Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Wiedźmin 3 - Dziki Gon  (Read 12923 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #15 on: May 18, 2015, 04:45:43 PM »

100-lecia później... grę w końcu wydają więc mały komentarz od naszego kolegi Daintiego.

... a w zasadzie dla zabicia nudy przeróbka jego kwestii.

Narada przed-premierowa REDów:

RED1: Ok, z badań wynika że zdołamy odwlekać premierę jeszcze 2-3 godziny.

[do pomieszczenia wpada asystent]

Asystent1: Tłum żąda natychmiastowej premiery.

Szef-Red: Dobra wydawać lepiej bo...

[do pomieszczenia wpada kolejny asystent]

Asystent2: Szef każe nie wydawać pod żadnym pozorem przed pierwotnie planowanym terminem.

RED2: Aha. To co robimy szefie? Jeden Szef każe wydawać, drugi każe czekać. Wyjaśnimy to jakoś czy czekamy aż jakiś trzeci Szef każe ładować dokumenty i uciekać z całą firmą za granicę?

Szef-Red: Ok koledzy. proszę bez zbędnym pytań stało się coś strasznego i Ja Wasz Szef-Red nie mam bladego pojęcia co tu się wyrabia więc poproszę dokładny raport.

Red3: Ok... właśnie wydajemy Wiedźmina 3 zanosi się na gruby sukces i tak jak kazałeś wzięliśmy kredyt pod zastaw tej posiadłości i..

Szef-Red: Jakiej posiadłości!?

Re33: Willi twojego teścia...

Szef-Red: ...uciekam z kraju.

Red3: Przecież wszystko spłacone....

Szef-Red: Ok... więc...

[przez drzwi wpada podenerwowany asystent]

Asystent3: Tłum jest na skraju rewolucji...

Szef-Red: Czekamy co wyjdzie... na czym to stanęliśmy?

[do sali wpada kolejny asystent]

Asystent4: Szef każe zwołać konferencję prasową i zorganizować ostatni pokaz za 3h.

Szef-Red: Jasne nie ma problemu, będzie konferencja i wszystko, w końcu wola Szefa rzecz święta. Coś jeszcze? Targi? Fundacja na rzecz badań nad inteligencją małp? Darmowa kolejka dla każdego, w każdym barze w kraju?

Asystent4: Ponadto Szef życzy sobie 300 Euro gotówką bo musi uregulować należności, zjeść coś i przepłukać gardło, a w barze jacyś trzej obwiesie ukradli mu portfel.

Szef-Red: Aaach. Trzej obwiesie. Tak to miejsce pełne zdaje się być obwiesiów, a wolno wiedzieć gdzie szanowny Szef teraz jest?

Asystent4: W Arkadii oczywiście a gdzie ma być.

Szef-Red: Koledzy. Proszę nie zadawajcię pytań, ale znajdźcie mi tu solidnego baseballa. Wybieram się do Arkadii ale bez baseballa pójść nie mogę. Zbyt wielu obwiesiów.

Redzi: Taa jasne był jakiś w tamtej szafce... Szefie?

[Przez biedne drzwi wpada zsapany asystent]

Asystent5: Barman melduje że gotowe. Pyta, czy nalewać?

Szef-Red: Nalewać! Natychmiast nalewać!

RED3: Co tu się do diabła dzieje? Nie łapię! Co nalewać? W co nalewać?

Szef-Red: Pojęcia nie mam. Ale interes, mój drogi musi się kręcić.


[kurtyna opada fani rozrywają pseudo-pisarczyka na strzępy coby przypadkiem nie przyszło mu do głowy coś jeszcze napisać]
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #16 on: August 27, 2015, 10:43:44 AM »

Sorry za post pod postem ale temat wygląda jakby potrzebował an...nekromanty.

Z ciekawości to już szmat czasu od premiery ciekawi mnie jak opinie?

Mi osobiście gra się całkiem spodobała nawet kiedy nie leżałem na deskach po czymś jak to:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=477182121

sorry za grafe na screenie ale mój lapek siedzi daleko poniżej minimalnych wymagań gry więc o max detalach mogę na razie marzyć, a w zasadzie powininem się cieszyć że grę dało się przejść w ogóle.

