Twierdza - Gildia Multi MMO

Lord of The Rings Online (Snowbourn/LAURELIN) => LOTRO baza => Pomoc, pytania => Topic started by: Milo on March 21, 2013, 02:55:19 PMTitle: Crashowanie do pulpitu (nie tylko) w Rohanie - ROZWIĄZANIE
Post by: Milo on March 21, 2013, 02:55:19 PM
jak w temacie...

Miałem spory problem z garniem na terenie Rohanu, zreszta nie tylko ja. Regularne crahe do pulpitu (delikatnie mówiąc) wkurzały. Wczoraj kilka osób mówiło na TS, że jest to problem z ramem, jego wkykorzystywaniem i inne podobne techniczne pierdoły z któych nic nie zrozumiałem... Suma suamrum na forum turbinek rzeczywiście jest rozwiazanie tego problemu. A mianowicie...

http://forums.lotro.com/showthread.php?425425-Workaround-for-Client-Crash-to-Desktop-in-32-bit-Windows

Dzis pozmieniałem, 2h gry w rohanie - ZERO crasha. Bardzo ładnie opisane, nie trzeba znać specjalnie angielskiego aby sobie poprawić granie :)

PS. Temat z 2011 czyli po wyjsciu ROI i pierwszych problemach z crashami...


Title: Re: Crashowanie do pulpitu w ROHANIE
Post by: Woltalin on March 27, 2013, 04:47:26 PM
Teraz mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć: MILORDO jesteś WIELKI!!!  ;)
Odczekałem troszeczkę i pograłem aby mieć pewność. Wszystkim polecam sposób który przedstawił Milordo. Trzy miesiące kombinowałem i czekałem jednocześnie kiedy Turbinki to naprawią a wystarczyła taka niewielka ingerencja. Tym samym oświadczam, że zostałem przywrócony do życia w Śródziemiu i zamierzam troszkę częściej bywać w grze.

P.S. Dotychczasowe czterokrotne przymusowe logowanie w ciągu 20 minut wystarczająco mnie zniechęcało, natomiast obecnie crashe praktycznie się nie zdarzają.


Title: Re: Crashowanie do pulpitu w ROHANIE
Post by: Torph on March 27, 2013, 05:22:07 PM
No to trzeba będzie koniecznie to wypróbować..bo to faktycznie irytujące było...


Title: Re: Crashowanie do pulpitu (nie tylko) w Rohanie - ROZWIĄZANIE
Post by: Milo on September 15, 2013, 10:04:35 AM
Jako że temat "przetestowany" i pomógł już kilku graczom, proszę o podklejenie, aby był łatwiejszy do znalezienia dla innych crashujących :)

THX