Twierdza - Gildia Multi MMO

Guild Wars 2 => Guild Wars 2 baza => Rekrutacja: Twierdza GW2 => Topic started by: Lantrus on May 03, 2013, 09:14:29 AMTitle: Lantrus
Post by: Lantrus on May 03, 2013, 09:14:29 AM
Z uwagi na przynależność do gildii w SWTOR, a wcześniej w RIFT przedstawiam zmodyfikowane aczkolwiek skopiowane podanie z poprzednich gier. ;-)

Wymagane informacje:

1. Lantrus, level postaci: (obecnie) 65, klasa: Ranger

2. Wiek: 35

3. Doświadczenie w mmo: WoW (od 2005+), AoC (od polskiej premiery do teraz z przerwami), AION (od premiery do kwietnia 2011), Allods Online (od momentu premiery z przerwami do teraz), RIFT (od premiery z przerwami do teraz), SWTOR (od premiery do teraz), Guild Wars oraz Guild Wars 2 (od premiery aż do teraz).

4. Coś od siebie i o sobie.

Mam na imię Oliver i  (w innych grach możecie mnie również spotkać w grze pod nickiem OLIFER/LANTRUS/GNIEWICA). Jak można wywnioskować z punktu 3 lubię grać w gry MMO, a także w singlowe RPGi. Poza tym interesuje mnie literatura s-f i fantasy. Nie znoszę chamstwa i źle pojętego drobnomieszczaństwa. Ogólnie staram się zachowywać kulturalnie i rzadko kiedy zdarzy mi się "rzucić mięsem" ale nie jestem świętym więc od czasu do czasu może mi się zdarzyć przekląć za co z góry przepraszam. Najlepiej poznaje się człowieka obcując z nim, o czym przekonałem się grając z Wami w RIFT i SWTOR.

5. Nie jestem pewien ale mogło się zdarzyć, że miałem postać w Twierdzy na samym początku istnienia gry ale z ręką na sercu mogę stwierdzić, że na 100% nie pamiętam.

6. Oczywiście akceptuję kodeks oraz regulamin.


Title: Re: Lantrus
Post by: Rael on May 03, 2013, 09:24:07 PM
Z uwagi na to ze aktywni gracze z Twierdzy graja teraz w gildii OLD, można sie zglaszać bezpośrednio do nich lub możesz mnie złąpać w sobote o 21 lub niedziele o 20.30 kiedy będziemy robić misje gildyjne.

Raela