Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Lost Vale, piątek - odważna próba ;) - jak nie da rady to Tunele/Krypty  (Read 7653 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: July 23, 2009, 10:38:07 AM »

No właśnie - to dość ryzykowne z mojej strony, ale podejme się próby złożenia składu na LV.

Chętnych proszę o informację, kiedy mogli by iść - zdaję sobię sprawę że daje niewiele czasu, więc jesli nie dzisiaj to może jutro?
Od razu zaznaczam, że ewentualna kontynuacja nie odędzie się w sobote (w niedziele ewentualnie, a jak nie to next week).

Wymagania znajdziecie w odpowiednim temacie. NA PUNKTY NIE ZWRACAM UWAGI, bo raz, że nie były aktualizowane, a dwa, że wyjscia są tak żadko, że nie ma to znaczenia - rezerwuje sobie prawo do wybrania składu, w przypadku, gdyby zgłosiło się wiecej osób.
Potrzebujemy dwóch tanków ( w tym jedne full gw), dwóch healów.
Dps mamy - ja Inkwim (mdps) i Gosiu (rdps).

Dobrze było by, gdyby poszedł ktoś kumaty w kwestii LV, jako przewodnik, bo sam byłem tam raptem 3 razy przy czym tylko raz doszedłem do N'kari (i to jescze bez pokonania jej).

Wyjście raczej for fun, niż z ciśnieniem na zrobienie całości. Zapraszam głównie osoby, ktore jeszcze tam nie były, a są ciekawe jak i co tam jest  -  stąd właśnie cały pomysł - Gosiewski zniesmaczony kryptami, na ktorych nic mu nie leci, chce zobaczyć "coś innego"
Fajnie by było gdyby któryś z oficerów z nami poszedł - najlepiej na tanku ;)


Zbiórka 21.00
Sallik
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #1 on: July 23, 2009, 11:26:06 PM »

ja sie zglaszam wp-ekiem hilujacym
3 GW  :)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: July 23, 2009, 11:30:12 PM »

Zrobiłem zapis w kalendarzu.
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #3 on: July 24, 2009, 02:03:01 AM »

Ja tanka dopiero ubieram (3gw), nawet podpiąłem się przed LV z tunelami, licząc na większą frekwencję, ale może faktycznie, aluzja trafi i zawitawypasiony kobza ;)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: July 24, 2009, 08:42:11 AM »

Jeśli nie znajdzie się tank na LV to z chęcią pójdę Inkwim na tunele (szczególnie południowe), ewentualnie Kostuchem na wszystko.
Sallik
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #5 on: July 24, 2009, 10:08:18 AM »

tunele/krytpy tez moga byc... moze w koncu Sentinel mi dropnie inny niz naramienniki... ;-)
chociaż LV preferowane... nawet jakby nas miał boss skasować... :-D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #6 on: July 24, 2009, 10:26:49 AM »

No obawiam się, że przez pierwszego "czerwia" na plaży nawet nie przejdziemy.

Musieli by sie weterani zgłosić (szcególnie jakis tanka owardowany), ale jak znam życie to nikt sie nie ruszy.
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #7 on: July 24, 2009, 03:24:43 PM »

jedną z przyczyn może być to , że zawsze po większym patchu  LV  było mocno niegrywalne... może teraz będzie lepiej ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #8 on: July 24, 2009, 04:04:13 PM »

dobra , nie bede taki odpowiem , bo "zaluzji wiecej nie zniese" :P ...

1) LV jest mocno zbugowane - ostatnie wyjscie zakonczylo sie na goraku , ktory okazal sie niechetny do wspolpracy

2) tankiem nie mam tam w sumie juz czego szukac , a samo LV nudne jest jak flaki z olejem dla mnie

3) z ekipa nuworyszy LV zamieni sie najprawdopodobniej w wipe vale , a tego nie zniose najbardziej ...

pomysle jeszcze , ale naprawde jestem zniechecony do tej instancji (chociaz BW potrzebuje stamtad naramiennikow w sumie) .....
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #9 on: July 24, 2009, 04:32:00 PM »

Bardziej myślałem o Louisie, bo z jednym tankiem newbie-squad to może sobie może lewą ścieżkę skończyć, i zaczną się schody, ale mogę się mylić... dużo tego może ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #10 on: July 24, 2009, 06:58:08 PM »

na jednym tanku z newbie squadem? ;) powodzenia
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #11 on: July 24, 2009, 06:59:46 PM »

Yacah - oczywiście prowokuje celowo. Żeby kogoś kumatego wyciągnąć.

Odpisałeś, więc chyba słuszny obrałem kierunek ;)

Oczywiście nikogo urazić nie chciałem.

Jeśli chodzi o nowicjuszy to na razie jest tylko Gosiu i Sallik (chociaż z Sallikiem ciężko w sumie bo ma tylko 3 gw) - z dwoma nowymi już chodziliśmy i źle nie było (wiem bo sam tym nowicjuszem byłem).

Poza tym nikogo na silę nie ciągne. Pisałem że wyjście raczej for fun. Spróbujmy chociaz lewą ścieżkę.

A co do bugów - byłeś tam po nowym patchu? To o co chodzi?? Pójdziemy - zobaczymy. Będzie źle - olejemy.
Viggo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



« Reply #12 on: August 12, 2009, 02:11:49 PM »

Ja się niestety za późno obudziłem żeby się z wami na te wyjście zapisać,ale tak ogólnie to dysponuję WP (4 GW,heal spec) i BW (4 GW) którzy są bardzo chętni na wyjścia do LV. Tak na przyszłość co byście mnie na względzie mieli:).
Pages: [1]
  Print