Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Aktywni elfowie tankowie.  (Read 3440 times)
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« on: September 23, 2008, 09:38:52 AM »

No cóż, musi być jakieś życie w mieście.

1. Luks
2. Eneran
3. Slava
4. Atena
5. Krassnahll (tymczasowo na wakacjach)
rogacz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Reply #1 on: September 29, 2008, 09:08:19 AM »

Luks>> 24...
Mirro (Maximirr & Calhin)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #2 on: October 01, 2008, 09:24:19 AM »

Enaran... siepacz dwuręczny, niestroniący od bohaterskiego chowania sie za osłoną tarczy (dobrze ze elfie sa takie duze ;D )

Przy okazji. Bardziej doswiadczeni mistrzowie mieczy moze podziela sie informacjami w jakim kierunku rozwijac postac, czego sie wystrzegać itp.
Moje doświadczenie z WH jest baaardzo świeże (nie uczstniczyłem w betach, HS) wiec w praktyce wszystko dla mnie jest tu nowe :D
mam co prawda ponad 2 letnie doswiadczenie jako tank w WoW, ale to nie to samo... hehehe... w zasadzie jestem często zmuszony "pokonywać" nawyki i przyzwyczajenia wowskie a to wbrew pozorom nie ułatwia gry.
Slava
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #3 on: October 01, 2008, 12:44:04 PM »

Slava.
rogacz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Reply #4 on: October 02, 2008, 07:55:39 PM »

@Enaran

IMO SM bardzo przypomina palladyna w wowie. Duzo magicznych umiejetnosci, tankowanie przy uzyciu aoe, choc nistety nie reaktywne. Z drugiej strony, zgodnie z mysla Mythica, nie jestesmy ciasno wpakowani w role tanka i mozemy zrobic wcale nie maly dmg (moj rekord to cos ok 46k w t3 elfow Tor costam) korzystajac z 2h i ofensywnych zdonosci. Cena jest oczywiscie czas zycia na polu bitwy xd.

To co mi sie w tej klasie niepodoba to slabo dopracowana mechanika klasowa. Niestety od 1 do 40 lvlu i dalej trzeba stale siepac po kolei po jednym ataku z kolejnych pozycji, co jest malo wymagajace, zwlaszcza ze i tak mozna sie ograniczyc do 1-2 skilli z kazdego poziomu.

Inna rzecz ktora bardzo boli SM (nie wiem jak jest z innymi klasami), to brak mozliwosci switchowania setow broni/taktyk/morale w trakcie walki). Z tego powodu polecam ustawic sobie jeden-dwa zestawy taktyk i trzymac sie tylko ich. Nic tak bardzo nie boli jak foccused offensive i ensorcelled agony w polaczeniu z 2h i zgraja orkow siedzacych na karku. Sytuacja z morale jest duzo bardziej jednoznaczna. na moim (27) poziomie praktycznie caly czas korzystam tylko z doty(1), cone(2) i jedynego 3 jakiego mam. Root jest zbyt sytuacyjny (abstrahujac juz od tego ze utrzymanie kogos kto jest w melee przy sobie to zaden problem) a bloki przez 10sekund totalnie niepotrzebne - na 25 poziomie wyciagnalem (z buffami) > 90% redukcji obrazen z samego armora (nie wliczajac tarczy i TO). Albo cos poprawili, albo nie moge zdobyc tych samych buffow i aktulalnie z buffem aetheric armor mam troche mniej jak 80% redukcji. Z tego powodu zabijaja nas glownie casterzy do ktorych nie uda nam sie podejsc, i melee dps ktory potrafi nas przetrzymac (DoK). 10s bloka raczej nic nam w tej kwesi nie zaoferuje. Z drugiej storny jak juz do takiego kolesia dojdziemy to... on zaczyna uciekac ;p.

Co bym poradzil...
Ogolnie Rugged jest taktyka ktorej z siebie nie zdejmujemy. Dorzucenie 1/3-1/4 Toughnessa bardzo sinie redukuje otrzymywany dmg, do tego stopnia ze mozna nawet jako druga taktyka wlozyc focused offensive zmniejszajacy armor.
Naprawde warto trzymac sie atakow wykorzystujacych spirit, za wyłaczeniem pierwszego poziomu, gdzie mamy albo gracefu strike dla agro, albo gryphon lash dla dmg (chyba ze uzywamy taktyki od ensorcelled blow). Dodam tutaj ze blurring shock jest beznadziejnym skillem zwlaszcza w porownaniu do dragons talon'a.
Jezeli chodz o tankowanie... podobno da sie pojsc zarowno w mitigation, avoidance lub oba naraz, i wszystko jest skuteczne. Ale jesli to co widzialem w mount gunbad jest jakakolwiek wskazowka mitigation to mus.
Ale na pewno slicznie da sie tankowac aoe, graceful+gusting+nie pamietam nazwy z perfect+guard na healerze daje tyle agro ze spokojnie utrzymamy na sobie wszystkie mobki. Przy dobrym healerze to moze oznaczac kilka championow lub powyzej 20 zwyczajnych mobkow.

Odradzalbym rowniez skuszenie sie na sciezke khaina od poczatku. Ma ona faktycznie do zaoferowania niemaly dmg, ale dopiero gdy skumuluje sie klika taktyk. Na niskich levelach najbezpieczniej pojsc w Hoeth po aetheric armor i bolstering enchantment. Imo Vaul smierdzi xd.
akumas
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 60


Atena - mądra wojowniczka


« Reply #5 on: October 03, 2008, 09:38:10 AM »

Atena
Pages: [1]
  Print