Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Rekrutacja nowych członków  (Read 7272 times)
styksu
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« on: December 08, 2012, 06:18:40 PM »

Tak jak wczoraj rozmawialiśmy. Parę propozycji które wrzucę na fora GW2. Proszę o korektę/pomysły

1. Dołącz do Twierdzy już dziś! Poznasz wielu ciekawych ludzi z którymi spędzisz miłe chwile podczas grania. Organizujemy WvW, sPvp, wypady na eventy. Znajdziesz u nas dobry klimat oraz mnóstwo humoru i rozrywki. Jeśli jesteś zainteresowany przyłączeniem się do Nas złóż swoje podanie na stronie twierdza.org.pl

2. Gildia "Twierdza" ogłasza nabór nowych graczy. Jeśli lubisz grę zespołową i znudziło Ci się solowanie to propozycja właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas i dziel z nami swój czas podczas potyczek na WvW lub sPvP. Twórzmy armię by pokonać wrogów na eventach! Jeśli szukasz zgranej gildii gdzie będziesz mógł się rozwijać koniecznie złóż podanie na stronie twierdza.org.pl

3.Gildia "Twierdza" ogłasza nabór nowych graczy!
-wypady na WvW, sPvP, eventy
-wspaniała atmosfera
-pomoc dla niedoświadczonych graczy
-TS3
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Nas napisz swoje podanie na twierdza.org.pl

Tyle wyskrobałem. Jakieś obiekcje?
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #1 on: December 08, 2012, 06:34:31 PM »

Bardzo przyjemne teksty.
Ja bym się podparł jeszcze innymi oddziałami Twierdzy i napisał coś w tym stylu:
Code: [Select]
Twierdza GW2 - oddział Polskiej Gildii MMO -> LotRo, SWtOR, Tera, Guild Wars 2, WoW) <-Trzeba jeszcze sprawdzić, bo to ogłoszenie ma być też na czacie, jaką ilość liter za jednym razem można wkleić bo nie wiem czy nie ma jakiegoś ograniczenia ...

... Sprawdziłem ... można wkleić 199 znaków ze spacjami :)


Acha .. ja bym jeszcze dodał coś z tego tekstu z Kodeksu Twierdzy:
Code: [Select]
Jesteśmy gildia casualowa, gramy kiedy chcemy i jak chcemy. Social nad Progress, towarzystwo nad epixami, po prostu stawiamy na jakość, a nie na ilość.
Na pewno bym napisał że jesteśmy casual :)
styksu
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #2 on: December 08, 2012, 06:44:58 PM »

Gildia "Twierdza" ogłasza nabór nowych graczy! WvW, sPvP, eventy. Wspaniała atmosfera, pomoc dla niedoświadczonych graczy, TS3. Sprawdz na twierdza.org.pl

i coś takiego w grze.
styksu
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #3 on: December 08, 2012, 06:49:06 PM »

Gildia Twierdza GW2 - oddzial Polskiej Gildii MMO -> LotRo, SWtOR, Tera, Guild Wars 2, WoW) oglasza nabor nowych graczy. Jesli lubisz gre zespolowa i znudzilo Ci sie solowanie to propozycja wlasnie dla Ciebie! Dolacz do nas i dziel z nami swoj czas podczas potyczek na WvW lub sPvP. Twórzmy armie by pokonac wrogow na eventach! Jesteśmy gildia casualowa, gramy kiedy chcemy i jak chcemy. Social nad Progress, towarzystwo nad epixami, po prostu stawiamy na jakosc, a nie na ilosc.  Jesli szukasz zgranej gildii gdzie bedziesz mógl sie rozwijac koniecznie zloz podanie na stronie twierdza.org.pl

ok wklejam tak na gw2.com. Niestety polskie znaki musiałem usunąć gdyż platforma ich nie obsługuje
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #4 on: December 08, 2012, 07:03:59 PM »

