Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print  
Autor Topic: Preorder z Empiku  (Read 20195 times)
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #75 on: December 16, 2011, 01:19:03 PM »

No to w uzupełnieniu, miałem 2 preordery z 2 rożnych empików, gry kupiłem w trzecim, wszystko ładnie i bez problemu rozliczone, choć na wszelki wypadek poszedłem najpierw do punktu info, gdzie ustaliłem wszystko. I dobrze, bo miła Pani przy kasie nie bardzo wiedziała co i jak i zawołała osobę z tego punktu informacyjnego...
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #76 on: December 16, 2011, 01:27:36 PM »

O kolekcjonerkach nadal nic nie wiedzą niestety. Można ich męczyć i dręczyć, ale praktycznie nic nie mogą zrobić bo EK przyjadą bezpośrednio od dystrybutora. A temu się nie śpieszy.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #77 on: December 16, 2011, 04:11:17 PM »

No to w uzupełnieniu, miałem 2 preordery z 2 rożnych empików, gry kupiłem w trzecim, wszystko ładnie i bez problemu rozliczone, choć na wszelki wypadek poszedłem najpierw do punktu info, gdzie ustaliłem wszystko. I dobrze, bo miła Pani przy kasie nie bardzo wiedziała co i jak i zawołała osobę z tego punktu informacyjnego...

To ja im zrobiłem lepszy numer. Oprócz paragonu z pre-ordera wyskoczyłem z kartą Payback i dodatkowo z kuponem potrajającym mi punkty przy zakupie. Obsługa zgłupiała i się pogubiła. Ostatecznie punktów Payback żadnych mi nie naliczyli ;)
Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print