Pages: 1 [2] 3 4 ... 15
  Print  
Autor Topic: Hobbit (2012)  (Read 84509 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #15 on: July 21, 2011, 05:17:01 PM »

ciekawi mnie natomiast w którym momencie podzielą fabułę

Jeśli faktycznie mieliby ekranizować tylko "Hobbita", bez kwitów z pralni i pomysłów reżysera - IMO dobrym momentem jest zamknięcie się wrót pałacu Thranduila za Bilbem. Z hukiem. Cliffhanger jak cholera, ale o to przecież chodzi, nie? :)

Jeśli trzeba będzie zamknąć wcześniej (żeby starczyło materiału na część drugą, jakby sama Bitwa Pięciu Armii nie starczyła...)- scena zaraz po ucieczce Bilba z Goblinówka, w otoczeniu kompanii. Gandalf patrzy na niego podejrzliwie, Bilbo zawiesza swoją opowieść, "A co było dalej" pyta mały Frodo, etc.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #16 on: July 21, 2011, 05:18:11 PM »

Najwazniejszy jest i tak Thorin Dębowa Tarcza, a on jest w sumie ok.

czy on nie jest za młody? zawsze wydawało mi się, że jest starszy niż Gimli w LOTR
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #17 on: July 21, 2011, 06:58:09 PM »

A tam starszy, marne 50 lat. Zreszta 195 lat to krasnolud w kwiecie wieku. Jakby go nie zaciukali w Bitwie Pięciu Armii to by pewnie kolejne 100 przeżył. Pozatym wcale nie wyglada jak nieopierzony młodzieniaszek.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #18 on: July 21, 2011, 07:11:18 PM »

Krasnoludy wyglądają całkiem nieźle (Oczywiście poza ukrytą opcją elfią - Kili)

Najmniej podobają mi się Dori i Fili

Najlepiej wg mnie wyglądają Bofur (ten kilof!), Throin, Dwalin, Gloin (kapelusz z piórkiem na łeb i mamy Bondura hehe) a najgorzej Dori i Fili ale z oceną trzeba zaczekać aż te kukiełki zaczną się ruszać, żyć, mówić :)

Ps.

Czy tylko mi Bombur skojarzył się z pewnym znanym Galem? :) Thorin z kolei jest uderzająco podobny do Gowrona - Klingona ze Star Treka ;)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #19 on: July 22, 2011, 11:39:36 AM »

Thorin wygląda genialnie z tym swoim Orkistem (czy jak się ten miecz nazywał nie mam książki pod ręką do sprawdzenia), ale mnie ciekawi tez jak będzie (o ile będzie) wyglądał Arcyklejnot Thraina, mam nadzieję że się postarają no i oczywiście żeby Smaug nie skończył z designem stracha na wróble (o to się najbardziej boję)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #20 on: July 22, 2011, 01:51:08 PM »

Myślę, że nie musimy się bać o Smauga. WETA pokazała, że żaden stwór nie jest im straszny. I na szczęście nie będą się wzorować na klasyce polskiej animacji czyli smoku z Wiedźmina ;)
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #21 on: July 22, 2011, 01:54:36 PM »

Myślę, że nie musimy się bać o Smauga. WETA pokazała, że żaden stwór nie jest im straszny. I na szczęście nie będą się wzorować na klasyce polskiej animacji czyli smoku z Wiedźmina ;)
Proszę - nie przywołuj koszmarów. Nie wspomniałeś chociaż gumowego bazyliszka  :o - to dopiero było coś  ;D
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #22 on: July 22, 2011, 01:58:37 PM »

Ale za to elfy były dobrze zrobione :)
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #23 on: July 23, 2011, 01:14:23 PM »

Bondur, przecież wiadomo, że ten film robiła ukryta opcja krasnoludzka i m.in. dlatego elfy wyglądają jak Indianie z rezerwatu i to jeszcze po jakimś huraganie :D
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #24 on: September 07, 2011, 06:29:18 AM »

Hehe i do tego wspaniała gra aktorska.

Ciri: "Mamatatapodajmieczgiń."
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #25 on: September 08, 2011, 01:00:05 PM »

Myślę, że nie musimy się bać o Smauga. WETA pokazała, że żaden stwór nie jest im straszny. I na szczęście nie będą się wzorować na klasyce polskiej animacji czyli smoku z Wiedźmina ;)
Proszę - nie przywołuj koszmarów. Nie wspomniałeś chociaż gumowego bazyliszka  :o - to dopiero było coś  ;D
Akurat dawno nie zaglądałem
Bardwan weź ty się ciesz się że nie przywołał koszmaru pokroju strzygi z pod mostu (z tegoż samego szamba) w sumie jakby trochę przerobić Wielkiego Smoka z "The Adventures of Merlin" to może by im jako taki Smaug wyszedł tylko trza by dać mniej poczciwą mordkę =D
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #26 on: November 14, 2011, 08:07:02 PM »

Kolejny filmik z planu:
http://www.youtube.com/watch?v=gHF536TJ0iE
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #27 on: December 21, 2011, 12:33:50 PM »

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=G0k3kHtyoqc&feature=g-logo&context=G2c566a7FOAAAAAAAAAA
Podoba mi się scena śpiewana.
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #28 on: December 21, 2011, 12:35:39 PM »

Mae, wyprzedziłeś mnie o te dwie minuty, miałem napisać dokładnie to samo!
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #29 on: December 21, 2011, 01:28:38 PM »

Zajebiste... aż lekkie ciareczki mnie przeszły :)
Pages: 1 [2] 3 4 ... 15
  Print