Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Info: Squig Herder  (Read 2444 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2232« on: August 29, 2008, 03:23:52 PM »

…an’ dis one’s Chompy! Chompy’s a right devil he is! Rip a bugger right in two! See dis scar ‘ere on me arm? Dats ol’ Chompy’s ‘andywork! I’mna go grab ‘im… ”
- Greenstumps, Goblin Squig Herder


      

 W walce jeden na jednego Squig nie jest wielkim wyzwaniem dla Hammera albo  Ironbreakera, ale problemem nie jest same porównanie, lecz ilość. Zębiasty uścisk stada Squigow, powalił już nie jednego odważnego wojownika. Stado Squig jest najbardziej efektywne w rekach experta Herdera. Używając narzędzi takich jak gwizdki i ostrogi/osciernie, ostre pejcze, Squig Herder doprowadza swoje miniony do żądzy mordu, walcząc bezpiecznie z poza pleców swoich kompanów. Herderskie ataki z odległości wraz z atakami jego zwierząt, są wyzwaniem dla każdego przeciwnika.

 
Specjalność Squig Herdera:

 Wszystko kreci sie w około Squigow – oczywiście zdaniem Squig Herdera – i wie on o nich wszystko co wiedzieć można. Dowodząc banda Squigow z gatunku jaki wyuczył się trenować, Squig Herder może wyrządzić poważne szkody i obrażenia we wrogich szeregach. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem, może wyuczyć sie oswajać poczwary z wielu rożnych gatunków, kontrolować potężniejsze bestie oraz wyuczyć sie specyficznych umiejętności, które pozwalają mu kontrolować swojego Squiga, bezpośrednio. Pupilki będą biły sie nawet po śmierci swojego pana, tak długo jak walka będzie trwała.


Gra jako Squig Herder
 
Jako Squig Herder grasz z pozycji tylnych, wysyłając swoje Squigi na nieprzyjaciół, i wydajać im polecenia, strzelając, oraz używając różnego rodzaju przynęty, z dala od niebezpieczeństwa. Najważniejszym elementem twojej strategi, jest wybór odpowiedniego Squiga ze stada, oraz umiejętności których będziesz używał by go wspomagać. Twoje różne rasy oferują ci rożne narzędzia do rożnych zadań i sytuacji. Mówiąc praktycznie, twoje zadanie polega na zabiciu przeciwnika, i unikaniu jego ataków. Ty jak i twoi słudzy jesteście zabójczy, lecz delikatni.
 

Walka z Squig Herderem.


Squig Herder jest suportowym dpesem, który chce cię uderzyć, ale uniknąć twojego uderzenia.. Dlatego, musisz zrobić wszystko, by mu to uniemożliwić. Atakowanie jego zwierzaków, jest dobra strategia, dlatego ze nawet gdyby zginął, jego pupile będą walczyć dalej. Zabijając je wcześnie, zmniejszysz jego sile ognia.. Ostrożność jest jednak wskazana, ponieważ szybko poruszające sie Squigi, mogą przebić sie na twoje tyły. Ważne jest by znaleźć balans, miedzy ochrona przez Herderem, oraz jego poczwarami, gryzącymi cię po pietach.


Wyglad Squig Herdera:

Nosi lekka zbroje ze skory oraz utwardzaczy (często wykonanych ze skór Squigow)
Wyposażony w wiele narzędzi do rozkazywania i kontrolowania swoich zwierzaków.
Nosi luk, bądź włócznie do własnych ataków (bądź używa gwizdków do przywoływania)


Przełożenie i modyfikacja - Xabbu, info zaczerpnięte ze strony:
http://www.war-europe.com/#/careers/?career=squigherder&lang=en

Pages: [1]
  Print