Ogólnie fabuła jest... brak słów to jest po prostu Wiesław 3. Mechanicznie całkiem ciekawe choć wkurza że użyteczność kuszy kończy się na 2-3 pod-typach wrogów (syreny / harpie / nie pamiętam czy działało na ornitoreptyle). Nie grałem odkąd dali moduł NG+ ale jeśli nie zrąbali na całego to droga ku zagładzie może być dłu...krótka (przestawienie na "średni" poziom trudności po ukończeniu gry to był niemal inny tytuł).

A poza tym... co WY o nowym Wiesławie sądzicie?
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #17 on: August 27, 2015, 11:11:30 AM »

Jeden z powodów mojego wyjścia z Twierdzy mainami  >:( :P
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #18 on: August 28, 2015, 09:53:51 AM »

Jeden z powodów mojego wyjścia z Twierdzy mainami  >:( :P

hmm... w sensie że Wiesław czy 2-metrowy krasnolud?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #19 on: November 07, 2015, 11:27:39 AM »

Ma ktoś save'y z gry (nie, nie chcę z Nexusa) mniej więcej z momentu, gdzie babka śpiewa w knajpie? :) Był reinstal systemu i zapomniało się zapisać save'y, a nie chcę ponownie przechodzić do tego momentu.
Chętnie przygarnę :)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #20 on: November 21, 2015, 12:56:47 PM »

Ma ktoś save'y z gry (nie, nie chcę z Nexusa) mniej więcej z momentu, gdzie babka śpiewa w knajpie? :) Był reinstal systemu i zapomniało się zapisać save'y, a nie chcę ponownie przechodzić do tego momentu.
Chętnie przygarnę :)

Mój nastarszy zachowany save to niestety na łysej górce (savy z wiedzminów waża tony jeśli się tego nazbiera więc usuwam).

Walka roku:

Stawka: Infinite-money-exploits

Runda 1: Geralt z Rivii zwany "Białym Wilkiem" vs III Urząd Skarbowy z siedzibą w Dorian reprezentownay przez rachmistrza Chociebora Piętkę.

Reportaż: https://www.youtube.com/watch?v=_9rajgU-pUo

Runda 2: Geralt vs "Bydlęce Siły Zbrojne"

Reportaż: http://www.gamespot.com/articles/witcher-3-infinite-money-exploit-fixed-in-the-best/1100-6427861/

Zwycięzca: CD Project RED.

Jak widać na naszą polską Skarbówką to nawet Geralt nic nie poradzi xD.

P.S. Gdyby wszyscy devsi tak radzili sobie z exploitami w grach to... eee co tam gadać i tak prędzej diamenty zaczną na drzewach rosnąć zamiast liści.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #21 on: November 25, 2015, 06:46:40 PM »

Sorry że post pod postem ale sprawa wielkiej wagi... bądź w zasadzie wręcz przeciwnie zależy czy pytać gracza czy jego portfel.

50% Zniżki na Wiedźmina 3 i całą resztę serii (również 3 oddzielnie ofc) od CDproje... ekhmm teraz na gog.com postanowili sklep przemianować (rozdwojona osobowość, efekt dopplera, te sprawy?).

http://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt

Powtarzam Szanowni Demonstryzatorzy... "Wiedźmin 3: Dziki Gon" w wersji DRM-free ma cenę obniżoną o ~50% do kwoty €19.99 (dla porównania edycja Steamowa stoi za €59.99 / €29.99 wiec w tym kontekście również ~33% taniej niż po 50% obniżce na Steamie!). A gog.com jest bądź co bądź własnością CD Project więc obaw o szwindel chyba mieć nie trzeba.
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #22 on: December 04, 2015, 01:38:17 PM »

Wiedźmin 3 zdobył tytuł gry roku The Game Awards 2015, gratulacje, wspaniały sukces!!!!

Do tego najlepszy deweloper – CD Projekt RED oraz tytuł najlepszej gry RPG.

Teraz czekać tylko na kolejne dodatki.
Pages: 1 [2]
  Print