co będzie mogło konkurować z systemem WII. Cóż, nie spieszy się to poczekam i zobaczę. Chociaż osobiście nie byłem w stanie się przekonać do PS2... DMC któreś mam i za nic... To sterowanie jest nie dla mnie;] Albo pad po prostu nie wygodny, nie wiem.
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Reply #12 on: July 12, 2009, 10:38:49 AM »

Na wii to gram praktycznie tylko w De Blob (polecam gierkę, wymiata masakrycznie), za to dzieciarnia bardzo lubi wszystkie wii sporty i inne wii fity. Co do ps2 to jest ostatnia na liście bo kiedyś była pierwsza i po prostu już grywam na niej właściwie tylko z sentymentu ;) Choć cały czas szukam Shadow of the Colossus podobno gra wymiata...
DS'a nie planuję kupować gdyż jakoś mnie nie przekonuje do siebie. Może dzieciom bym kupił, ale jeszcze muszę pomyśleć.
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #13 on: July 12, 2009, 10:40:38 AM »

To sterowanie jest nie dla mnie;] Albo pad po prostu nie wygodny, nie wiem.
To się tylko tak wydaje na początku - ja jako zatwardziały gracz na PC jak dostawałem pada w ręce to nie mogłem sobie poradzić. W zwykłą grę nie dawało się grać, o fps'ach to już wogóle nie wspomnę - jak można celować bez myszki.
Ale wystarczyło kilka godzin i jest super - zdecydowanie wygodniej gra mi się trzymając pada i siedząc w wygodnym fotelu niż przed kompem - bardzo szybko się można do pada przyzwyczaić i dopiero wtedy się docenia jakie to wygodne urządzenie. Aż się dziwię, że do tej pory nie połamałem sobie palców na klawiaturze :)
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #14 on: July 16, 2009, 09:42:35 AM »

Xbox360 - nick: Gartak

Chętnie przyjmę inva do znajomych od gildiowiczów. Można by czasami w coś razem pograć :)
Pages: [1] 2 3
  Print