Gildia Twierdza GW2 - oddzial Polskiej Gildii MMO (LotRo, SWtOR, Tera, Guild Wars 2, WoW) oglasza nabor nowych graczy. Jesli lubisz gre zespolowa i znudzilo Ci sie solowanie, to propozycja wlasnie dla Ciebie! Dolacz do nas i dziel z nami swoj czas podczas potyczek na WvW lub sPvP. Twórzmy armie by pokonac wrogow na eventach! Jesteśmy gildia casualowa, gramy kiedy chcemy i jak chcemy. Social nad progress, towarzystwo nad epixami, stawiamy na jakosc, a nie na ilosc. Jesli szukasz zgranej gildii gdzie bedziesz mógl sie rozwijac, koniecznie zloz podanie na stronie www.twierdza.org.pl

Proponuję taki skrót.
Twierdza GW2 oddział Polskiej Gildii MMO rekrutuje. Lubisz grać w zespole? Dołącz i dziel z nami swój czas. Jesteśmy gildią casualową, social nad progress. Wejdź i złóż podanie na www.twierdza.org.pl
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #5 on: December 09, 2012, 08:22:24 PM »

Za spamowanie w innych językach niż angielski na chatach gry, można wylądować na dywaniku u GMów. Uważałbym również ze zbyt długimi ogłoszeniami. Jak mi takie na chatcie wyskakuje i widzę linka, to odruchowo raportuję jako gold sellera. ^^'

ATSD to Twierdza w WoW chyba już dawno nie istnieje, prawda?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: December 09, 2012, 09:15:59 PM »

Za spamowanie w innych językach niż angielski na chatach gry, można wylądować na dywaniku u GMów. Uważałbym również ze zbyt długimi ogłoszeniami. Jak mi takie na chatcie wyskakuje i widzę linka, to odruchowo raportuję jako gold sellera. ^^'

ATSD to Twierdza w WoW chyba już dawno nie istnieje, prawda?

A nie można zacząć od "Polish guild announcement: (i tu gołoszenie)"? Wtedy i wilk syty i owca cała i nie powinni się przyczepić.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #7 on: December 10, 2012, 11:14:33 AM »

Quote
odruchowo raportuję jako gold sellera

Nad odruchami warto zapanować :)

Ogłoszenie wklejane na czacie brzmi:
Twierdza GW2 oddział Polskiej Gildii MMO rekrutuje. Lubisz grać w zespole? Dołącz i dziel z nami swój czas. Jesteśmy gildią casualową, social nad progress. Wejdź i złóż podanie na www.twierdza.org.pl

Niestety (lub na szczęście) na czacie można wkleić za jednym zamachem do 199 znaków. Jeśli dodalibyśmy tekst zaproponowany przez Huriel to trzeba by skrócić jeszcze ogłoszenie :( .. ufff...

Wtedy może :
Polish guild announcement. Twierdza GW2 oddział Polskiej Gildii Multi MMO rekrutuje. Jesteśmy gildią casualową, social nad progress. PvE/WvW/sPvP/TS/forum/strona Gildii. Złóż podanie na twierdza.org.pl
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: December 10, 2012, 11:25:51 AM »

Albo samo info, że to nie spam ukrócić: "Polish guild advert" :)
albo "Guild advert PL".
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #9 on: December 10, 2012, 11:33:02 AM »

Quote
Albo samo info, że to nie spam ukrócić: "Polish guild advert" :)
albo "Guild advert PL".

Hehe ... to lubię ... oszczędność 6 znaków :) Zobaczymy co na to Rael i najwyżej skrócimy aby te znaki wykorzystać ;D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #10 on: December 10, 2012, 11:44:15 AM »

Jeszcze może być, drogi Czarny, Guild Adv PL :)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #11 on: December 10, 2012, 10:39:33 PM »

No nie ... nie ... bez przesady :) "Polish guild advert" jest wystarczająco krótkie. A używanie PL mnie mierzi :) Jeszcze chwila i dojdziemy do wniosku, że skrót GAP wystarczy ;D
Pages: [1]
  Print