Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Thief... zaraz gdzie moja sakiewka?!  (Read 4956 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: September 29, 2012, 08:32:09 PM »

Tutaj znalazłem pewien poradnik dla Thiefa PvE (https://forum-en.guildwars2.com/forum/professions/thief/Kirin-s-Guide-for-Aspiring-PVE-Support-Thieves), o ile znam tę klasę brzmi dość sensownie. Co o nim sądzicie? Względnie czy macie własne przemyślenia odnośnie Thiefa, buildy na rozmaite okazje lub rady ogólne?

Ja przyznam należałem do ludzi lekceważących basiliska xD (miałem Take Root 8) ).
Egao
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #1 on: September 30, 2012, 02:07:13 PM »

Nie powiedział nic o Stealu. A szkoda.

Ustawiłem go tak, że daje poisona przy użyciu, 3 punkty inicjatywy oraz 3 boony dla każdego sprzymierzeńca dookoła mnie...

Poza tym zapomniał o jednej bardzo ważnej rzeczy w Shortbowie - Infiltrator's Arrow. Idealne do farmienia surowców. Ponadto do dziś nie zapomnę jak zerg Francuzików 20-30 osób gonił mnie na Borderlandsach przez 5 minut i nic xD
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: September 30, 2012, 07:13:02 PM »

Nie powiedział nic o Stealu. A szkoda.

Ustawiłem go tak, że daje poisona przy użyciu, 3 punkty inicjatywy oraz 3 boony dla każdego sprzymierzeńca dookoła mnie...

Poza tym zapomniał o jednej bardzo ważnej rzeczy w Shortbowie - Infiltrator's Arrow. Idealne do farmienia surowców. Ponadto do dziś nie zapomnę jak zerg Francuzików 20-30 osób gonił mnie na Borderlandsach przez 5 minut i nic xD

o Stealu rzeczywiście fakt przydatne zwłaszcza wg mnie do inicjatywy ale to jest poradnik do PvE więc technik WvW się nie spodziewaj a najbardziej tu się skupiono na roli która odgrywa thief ( ogólnie się przetarło thief=dps) jako support shadow refuge to mega skill do resa blind dość przydatny ale prema blinfda jakoś osiągnąc nie mogę a do farmy surowców to ostro chyab dexterka wkurzylem jakj dostalem sie do wcisnietego w niemozliwie do wejscia miejsce drzewka xD wlasnie ta stzrala
Egao
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #3 on: September 30, 2012, 08:45:06 PM »

Na sPvP nie bawię się w pistolet, ale z chęcią jutro spróbuję.

Obecnie używam kombinacji Cloak & Dagger -> Backstab
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: October 01, 2012, 07:32:19 AM »

Na sPvP nie bawię się w pistolet, ale z chęcią jutro spróbuję.

Obecnie używam kombinacji Cloak & Dagger -> Backstab

Ja kombinuje z  mieczem i spluwą dual skill przerywa akcje i daje kilka viosów  z niezłym dmg a jak mam SoM to też ładnie uhiluje.

Zastanawia mnie czy dzielenie trucizny działa też na okolicznych npców sprawdzał ktoś na jakims q?
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #5 on: October 23, 2012, 10:08:02 AM »

Ehhhh ... truuudny trochę ten thief jest w graniu.

Zrobiłem sobie go dla odmiany, bo mi się inżynierek nieco znudził i ... pupa. Tyle razy co zginąłem nim w ciągu jednego dnia, to inżynierem do 40 lvl nie poległem :( Ale klasa jest bardzo fajna ... i te animacje skilli ... niesamowite jak dla mnie.

Jako mnogoginący noobek wypróbowałem wiele układów. Do 20 lvl zmieniłem 4 razy całe wyposażenie :) Dawałem mu np. Toughness i Vital na maksa. Próbowałem z pistoletem, mieczem (swoją drogą Infiltrator's Strike jest zajefajnisty ale ten Shadow Return potrafi ostro wkurzyć jak o nim zapomnisz i cofa cię do miejsca poprzedniej walki).

W końcu stwierdziłem, że dla thiefa najlepszą obroną jest jak najszybsze zabicie przeciwników - szczególnie jak ładnie wchodzą krytyki. Dużo powera i precyzji plus 2 sztyleciki bo Death Blossom rzeczywiście rządzi. No i skille na regenerację initiative bo tego zawsze mało.

Wypowiadam się oczywiście z poziomu 20 lvlowego thiefa więc co ja tam wiem, ale co o tym sądzicie? Jak na razie taki układ ładnie mi się sprawdza, świetnie się gra no i nie ginę nagminnie. Choć z drugiej strony nie pakuje się już samotnie w akcje i kilku przeciwników o 2 lvl wyższych odemnie ;D Przyzwyczaiłem się bo inżynier potrafił sobie w takich sytuacjach poradzić, a thief nie za bardzo (albo ja nie za bardzo ;) )
Pages: [1]
  Print